У міській раді підвели підсумки оздоровчої кампанії 2015 року

Вчора, 29 вересня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків, під головуванням заступника міського голови Максима Головньова. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та державних органів влади, представники правоохоронних органів.

Під час засідання члени координаційної ради підвели підсумки літньої оздоровчої кампанії 2015 року, спланували роботу пришкільних літніх мовних таборів з денним перебуванням та роботу табору з денним перебуванням «Рекорд» при Лисичанській міській ДЮСШ на 2016 рік.

Як зазначила у своїй доповіді головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Вероніка Бойченко, за підсумками літньої оздоровчої кампанії 2015 року різними формами оздоровчих послуг було охоплено 3088 дітей що складає 103% від запланованого, з них 585 — оздоровлено, охоплено різними формами відпочинку — 2503 дитини.

Також Вероніка Павлівна зазначила, що діти пільгових категорій (діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти із багатодітних та малозабезпечених сімей; діти які знаходяться на д/о; діти постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти-інваліди), діти вимушених переселенців та обдаровані і талановиті діти відпочили та оздоровились у літніх мовних пришкільних таборах з денним перебуванням та в таборі з денним перебуванням при Лисичанській міській ДЮСШ зі спортивним ухилом «Рекорд», в санаторних закладах охорони здоров’я України «Зелена гірка», «Затока», «Люстдорф», «Хаджибей» та в санаторії ім. Чкалова у м. Одеса, а також у санаторії «Джерело» м. Трускавець, дитячому центрі «Молода гвардія» та за рахунок благодійного фонду «Кришталеве джерело» в дитячому оздоровчому закладі «Зоря» м. Кремінна.

«Таким чином, Лисичанська міська рада вжила всі необхідні заходи щодо охоплення оздоровленням та відпочинком дітей шкільного віку не менше рівня минулого року та планових показників», — підкреслила Вероніка Бойченко та висловила подяку всім відділам і службам Лисичанської міської ради та органам державної влади за спільну роботу.