Фильтр
 • Перший випуск парамедиків у Лисичанську отримав сертифікати та ключі від 24 нових реанімобілів

   Сьогодні, 30 червня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай вручив 24 комплекти ключів від автомобілів швидкої допомоги. У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка та його заступник Євген Наюк.

 • В добру путь, випускники 2021 року!

   Сьогодні, 30 червня, в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади відбулися урочисті вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. Документ про освіту отримали 480 випускників. Срібний та золотий фонди закладів освіти поповнили 9 срібних та 34 золотих медалісти.

 • Ремонтні роботи по вул. Генерала Потапенка тривають

   Вже другу добу поспіль тривають роботи з заміни 103 метрів магістрального водоводу діаметром 400 мм по вул. Генерала Потапенка.

  Вчора вночі під час розкриття магістрального водоводу, робітники зіткнулися із врізками газових магістралей низького тиску. І для того, щоб в темну пору доби не пошкодити їх, було прийнято рішення перенести роботи на 04.00 ранку.

  На теперішній час розкрито всю заплановану до ремонту частину магістрального водоводу та виконано 90% демонтажу старих труб.

 • Відбулося наметове таборування в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

   Одним з етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є підсумкове наметове таборування. Цього року команди, які зареєстрували свої курені на Всеукраїнському рівні, самостійно організували походи з ночівлею.

  22-23 червня першими провели дводенне наметове таборування юні джури куреня імені Самійла Кішки Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. № 26 та їх виховники. Протягом двох днів 14 юнаків та дівчат демонстрували вміння та навички, набуті під час підготовки й участі в грі. Цей захід став підсумком роботи протягом всього навчального року роїв куреня імені Самійла Кішки.

 • Підвищення цифрових компетентностей населення на порталі «Дія. Цифрова освіта»

   Шановні громадяни! Міністерство цифрової трансформації України запрошує долучитися до освітньої платформи на порталі «Дія. Цифрова освіта» для підвищення цифрових компетентностей за шістьма сферами за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/digigram:

  • — основи комп’ютерної грамотності
  • — інформаційна та медіаграмотність — вміння працювати з даними;
  • — створення цифрового контенту;
  • — комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві;
  • — безпека у цифровому середовищі;
  • — вирішення технічних проблем — навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.
 • Керівникам підприємств, установ та організацій — споживачам теплової енергії

   Для організації належної та своєчасної підготовки енергетичного господарства підприємств, установ та закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, Управління Держенергонагляду у Луганській області звертає Вашу увагу на те, що тільки своєчасно розпочата та організаційно забезпечена робота може гарантувати його стале функціонування в зимовий період.

 • У Лисичанську по вул. Генерала Потапенка буде замінено 103 метри магістрального водоводу

   В рамках ремонтно-планових робіт ЛКСП «Лисичанськводоканал» планується заміна 103 метрів магістрального водоводу діаметром 400 мм по вул. Генерала Потапенка. Слід зазначити, що дані ремонтні роботи є основними і їх виконання перебуває на контролі керівника Лисичанської міської ВЦА Олександра Заїки та директора ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрія Явтушенко.

 • Планові ремонтні роботи на ВНС «Лисичанська»

   В рамках запланованих ремонтних робіт ЛКСП «Лисичанськводоканал» на ВНС «Лисичанська» відбувається чистка двох резервуарів чистої води, ремонт запорних арматур Ду-200 та Ду-600, що регулюють рівні на резервуарах, ремонт 7-го агрегату насосу для подачі води, здійснюється заміна триходових кранів, монометрів, встановлюються ультразвукові расходоміри.

 • У Лисичанську відбуваються планові ремонтні роботи на ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська»

   Сьогодні, 29 червня, розпочалися планові ремонтні роботи на ВНС «Білогорівська» та ВНС «Лисичанська». У зв’язку з чим було обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля.

  На теперішній час на ВНС «Білогорівська» зусиллями електриків були замінені розрядники на лініях електропередач скважин 6 кВ, ремонтуються осередки частотних перетворювачів, що здійснюють управління насосною станцією.

 • Вітаємо Сергія Кошарного з зайнятим І місцем за програмою КМС

   16-20 червня в місті Генічеськ пройшли відкриті Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці.

  Вихованець міської ДЮСШ Сергій Кошарний виборов І місце за програмою КМС та нагороджений грамотою та медаллю.

  Підготував спортсмена Андрій Лифар.

  Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА