У міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 24 лютого, в Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Найголовніше питання порядку денного засідання комісії стосувалося відключення всіх об’єктів ЛКСП «Лисичанськводоканал» від електричної енергії з 9.00 26 лютого 2020 року.

Подробнее...

Про роботу Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

Минулої п’ятниці, 21 лютого, відбулось чергове засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді (далі — Рада) під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

У засіданні Ради взяли участь голови громадських організацій «Лисичанська спілка ветеранів АТО «Тризуб» та «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини» Володимир Іваницький та Артем Коваленко.

Під час засідання члени Ради затвердили План роботи Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді на 2020 рік та розглянули проєкт Угоди про співпрацю між Лисичанською міською радою та громадською організацією «Луганська обласна спілка учасників бойових дій «Ветерани АТО Луганщини».

Подробнее...

У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

 Сьогодні, 19 лютого 2020 року в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

Під час засідання члени експертної комісії розглянули наступні питання:

- номенклатура справ Лисичанської міської ради Луганської області,

- описи справ постійного та тривалого зберігання, з кадрових питань ПП «Редакція регіональної суспільно-політичної газети «Новий путь», управління будівництва та архітектури Лисичанської міської ради та ВАТ «Лисичанський склозавод»;

Подробнее...

У міській раді відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 18 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергової сесії міської ради звіт щодо виконання міського бюджету за 2019 рік, Програму природоохоронних заходів місцевого значення на 2020 рік, зміни до міської Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки в м. Лисичанську.

Подробнее...

Про роботу комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 13 лютого , у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

— про встановлення дітям статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

— про призначення опікуна над малолітньою дитиною;

Подробнее...

У школах Лисичанська з 8 по 16 лютого оголошено додаткові канікули

Сьогодні, 7 лютого, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

На підставі оперативної інформації про епідеміологічну ситуацію Луганського обласного лабораторного центру МОЗ України та з метою збереження здоров`я школярів, профілактики та ефективної протидії поширенню захворювання на грип та ГРВІ члени виконавчого комітету міської ради рекомендували закладам загальної середньої освіти та школам початкового естетичного виховання встановити додаткові канікули для учнів з 8 по 16 лютого 2020 року включно.

Подробнее...

У Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 5 лютого, у міській раді під головуванням начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніни Нецвєт відбулось засідання Координаційної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі — Координаційної ради).

 Під час засідання члени Координаційної ради розглянули та затвердили план роботи Координаційної ради на 2020 рік, обговорили основні завдання і напрямки реалізації заходів щодо ґендерної і сімейної політики у місті Лисичанську; заслухали та прийняли до відома звіти про роботу щодо реалізації сімейної та ґендерної політики за 2019 рік та початок поточного року представників-членів Координаційної ради:

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.doc)Dodatok_1.doc[Про роботу відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради]35 kB
Скачать этот файл (Dodatok_2.doc)Dodatok_2.doc[Про роботу служби у справах дітей Лисичанської міської ради щодо захисту прав дитини]59 kB
Скачать этот файл (Dodatok_3.doc)Dodatok_3.doc[Про надання КЗ «Лисичанський міський ЦСССДМ» у 2019 році соціальних у послуг особам та сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах]43 kB
Скачать этот файл (Dodatok_4.docx)Dodatok_4.docx[Щодо стану роботи із запобігання та протидії домашньому насильству в Лисичанському ВП ГУНП в Луганській області ]18 kB

Подробнее...

У міській раді пройшло чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 4 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Інформацію про виконання Комплексної міської Програми соціального захисту населення міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля на 2017-2019 роки члени виконкому взяли до відома та винесли на розгляд чергової сесії міської ради.

Подробнее...

В міській раді розглянуто стан погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками та Пенсійним фондом України

Сьогодні, 31 січня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання голова комісії — заступник міського голови Лисичанської міської ради Максим Головньов.

У роботі комісії взяли участь керівники та співробітники відділів й управлінь Лисичанської міської ради та органів державної влади.

Подробнее...

Щодо проведення наради з відповідальними за архів юридичних осіб - джерел формування Національного архівного фонду України

Сьогодні, 29 січня, у приміщенні архівного відділу Лисичанської міської ради відбулася нарада за темою «Організація та проведення експертизи цінності документів НАФ та особового складу в установах, підприємствах та організаціях» та з питань планів роботи експертних комісій юридичних осіб-джерел формування Національного архівного фонду на 2020 рік.

Подробнее...

В міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогодні, 23 січня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Приводом для скликання комісії стали проблеми з водопостачанням у місті.

Подробнее...