Фильтр
 • Шановні абоненти ЛКСП "Лисичанськводоканал"

  Останнім часом в соціальних мережах опубліковується інформація із закликом не сплачувати кошти за отримані послуги з водопостачання та водовідведення на розрахунковий рахунок ПП «Партнер КП». Також з’являється інформація з закликом здійснювати платежі на невідомі рахунки. Звертаємо загальну увагу на те, що це є неправдива інформація.

  Окремі політичні сили для особистих інтересів та амбіцій намагаються зупинити роботу Лисичанськводоканалу, закликають населення не платити кошти за водопостачання або платити на невідомі рахунки тим самим доводять підприємство до банкрутства. Їх не цікавить місто та його населення. За для політичної боротьби вони готові як і раніше вбивати підприємство.

 • Шановні охоронці державних рубежів та ветерани прикордонної служби!

  З нагоди Дня прикордонника прийміть щирі привітання та слова глибокої вдячності за сумлінне та самовіддане виконання конституційного обов’язку, вагомий внесок у забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України.

  Бажаємо вам миру та спокою, міцного здоров’я, наснаги та вагомих здобутків на ниві служіння Батьківщині.

  Нехай збуваються всі мрії та задуми, кожен день приносить радість та злагоду. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Вітаємо лисичан з відзнаками Всеукраїнського театрального конкурсу ім. Марка Ентіна!

  Протягом квітня учасники зразкової дитячої театральної студії «Арлекін» (керівник Ірина Кабанова) та народної театр-студії «Лімпопо» (керівник Надія Бражникова) Лисичанського міського Палацу культури дистанційно взяли участь у Всеукраїнському театральному конкурсі ім. Марка Ентіна «Лимонад».

  Конкурс відбувся з метою розвитку аматорського театрального і циркового мистецтва, підвищення освітнього рівня режисерів, юних акторів і педагогів, виявлення та заохочення яскравих і талановитих учасників фестивалю.

 • Талановиті лисичани отримали відзнаки дистанційного Міжнародного творчого конкурсу для дітей і молоді

  Зейналова Анастасия- Устала- 15 летЗ 5 по 15 квітня учні Лисичанської ДШМ № 1, солістка Лоліта Глотова і керівник гуртка «Арт-декор» Юлія Бєлікова Палацу культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська дистанційно взяли участь у Міжнародному творчому конкурсі для дітей і молоді «TOGETHER FOR FUTURE» (м. Румбурк, Чехія).

  Конкурс проходив з метою підтримки творчої молоді, збереження можливості спілкування, обміну досвідом та встановлення міжнародних творчих контактів в умовах ізоляції.

 • У Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

   Сьогодні, 28 квітня, у Лисичанській міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому були розглянуті наступні питання:

  - про призначення опікуна над малолітніми дітьми та піклувальника над неповнолітньою дитиною (підготовлено 3 проєкти рішень виконкому);

  - про припинення опіки над малолітньою дитиною (підготовлено проєкт рішення виконкому);

  - про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування (підготовлено 2 проєкти рішень виконкому);

  - про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих умовах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  Начальник служби у справах дітей Лисичанської міської ради С.В. Логвіненко

 • Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування в умовах карантину не залишає своїх підопічних без допомоги

   Працівники відділення денного перебування для підопічних постійно у телефонному режимі проводять інформаційно-роз’яснювальні бесіди щодо дотримання санітарно-епідеміологічного режиму та змін у законодавстві. У разі необхідності та за бажанням проводиться робота щодо придбання та доставки за місцем проживання літніх людей та осіб з інвалюдністю необхідних продуктів харчування та ліків.

  Налагоджена у відділенні й постійна комунікація з підопічними. За допомогою гаджетів фахівці допомагають літнім людям та особам з інвалідністю зареєструватися у особистому кабінеті комунальних установ та здійснювати оплату послуг онлайн.

  Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування

 • Державній казначейській службі - 25 років

  Сьогодні, 27 квітня, відзначає своє професійне свято Державна казначейська служба України, якій виповнилося 25 років. Історія становлення та розвитку традицій державного казначейства України бере початок ще з Київської Русі. Ще з часів правління великих князів казначейство відігравало важливу роль у державній фінансовій політиці.

  У сучасній Україні Державне казначейство створене згідно з Указом Президента України «Про Державне казначейство України» від 27 квітня 1995 року, яке здійснювало свої повноваження на підставі Положення про Державне казначейство України, затвердженому Постановою Кабінету міністрів України від 31 липня 1995 року №590.

 • У Лисичанську поклали квіти до пам'ятного знаку "Землякам-чорнобильцям"

  Сьогодні, 24 квітня, напередодні 34-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним та за участю співробітників Лисичанської міської ради вшанували стійкість і самовідданість, мужність і самопожертву людей, які врятували мільйони життів та завдяки яким, чорнобильська катастрофа не стала фатальною.

  Квіти до підніжжя пам’ятного знаку «Землякам-чорнобильцям» — це спомин про трагічні події найбільшої техногенної катастрофи за весь час існування людської цивілізації та шана великому вчинку ліквідаторів — прикладу справжнього патріотизму і відданості Батьківщині.

 • 26 квітня - 34-та річниця аварії на ЧАЕС та Міжнародний день пам'яті про чорнобильську катастрофу

  Аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 26 квітня 1986 року — найбільша в історії людства техногенна катастрофа, що поставила перед людським суспільством безліч проблем, які й досі повністю не вирішені. Сумарна радіація ізотопів, що спалахнули у повітря в 30-40 разів перевищила викинуті під час вибуху атомної бомби в Хіросімі.

