Сергій Шилін зустрівся з представниками проекту USAID

Сьогодні, 25 квітня, Лисичанську міську раду з робочим візитом відвідали представники Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID) — Бенджамін Лонг і Джон Пеннел. Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) зареєстрований як міжнародна технічна допомога Україні.

Зустрічали поважних гостей, звичайно, в національних українських традиціях. Коровай та український рушник стали приємним подарунком для американських гостей.

Подробнее...

Щодо підсумків роботи з цивільного захисту у 2016 році в містах Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля

Вчора, 20 квітня, відбулись збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи у 2016 році і визначення основних завдань на 2017 рік під головуванням керуючого справами (секретаря виконавчого комітету) Лисичанської міської ради Олександра Савченко. В засіданні взяли участь представники близько 40 підприємств міста.

Подробнее...

О выполнении городской целевой социальной программы противодействия заболеваемости туберкулезом

Сегодня, 18 апреля, во время очередного заседания исполнительного комитета Лисичанского городского совета заместитель директора территориального медицинского объединения города Лисичанска Наталья Коверга рассказала о выполнении городской целевой социальной программы противодействия заболеваемости туберкулезом за 2014-2016 года.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

Сьогодні, 18 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

Під час засідання були розглянуті питання про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування, взята до відома інформація про виконання Міської цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2014 — 2016 року та інформація про проблеми та перспективи роботи Центру надання адміністративних послуг в м. Лисичанську.

Подробнее...

Щодо організації літньої оздоровчої кампанії у 2017 році

Сьогодні, 18 квітня, під час чергового засідання виконавчого комітету начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради Ніна Нецвєт доповіла про планові показники щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2017 році.

Подробнее...

Щодо проведення комплексної перевірки

Вчора, 13 квітня, архівним відділом було здійснено комплексну перевірку діяльності служб діловодства, експертної комісії та архівного підрозділу у ПАТ «Лисичанськвугілля».

Подробнее...

У Лисичанську відбулась позачергова сесія

Вчора, 13 квітня, в Лисичанську відбулося засідання позачергової 25-ої сесії Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна. В роботі сесії взяли участь депутати та їх помічники, керівники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

Подробнее...

Наталлю Скрябіну обрано головою Лисичанської міської ради жінок

Сьогодні, 11 квітня, відбулись збори громадської організації «Лисичанська міська рада жінок». У роботі зборів взяв участь заступник міського голови Ігор Ганьшин.

Подробнее...

Сергій Шилін отримав подяку за співпрацю від Міжнародної організації Mercy Corps

Сьогодні, 10 квітня, міський голова Сергій Шилін та керуючий справами Олександр Савченко зустрілися з представниками міжнародної гуманітарної організації Mercy Corps, що виконує проект міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку USAID з надання допомоги населенню, що постраждало внаслідок конфлікту на сході України.

Подробнее...

В Лисичанську відбулось засідання комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

IMG_5787Сьогодні, 4 квітня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

В роботі комісії взяли участь керівники та головні спеціалісти відділів Лисичанської міської ради, працівники дитячої міської лікарні, управління Держпродспоживслужби м. Лисичанськ, Лисичанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Луганській області, державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області.

Подробнее...

У Лисичанську відбулось чергове засідання виконкому

Сьогодні, 4 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради. Очолив засідання міський голова Сергій Шилін.

Подробнее...