31 серпня виставка товаровиробників "Слобожанщина-2017"

31 серпня о 10.00 на центральній площі міста Старобільська розпочне свою роботу міжрайонна виставка товаровиробників «Слобожанщина-2017», присвячена Дню підприємця.

Вложения:
Скачать этот файл (Slobozhanshchina_2017.doc)Slobozhanshchina_2017.doc[Згода та заява на участь у виставці]41 Kb

Подробнее...

Щодо проведення торгової місії до Республіки Індія

Лисичанська міська рада інформує про те, що Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку 11-17 вересня поточного року заплановано проведення торгової місії до Республіки Індія (м. Нью-Делі, м. Мумбай).

Подробнее...

Запрошуємо відвідати виставку CXID-EXPO-2017 у місті Києві

До уваги суб’єктів господарювання!

12-13 вересня 2017 року у м. Києві в приміщенні Торгово-промислової палати України (вул. Велика Житомирська, 33) проходитиме CXID-EXPO-2017. Організаторами заходу виступають Програма розвитку ООН (ПРООН), Луганська та Донецька обласні державні адміністрації, Торгово-промислова палата України та Агенції регіонального розвитку Луганської та Донецької областей.

Подробнее...

Запрошуємо відвідати XVIII Міжнародну виставку-ярмарок туристичного бізнесу

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що 18-20 жовтня відбудеться XVIII Міжнародна виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності (надалі — Форум).

Подробнее...

13-17 листопада - продуктова виставка FHC China

Офіс з просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою запрошують українських виробників в експортній категорії «готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) до участі в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки в рамках проведення продуктової виставки FHC China, яка відбудеться з 13 по 17 листопада 2017 року в Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), м. Шанхай.

Подробнее...

Розвиток експортної діяльності агровиробників області

З метою активізації та розвитку експортної діяльності агровиробників області, сприяння пошуку закордонних торговельних партнерів та нових ринків збуту в країнах ЄС повідомляємо.

У 2016 році за сприяння Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини на порталі «Агроторгівля України» (http://agritrade-ukraine.com/ua/) створено Центр підтримки експорту (далі — ЦПЕ).

Подробнее...

До уваги підприємців міста

Луганська обласна державна адміністрація повідомляє про початок розробки проекту Регіональної цільової програми «Розвиток та підтримка малого і середнього підприємництва в Луганській області на 2018-2019 роки».

Основні напрямки реалізації заходів Програми є:

  • — реалізація державної регуляторної політики у сфері підприємництва;
  • — фінансово-кредитна підтримка;
  • — ресурсна, інформаційна та консультаційна підтримка;

    Подробнее...

Про програму ЄС підтримки малого та серед нього бізнесу "COSME 2014-2020"

Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної державної адміністрації повідомляє, що в рамках Програми Європейського Союзу (ЄС) «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreneurs), яка є частиною Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) 2014—2020рр.», існує можливість обміну досвідом між суб’єктами підприємницької діяльності країн ЄС, у тому числі і для українських підприємців, шляхом організації відрядження підприємця, який здійснює підприємницьку діяльність до 3-х років, до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

Подробнее...

Туристична виставка "Харківщина: туристичні відкриття"

З метою сприяння розвитку туристичної галузі, стимулювання створення та просування якісного вітчизняного туристичного продукту, а також популяризації активного відпочинку серед широких верств населення, Харківською обласною державною адміністрацією планується проведення туристичної виставки «Харківщина: туристичні відкриття», яка працюватиме у м. Харків 2 червня з 10:00 по 18:00 по вул. Академіка Павлова, 271 в презентаційно-виставковому центрі «РАДМИР ЕКСПОХОЛЛ».

Подробнее...

Туристичний фестиваль-ярмарок "Запоріжжя - місце щастя"

17813963_1262626330453218_1429091458_n__largeЗа підтримки Запорізької обласної державної адміністрації у місті Запоріжжі, 22 квітня о 10:00 на каскаді фонтанів «Райдуга», відбудеться туристичний фестиваль-ярмарок «Запоріжжя — місце щастя» спільно з виконавчим комітетом Запорізької міськради та ГО «Запорізька обласна туристична асоціація».

Подробнее...

До уваги!

Лисичанська міська рада запрошує усіх зацікавлених суб’єктів господарювання до участі у виставкових заходах, які відбудуться у республіці Білорусь в терміни, визначені календарем іноземних, міжнародних та республіканських виставок, виставок-ярмарок, які будуть організовані в республіці Білорусь у 2017 році.

Управління економіки Лисичанської міської ради

 

Вложения:
Скачать этот файл (Kalendar_vustavok_2017.xls)Kalendar_vustavok_2017.xls[Календарь выставок 2017]514 Kb