Відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Вчора, 2 липня, у Луганській обласній державній адміністрації відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням голови облдержадміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації, голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Сергія Гайдая.

Члени комісії заслухали доповіді про заходи із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2 на території Луганської області.

Станом на 01.07.2020 року на території Луганської області зареєстровано за первинними діагнозами 585 підозрілих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 83 випадки лабораторно підтверджені методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у вірусологічній лабораторії ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України», інтенсивний показник складає 12,5 випадків на 100 тисяч населення. Одужало 59 хворих.

В інфекційних відділеннях Луганської області на стаціонарному лікуванні знаходиться 6 осіб, зокрема, у м. Лисичанськ — 3. Середній термін лікування 59 одужавших складає 24,5 доби.

За останні 7 днів по області зареєстровано 9 випадків и інцидентність по адміністративним територіям на 100 тисяч населення: м. Рубіжне — 3,5; Попаснянський р-н — 2,7; Новопсковський р-н — 3,0; м. Лисичанськ — 2,7; Сватівський р-н — 3,0; м. Сєвєродонецьк — 0,9. Хворих на COVID-19 у важкій формі в регіоні немає.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила залишити без змін раніше прийняті послаблення протиепідемічних заходів на території області, а також продовжити виконання заходів спрямованих на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної із виникненням на території Луганської області випадків захворювання на гостру респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СoV-2.

За матеріалами Луганської обласної державної адміністрації