У міській раді пройшло засідання місцевої комісії ТЕБ та НС у зв'язку з припиненням постачання електричної енергії на об'єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал»

Сьогодні, 19 серпня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке очолив т.в.о. начальника Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області — заступник голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олег Гречихін.

Подробнее...

У міській раді обговорили перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Сьогодні, 9 серпня, у Лисичанській міській раді відбулась чергова робоча нарада з питань відкритих даних.

У заході взяли участь відповідальні особи за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

Подробнее...

В Лисичанську пройшло чергове засідання виконкому

Вчора, 6 серпня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання було розглянуто та затверджено 9 питань про опіку та піклування.

Подробнее...

Відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради

Вчора, 27 червня, відбулось засідання чергової 68-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням секретаря міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

На початку сесії Едуард Щеглаков повідомив присутніх про вихід депутата Геннадія Бадаєва з фракції «Новий курс». Також зачитав особисту заяву про дострокове припинення повноважень секретаря Лисичанської міської ради та запропонував внести розгляд даного питання до порядку денного.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось чергове засідання експертної комісії архівного відділу

Сьогодні, 23 липня, в архівному відділі Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

В ході засідання були розглянуті наступні питання:

— акти про перевіряння наявності та стану справ (документів) КЗ «Лисичанський медичний коледж» та Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу;

Подробнее...

Чергове засідання виконкому відбулось у Лисичанську

Сьогодні, 16 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.docx)Dodatok_1[Про хід виконання міської програми «Мистецька освіта Луганщини» на 2017-2019 роки]16 kB
Скачать этот файл (Dodatok_2.docx)Dodatok_2[Про забезпечення дотримання житлових прав дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа]22 kB

Подробнее...

Про роботу міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

10 липня у приміщенні управління праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, начальника управління праці та соціального захисту населення Олени Єздакової та за участю представників виконавчих органів міської ради, Лисичанського міського центру зайнятості, центру первинної медико-санітарної допомоги №1, які входять до складу комісії.

Подробнее...

Попередження виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру у Лисичанську

Сьогодні, 9 липня, відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням першого заступника голови комісії — начальника відділу мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Володимира Агафонова.

Під час засідання члени комісії розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайної ситуації внаслідок руйнування будівлі житлової призначеності.

Зазначимо, що сьогодні, 9 липня о 04.05 до чергового диспетчера ДПРЧ — 9 (м. Лисичанськ) ГУ ДСНС України у Луганській області надійшло повідомлення про тріск та руйнування за адресою: Луганська область, місто Лисичанськ, вул. Гора Попова, буд. 15. За вказаною адресою було встановлено, що обрушення відбувається у 3-х поверховому однопід’їзному будинку 1944 року будівництва загальним розміром 15×30×12. Покриття та перекриття у будинку дерев’яні, стіни цегляні, покриття шиферне.

Подробнее...

У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань відкритих даних

Вчора, 8 липня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча нарада з питань відкритих даних.

У заході взяли участь заступник міського голови Ігор Ганьшин, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Олександр Савченко та начальники та відповідальні за оприлюднення та оновлення наборів даних у формі відкритих даних виконавчих органів міської ради.

Подробнее...

Засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради пройшло сьогодні у Лисичанську

Сьогодні, 4 липня, відбулось засідання чергової 67-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням депутата міської ради Едуарда Щеглакова. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Перед початком пленарного засідання було надане слово мешканцю міста Віктору Нєнашеву, який закликав депутатів та присутніх допомогти своїй онуці Меланії Камленок, котра потребує термінової операції по трансплантації кісткового мозку.

Вложения:
Скачать этот файл (Додаток_1.doc)Додаток_1.doc[Звернення до Луганської ОДА стосовно недопущення закриття пожежного депо]29 kB
Скачать этот файл (Додаток_2.docx)Додаток_2.docx[Звернення стосовно виділення коштів для надання одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих, учасникам антитерористичної операції, які отримали поранення, захворювання, пов’язані з несенням військової служби]178 kB
Скачать этот файл (Додаток_3.doc)Додаток_3.doc[Звернення щодо виділення коштів на погашення заборгованості по різниці в тарифах для КП «Лисичанськтепломережа» і ЛКСП «Лисичанськводоканал»]28 kB
Скачать этот файл (Додаток_4.docx)Додаток_4.docx[Звернення щодо виділення коштів ЛКСП «Лисичанськводоканал» на погашення заборгованості ТОВ «Луганське Енергетичне Об’єднання» ]18 kB

Подробнее...

У міській раді пройшло чергове засідання виконкому

Сьогодні, 2 липня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

Під час засідання було розглянуто питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

Подробнее...