• Лисичанській відділ поліції
  • Головного Управління Національної поліції в Луганській області 
  • Начальник Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, підполковник поліції Корольов Андрій Валентинович
  • Адреса: вул. ім. Д.І. Менделєєва, 71, м. Лисичанськ, Луганська обл. 93100
  • Телефон: (06451) 7-04-54
  • Е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
  • При Лисичанському відділі поліції створено Громадську раду
  • Секретар Громадської ради Крупка Ірина Валентинівна
  • Мобільний телефон: 095 510 03 94
 

Поліцейські Лисичанська нагадують: за незаконну вирубку дерев та заготівлю новорічних ялинок передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність

132302222_2585451631746047_1598316108473978312_nЗ наближенням новорічних і різдвяних свят спостерігаються непоодинокі факти самовільних порубок хвойних дерев. Аби умови реалізації ялинок були на законних підставах, дільничні офіцери поліції активно проводять профілактичні заходи, під час яких виявляють порушників.

Так, поліцейськими вже виявлено непоодинокі випадки, коли продаж новорічних ялинок здійснюється з порушеннями правил торгівлі, за цими фактами складено відповідні протоколи за ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях» та за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Поліцейські нагадують, якщо Ви маєте бажання прикрасити своє житло новорічною ялинкою, скористуйтесь наступними порадами, а саме:

- купуючи ялинку, зверніть увагу на наявність спеціальних стрічок зі штрих-кодом, а також відповідних документів;

Подробнее...

Правоохоронці Лисичанська нагадують: піротехніка та феєрверки можуть становити загрозу для здоров'я

 З наближенням новорічних та різдвяних свят громадяни починають все більше купляти піротехнічні засоби та феєрверки. Тож працівники Лисичанського відділу поліції попереджають громадян про небезпеку, яку можуть містити у собі піротехнічні вироби і нагадують правила безпечного їх використання.

Пам’ятайте! Категорично забороняється:

- розбирати, ремонтувати піротехнічні вироби, а також використовувати не за призначенням або в умовах, непередбачених експлуатаційною документацією на виріб;

- запускати піротехнічні вироби з рук (крім хлопавок);

- нахилятися над виробом під час запуску;

- находитися після підпалу вогнепровідного шнуру (сповільнювача) у небезпечній зоні;

Подробнее...

До уваги випускників 2021 року!

Одним з найважливіших виборів, який кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії.

Лисичанський відділ поліції (ВП) ГУНП в Луганській області пропонує для вступу на навчання вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України:

Подробнее...

Оголошено набір на вакантну посаду: дільничний офіцер поліції

unnamed3 10 серпня 2020 року в Лисичанському відділі поліції ГУНП в Луганській області оголошено набір на вакантну посаду: дільничний офіцер поліції.

Основні вимоги до кандидатів на посади:

Роз'яснення положень законодавства у сфері протидії та запобігання домашнього насильства

До 2019 року в Україні була виключно адміністративна відповідальність за скоєння домашнього насильства. З січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству ба боротьбу з цими явищами», яким було доповнено Кримінальний Кодекс України такими статтями: ст. 91-1 «Обмежувальні заходи, що застосовуються до осіб, які вчинили домашнє насильство», ст. 126-1 «Домашнє насильство», ст. 390-1 «Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програм для кривдників», ст. 153 «Сексуальне насильство».

Стаття 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування».

Подробнее...

Коло осіб, які можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності за скоєння домашнього насильства

7 грудня 2017 року вступив в силу Закон України «Про протидію та запобігання домашньому насильству». Раніше домашнім насильством вважались інциденти тільки у подружжі. Тепер законодавець значно розширив коло осіб, які несуть адміністративну або кримінальну відповідальність за скоєння домашнього насильства.

Подробнее...

Звіт начальника Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області перед населенням

Звіт начальника Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області перед населенням за десять місяців роботи 2020 року

Поліція попереджає: обережно - шахраї!

Вам телефонують з повідомленням про те, що ваші близькі потрапили у лихо або їх затримала поліція? Вимагають кошти для вирішення проблеми? Будьте обережні! У дії схема «Ваш родич у біді». Ніколи не перераховуйте кошти на вимогу невідомих вам осіб. Не панікуйте! Одразу перевірте, де дійсно знаходяться ваші рідні та зателефонуйте до поліції за телефоном «102».

Подробнее...