У Лисичанську відбулось чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 26 травня, у Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови комісії, заступника міського голови Олега Голуба.

Під час засідання члени комісії розглянули та затвердили доповнення до реєстрів об’єктів усіх форм власності, які отримали руйнування в наслідок бойових дій при проведенні антитерористичної операції в період з 22.07.2014 по 25.07.2014 в містах Лисичанськ та Новодружеськ.

Про виконання Комплексного плану заходів щодо профілактики отруєнь дикорослими грибами в місті Лисичанськ на 2013-2016 роки доповів головний державний санітарний лікар м. Лисичанська та Попаснянського району В’ячеслав Данілейченко. У своїй доповіді В’ячеслав Олександрович відзначив, що у 2014 році серед населення міста Лисичанська випадків отруєнь дикорослими грибами не зареєстровано. За результатами доповіді та з урахуванням обговорення міська комісія з питань ТЕБ та НС вирішила визнати стан роботи щодо профілактики отруєнь дикорослими грибами та надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги постраждалим задовільним.

IMG_2934_2Про результати перевірок захисних споруд цивільного захисту, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля, проведених згідно п. 5 протокольного рішення від 03.02.2015 № 1 міської спеціальної комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації доповів заступник начальника відділу цивільного захисту Лисичанського МУ ГУ ДСНС України в Луганській області Руслан Дембицький. Руслан Тодеушевич зазначив, що у випадку артобстрілів, захисні споруди на працюючих підприємствах міст в цілому готові до прийому мешканців прилеглих територій.

Окрім того, члени комісії розглянули питання про попередження надзвичайної ситуації екологічного та епідеміологічного характеру у зв’язку з обмеженням поставки електричної енергії на ЛКСП «Лисичанскводоканал» та з можливим припиненням роботи підприємства. З метою недопущення порушення Закону України «Про забезпечення санітарного й епідеміологічного благополуччя населення» комісія прийняла рішення визнати критичним стан роботи ЛКСП «Лисичанскводоканал».

Зазначимо, що по всім розглянутим питанням прийняті відповідні рішення, які доведені до виконавців.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради