У Лисичанську затвердили Комплексну міську програму соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2018 роки

Сьогодні під час 8-ї сесії Лисичанської міської ради було затверджено Комплексну міську програму соціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2018 роки. Метою цієї програми є покращення умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями, завдяки яким вони матимуть змогу вести повноцінний спосіб життя відповідно до своїх індивідуальних здібностей та інтересів.

Реалізація заходів, визначених Програмою, передбачає об’єднання зусиль виконавчих органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, освіти, культури, міських громадських організацій інвалідів щодо вирішення проблем зазначеної категорії громадян.

Зазначимо, що Програма спрямована на поступове вирішення основних проблем у сфері соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями та діє у декількох напрямах, а саме: правовому, соціальному, медичному, професійному, транспортно-побутовому та культурно-мистецькому.

Так, у рамках виконання Програми буде забезпечено отримання пільг, допомог та компенсацій, передбачених законодавством, підтримка діяльності громадських організацій інвалідів, поліпшення якості медичного обслуговування, надання правової допомоги, працевлаштування тощо.

Фінансування заходів, передбачених Програмою, буде здійснюватися за рахунок коштів державного та міського бюджетів, а також за позабюджетні кошти.