Про тимчасове відключення газопостачання у с. Павлоград

З 08.00 з 2 по 3 грудня поточного року, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, буде тимчасово відключено від газопостачання 92 абонента вул. Червона селища Павлоград.

Відновлення газопостачання буде здійснюватися після ремонту та за умови виконання Правил безпеки систем газопостачання.

Лисичанське МРУЕГГ

До уваги підприємців!

 Шановні підприємці Лисичанської міської територіальної громади!

З метою забезпечення суб’єктам малого та середнього бізнесу доступу до безкоштовної інформації про можливості започаткування та розвитку бізнесу на період карантинних обмежень, спричинених коронавірусом, у Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації утворено інформаційний пункт підприємців за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. М.Грушевського, буд. 10, відділ економіки, каб. 22.

Подробнее...

Щодо порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

 

З 21 серпня 2019 року на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 року № 768 змінено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

Повідомна реєстрація проводиться з метою оприлюднення інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

Сторони колективних договорів тепер подають на повідомну реєстрацію один примірник документа з додатками, супровідним листом та протоколом або витягом з протоколу зборів трудового колективу:

Подробнее...

До уваги керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності!

 Відповідно до статті 32 Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», юридичні особи зобов’язані забезпечити збереженість документів, що нагромадилися під час їх діяльності, до проведення експертизи їх цінності в порядку, встановленому цим законом, та протягом року з дня реєстрації цих юридичних осіб в установленому законодавством порядку погодити свою номенклатуру справ з однією з державних архівних установ або архівним відділом Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації.

Подробнее...

«Щедрий вівторок»

 30 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день добрих справ. Наша держава у 2018 році вперше долучилася до міжнародної благодійної спільноти #GivingTuesday, яка існує в понад 150 країнах світу.

Мета «Щедрого вівторка» — об’єднати всю країну навколо добрих справ.

Подробнее...