Чергове засідання виконкому пройшло у міській раді

Сьогодні, 16 жовтня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі, про будівництво та архітектуру, про опіку та піклування.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію про стан роботи з надання соціальних послуг Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), з якою виступив директор Андрій Лазарєв (детальніше у додатку 1).

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1.doc)Dodatok_1.doc[Про стан роботи з надання соціальних послуг Лисичанським територіальним центром соціального обслуговування]51 kB
Скачать этот файл (Dodatok_2.doc)Dodatok_2.doc[Про хід виконання міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2018]58 kB

Подробнее...

У Лисичанську відбулась позачергова 51-а сесія міської ради

Вчора, 11 жовтня, відбулось засідання позачергової 51-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання. Засідання очолила депутат Лисичанської міської ради Тетяна Худоба.

В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники та співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось засідання робочої групи з питання створення міської молодіжної ради

Вчора, 11 жовтня, відбулось засідання робочої групи з питання створення міської молодіжної ради. У засіданні взяли участь начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, молодіжні громадські організації «Молодіжна спільнота Лисичанська», «Східноукраїнська асоціація з захисту прав студентів», «Практика» та студентська ініціативна молодь міста Лисичанськ.

Під час зустрічі було прийнято рішення про створення міської молодіжної ради, розглянуто структуру керівного апарату та напрямки роботи молодіжної ради.

Подробнее...

У міській раді відбулося чергове засідання комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

4 жовтня у Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, створеної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280. Засідання відбулось під головуванням заступника міського голови Максима Головньова, за участю членів комісії — представників УПСЗН, фінансового управління, управління економіки, управління капітального будівництва, відділу з обліку, розподілу, обміну та приватизації житла.

Подробнее...

У міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

5 жовтня, в Лисичанській міській раді відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови комісії — міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання члени комісії розглянули наступні питання:

Подробнее...

У Лисичанську відбулось позачергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 5 жовтня, у міській раді відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Під час засідання члени виконавчого комітету погодили Інвестиційну програму поводження з побутовими відходами Лисичанського комунального автотранспортного підприємства 032806 на 2018-2022 роки та підтримали кандидатури для нагородження з нагоди Дня захисника України, тощо.

Також встановили тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які надаються КП ЛМР «Електроавтотранс», ПП АТП «Автоаль`янс», ФОП Черниковим В.Ф., ФОП Катуніною Л.В. у наступних розмірах:

Подробнее...

Нарада щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення відбулась у Лисичанську

P1620018

Вчора, 4 жовтня, у Лисичанській міській раді, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», відбулась нарада, яку очолив заступник міського голови Максим Головньов.

У заході взяли участь посадові особи управління праці та соціального захисту населення та управління економіки міської ради, Головного управління Держпраці у Луганській області, управління Пенсійного фонду України у м. Лисичанську, Державної фіскальної служби у Луганській області, Лисичанського міського відділу поліції та роботодавці міста, у тому числі фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю.

Подробнее...

Чергове засідання виконавчого комітету відбулось у Лисичанську

Сьогодні, 2 жовтня, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради, яке очолив міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про облік та розподіл житлової площі і про опіку та піклування.

Члени виконавчого комітету заслухали та взяли до відома інформацію завідуючої трудовим архівом Інни Соловей про виконання трудовим архівом самоврядних повноважень виконавчих органів місцевих рад (детальніше у додатку).

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok.docx)Dodatok.docx[Про виконання трудовим архівом самоврядних повноважень виконавчих органів місцевих рад]31 kB

Подробнее...

У Лисичанську відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Вчора, 27 вересня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, яке очолив заступник міського голови Ігор Ганьшин.

Під час засідання члени комісії розглянули питання про визначення порядку участі батька у вихованні сина та про позбавлення батьківських прав, по яких вирішено підготовити висновок органу опіки та піклування, а також питання про влаштування дітей до школи-інтернат - підготовити рішення комісії з питань захисту прав дитини.

Подробнее...

У Лисичанську затверджено нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів

Вчора, 24 вересня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Андрія Шальнєва.

Розглянувши звернення ПП «Люксавто-СДК» щодо зміни тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, члени виконавчого комітету вирішили встановити нові тарифи у наступних розмірах:

Подробнее...

У Лисичанську обговорили можливість проведення семінарів для жінок

Сьогодні, 24 вересня, у Лисичанській міській раді відбулась робоча зустріч з нагоди проведення на території міста семінарів для жіночих колективів щодо захисту прав жінок.

У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Андрій Шальнєв, заступник міського голови Ігор Ганьшин, начальники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та, безпосередньо, учасник проекту «Захист прав жінок та дітей, які проживають поблизу лінії зіткнення», член громадської організації «Східна правозахисна група», голова громадської організації «Жіноча правозахисна група» Ірина Нікульнікова.

Подробнее...