У Лисичанську планується охопити відпочинковими та оздоровчими послугами 3480 дітей, які потребують особливої соціальної уваги

Вчора, 23 квітня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт доповіла, що у міському бюджеті на 2019 рік на відпочинок і оздоровлення дітей передбачено кошти на відкриття літніх пришкільних таборів з денним перебуванням і організацію в них харчування дітей пільгових категорій, на організацію роботи ДОТ «Рекорд» зі спортивним ухилом та на забезпечення оздоровленням дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

Сьогодні, 24 квітня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

В ході засідання були розглянуті:

— номенклатура справ на 2019 рік Управління адміністративних послуг Лисичанської міської ради;

Подробнее...

Фахівцями архівного відділу здійснено комплексну перевірку Лисичанського медичного коледжу

Відповідно до графіка проведення перевірок роботи архівних підрозділів та ведення поточного діловодства на підприємствах, в установах, організаціях, 19 квітня, фахівцями архівного відділу Лисичанської міської ради було здійснено комплексну перевірку діяльності служби діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу комунального закладу «Лисичанський медичний коледж».

Подробнее...

Чергова 64-а сесія пройшла у міській раді

28 березня та 19 квітня відбулись засідання чергової 64-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, міські голови міст Новодружеськ та Привілля, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Вложения:
Скачать этот файл (Zvernennya_1.docx)Zvernennya_1.docx[Звернення щодо перегляду тарифів на електроенергію для промислових підприємств та комунальних закладів Луганської області]19 kB
Скачать этот файл (Zvernennya_2.docx)Zvernennya_2.docx[Звернення проти закриття станції Новодружівська]21 kB

Подробнее...

Координаційна рада з питань сім'ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї та протидії торгівлі людьми пройшла у Лисичанську

Сьогодні, 18 квітня, у міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням заступника голови Координаційної ради, начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту міського голови Ніни Нецвєт.

Про організацію роботи з неповнолітніми особами щодо їх працевлаштування доповіла головний спеціаліст служби у справах дітей Лисичанської міської ради Наталія Гончарова, яка зазначила наступні особливості праці неповнолітніх.

Подробнее...

Члени виконкому рекомендували закладам, в яких розташовані виборчі дільниці, встановити 22 квітня додаткові канікули для учнів

Сьогодні, 18 квітня, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Члени виконавчого комітету ухвалили рішення про додаткові канікули в закладах загальної середньої, професійної та вищої освіти та рекомендувати закладам, в яких розташовані виборчі дільниці, встановити 22 квітня 2019 року додаткові канікули для учнів.

Подробнее...

Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді відбулось у Лисичанську

Вчора, 17 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді, під час якої було розглянуто близько 10 питань. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Подробнее...

Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

17 квітня в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги, створеної відповідно до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 117.

Подробнее...

Пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради

Сьогодні, 16 квітня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі та про опіку та піклування.   

Подробнее...

Координаційна рада з питань популяризації оздоровчої рухової активності відбулась у Лисичанську

Вчора, 11 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності (далі — Рада) під головуванням начальника відділу у справах сім’ї , молоді та спорту Ніна Нецвєт, утвореної відповідно до Указу Президента України від 09.02. 2016 № 42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність — здоровий спосіб життя — здорова нація». Зазначимо, що Рада діє відповідно до Положення, ухваленого рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 05.03.2019 № 115 «Про створення Координаційної ради з питань популяризації оздоровчої рухової активності».

Подробнее...

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Вчора, 11 квітня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Під час засідання члени комісії заслухали інформацію, щодо виконання у 2018 році міської Програми соціального захисту дітей на 2017-2021 роки та внесли зміни до Положення та склад комісії з питань захисту прав дитини.

Подробнее...