В Лисичанську провели черговий виїзний прийом спеціалісти з протезування нижніх кінцівок

З огляду на впровадження урядом нової системи забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації окремих категорій населення, з початку року в управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради в зазначеній галузі розпочато нову схему роботи, яка:

— чітко направлена на задоволення інтересів і потреб осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб;

— орієнтована на індивідуальні потреби людей з інвалідністю та рівень задоволення цих потреб;

— передбачає новий механізм перерахування коштів підприємствам, що виконали індивідуальні заявки осіб з інвалідністю, а саме, запровадження оплати підприємству «за фактом», реалізуючи принцип «гроші ходять за людиною».

На сьогоднішній день з метою реалізації зазначеного проекту управлінням укладено 55 договорів на забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб кріслами колісними, малими засобами реабілітації, протезно-ортопедичними виробами, ортопедичним взуттям.

З метою безкоштовного надання послуг протезування і ранньої реабілітації вразливим категоріям населення регулярно, згідно з графіками на 2018 рік в будівлі управління праці та соціального захисту населення здійснюється прийом громадян спеціалістами Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства (далі — ХКЕПОП) та ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд».

Так, 2 жовтня, відбувся черговий плановий виїзд до м. Лисичанська спеціалістів з протезування нижніх кінцівок ТОВ «Центр протезування «Інвалтруд». Характерною особливістю підприємства є обслуговування осіб з інвалідністю за місцем проживання вдома (за бажанням особи).

5 жовтня в управлінні відбувся прийом громадян медико-технічною бригадою спеціалістів Харківського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства.

За результатами прийому близько 50 жителів нашого міста та довколишніх населених пунктів отримали наступні послуги:

— огляд і консультація лікарів-ортопедів;

— зняття мірок спеціалістами;

— оформлення замовлень;

— видача готової продукції на підставі раніше укладених договорів між управлінням та Харківським КЕПОП.

Телефон для довідок Харківського КЕПОП: (057) 712-87-42.

Телефон для довідок УПСЗН Лисичанської міської ради: 7-30-27

Управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради