«Нова українська школа» в дії

Вчора, 15 травня, начальник відділу освіти Лисичанської міської ради Тетяна Худоба відвідала Лисичанську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 27.

Під час візиту Тетяна Валеріївна ознайомилась з процесом впровадження нових стандартів початкової освіти та результатами з якими учні та вчителі нової української школи закінчують навчальний рік, а також оглянула облаштовані для першокласників шкільні приміщення: ігрову кімнату, навчальні кабінети тощо.

Подробнее...

Жіноча команда Лисичанської ЗОШ №4 увійшла до десятки кращих на Чемпіонаті України з баскетболу

З 13 по 14 травня в столиці України відбувся Чемпіонат України з баскетболу «Шкільна баскетбольна ліга України 3×3». Луганську область на змаганнях представила команда Лисичанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 під керівництвом вчителя фізичної культури Антона Ажипи.

У підгрупі жіночих команд з 21 області України наші дівчата посіли 8 місце та увійшли до десятки кращих.

Подробнее...

Учні 4-х класів шкіл міста пройшли державну підсумкову атестацію

14 та 16 травня відбулась державна підсумкова атестація для 930 учнів, які завершують здобуття початкової освіти.

Атестація учнів 4-х класів проводилась у формі підсумкових контрольних робіт з української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови і літературного читання) і математики. Завдання для контрольних робіт складали вчителі, а школи самі обирали дати проведення державної підсумкової атестації.

Подробнее...

«Європа починається з тебе»

За такою темою, сьогодні, 15 травня в освітніх закладах міста відбувся Всеукраїнський відкритий онлайн-урок, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні, у якому взяли участь 525 учнів 8-11 класів та 27 педагогів.

Подробнее...

У Лисичанському багатопрофільному ліцеї до Дня Європи пройшло відкрите засідання євроклубу

Вчора, 14 травня, в Лисичанському багатопрофільному ліцеї відбулося відкрите засідання євроклубу «Запрошуємо до Великої Британії!». Цей захід був присвячений Дню Європи в Україні. На захід були запрошені учні та вчителі лисичанських шкіл.

Глядачі мали змогу дізнатися багато цікавої та корисної інформації з відео та презентацій про цю дивовижну багатонаціональну державу. Матеріал був предствлений англійською і українською мовами. Євроклубівці з захопленням розповідали офіційні й невідомі факти, задавали питання тематичної вікторини, демонстрували як правильно приготувати британський чай.

Подробнее...

Команда освітян Луганщини стала шостою на Всеукраїнських змаганнях з футзалу

Вчора, 13 травня, церемонією нагородження завершились Всеукраїнські змагання з футзалу серед членів Профспілки працівників освіти і науки України, які проходили у Києві.

За результатами трьох днів запеклих та емоційних змагань за чемпіонські кубки команда Луганської області виборола почесне VI місце.

Вітаємо команду Луганщини та бажаємо подальших перемог:

Денис Боговий (капітан) та Іван Шибков — вчителі НВК «Гарант» м. Лисичанськ;

Артем Галяпа — вчитель Лисичанського багатопрофільного ліцею;

Подробнее...

Данило Тимченко - призер ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів

Під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка, з 9 по 12 травня проходили змагання ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів. Єдиним представником Луганської області на олімпіаді став учень 7 класу Лисичанської спеціалізованої школи № 8 Данило Тимченко.

Під час виконання завдань всі учасники показали високий рівень підготовки. За результатами олімпіади Данило гідно представив наше місто та Луганщину, посівши ІІІ призове місце.

Подробнее...

Команда загальноосвітньої школи №4 представлятиме Луганщину на Всеукраїнському фестивалі «Козацький гарт»

10 та 11 травня у м. Кремінна проходили змагання обласного туру Всеукраїнського фестивалю «Козацький гарт». Наше місто представила команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 «Третя рота».

Організатори змагань переконані, що фестиваль «Козацький гарт» вдало поєднує фізичне виховання та формування всебічно розвинутої особистості в дусі відродження національних традицій і культурної спадщини українського народу, а найголовніше — є незабутнім святом палких сердець, які обирають здоровий спосіб життя.

Подробнее...

Фахівці дошкільної освіти міста взяли участь в он-лайн - вебінарі

Вчора, 7 травня, фахівці дошкільної освіти міста взяли участь в он-лайн — вебінарі «Стіни, які говорять», який проводила автор понад 300 наукових статей, методичних посібників, хрестоматій, словників-довідників, програм і монографій з питань дошкільної освіти, професор, доктор педагогічних наук Катерина Крутій.

На он-лайн — вебінарі обговорювалися проблеми перетворення освітнього простору закладу дошкільної освіти за технологією Катерини Крутій «Стіни, які говорять». Захід організований фахівцями Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Подробнее...

По 20 травня триватиме реєстрація для участі в додатковій сесії ЗНО

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання розпочалась 3 травня 2019 року та триватиме до 20 травня.

Право на реєстрацію в цей період мають особи, які:

- брали участь в антитерористичній операції та/або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в зовнішньому оцінюванні в основний період;

Подробнее...

«Дитяче серденько, живи!»

Протягом місяця, з 1 по 30 квітня, під меседжем «Дитяче серденько, живи!» волонтери, волонтерські загони загальноосвітніх шкіл міста Лисичанська в спеціально опломбовані скриньки з елементами і символікою благодійного фонду збирали кошти на придбання кардіологічного обладнання для дитячої лікарні нашої області.  За цей рекордний проміжок часу було організовано та проведено масу доброчинних заходів: концертів, зустрічей, розважальних програм, реалізовано ряд творчих благодійних проектів, заради одного — допомогти!

Сьогодні, 26 квітня, у Центрі позашкільної роботи зі школярами та молоддю відбувся фінал акції, що мав на меті не тільки визнання праці кожного учасника та організатора,але й щирі, відверті слова вдячності за підтримку шляхетної справи.

Подробнее...