  Потужний хімічний нічний спалах на четвертому енергоблоці ЧАЕС спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинної зали. Внаслідок вибуху виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблоку. Майже одразу на місце аварії приїхали пожежники. Вогонь гасили до ранку. Проте, у середині самого четвертого блоку пожежу вдалося ліквідувати лише через кілька тижнів, коли більша частина графіту згоріла.

  У перші дні після аварії було евакуйоване населення 10-кілометрової зони, надалі зону евакуації розширили до 30 кілометрів. Найбільше постраждало місто Прип’ять.

 • У Лисичанську визначено додаткові профілактичні і протиепідемічні заходи на період дії карантину в Україні

  З метою запобігання поширенню хвороби члени виконавчого комітету визначили на період дії карантину в Україні додаткові профілактичні і протиепідемічні заходи на території міста Лисичанська, а саме: заборонити перебування на вулицях (проспектах, провулках, площах) міста, зупинках громадського транспорту, прибудинкових територіях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

  Таке рішення було прийнято, сьогодні, 23 квітня, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головування міського голови Сергія Шиліна.

 • У Лисичанську закрили для відвідування кладовища

  На період з 23 по 28 квітня 2020 року включно у Лисичанську закриті для відвідування кладовища «Зелений гай», «Осьмушна балка», «Нове», «Дібровське», «Березівське», «Переїзнянське», «Рубіжанське», «Ісаєва балка», крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метрів.

 • Змінено час роботи на міських маршрутах загального користування

  Сьогодні, 23 квітня, під час позачергового засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради було внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 07.04.2020 № 135 «Про організацію пасажирських перевезень на території міста Лисичанська на період карантину».

  З метою покращення обслуговування населення міста при здійсненні пасажирських перевезень на території міста під час карантину члени виконкому вирішили, що регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах загального користування будуть здійснюватися з 06.00 до 11.00 та з 14.30 до 20.00.

 • Онлайн виставка «Біль Чорнобиля»

  26 квітня 1986 року — день катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції. У четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції прогримів потужний вибух. Дах реактора вагою понад 1000 тонн був відкинутий і зруйнований. На станції почалася пожежа, і в атмосферу потужним потоком ринули радіоактивні речовини, вбиваючи все живе і заражаючи тисячі квадратних кілометрів території України, Білорусі та Росії. Аварія, що трапилася, стала однією з найбільших катастроф в історії людства. Вона вплинула на долі мільйонів людей.

  Лише завдяки самопожертві ліквідаторів наслідків катастрофи, багато з яких заплатили за це власним життям і здоров’ям, вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. Серед ліквідаторів є й мешканці нашого міста.

  Минають роки, але пам’ять жива...

  До 34-ї річниці Чорнобильської трагедії архівний відділ Лисичанської міської ради підготував документальну онлайн виставку «Біль Чорнобиля». У виставці використані Документи з фонду № 1 Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет та матеріали газетного фонду:

 • Шаховому клубу «Шах і Мат» виповнився 1 рік!

   Рік тому, 20 квітня, у  Лисичанській центральній бібліотеці відбувся турнір зі швидких шахів пам’яті одного із активістів шахового руху Олександра Максимовича Єфременка та найкращих гравців міста Лисичанська. Саме з цього турніру почалася діяльність клубу «Шах і Мат» та відродження шахового життя у нашому місті.

  Одразу після проведення зазначеного турніру лисичанські любителі шахів почали щонеділі збиратися на тренування у центральній бібліотеці, а через деякий час шахісти південної частини міста отримали змогу тренуватися у бібліотеці-філії №9, яка знаходиться у Палаці культури ім. В. М. Сосюри. Загалом, протягом 2019 року на базі клубу «Шах і Мат» було проведено 1 обласний турнір, 4 міські турніри та безліч різноманітних тренувань для усіх бажаючих.

 • У Лисичанську відбулось чергове засідання виконавчого комітету

  Сьогодні, 21 квітня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому розглянули та затвердили рішення про будівництво та архітектуру та взяли до відома інформацію начальника управління адміністративних послуг Олени Литвинюк щодо проблем та перспектив роботи ЦНАП у м. Лисичанськ (додається).

 • Потребують допомоги!

   Володимир Циганков та Віктор Курінний присвятили частину свого життя рятуванню наших мешканців! Володимир 23 роки та Віктор 11 років знаходячись на чергуванні, без будь-яких сумнівів мчали на допомогу по сигналу «ТРИВОГА». За роки своєї служби ці пожежні особисто врятували життя багатьом людям, але зараз вони потребують нашої допомоги!

  Колишній співробітник 64 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області Володимир Циганков бореться з важкою хворобою інфаркт головного мозку.

  Колишній співробітник 9 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області Віктор Курінний бореться з діагнозом пухлина головного мозку та потребує проведення складної операції, яка вимагає значних коштів.

 • Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

   Разом зі зростанням температури повітря спостерігається також і підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Громадяни масово почали спалювати сміття на присадибних ділянках, тим самим провокуючи виникнення загорянь на відкритій території.

  Вогнеборці вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету, хвойної підстилки та сухостою.

  Шановні громадяни! Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

 • Поліна Белікова та Катерина Перепелиця - переможці обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику

   Щорічно ДСНС України з метою залучення дітей до вивчення і популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, формування і виховання почуття відповідальності за збереження від пожеж та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, проводиться Всеукраїнський літературний конкурс. Тематика цьогорічного конкурсу - «Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди!».

  Переможцями обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу стали юні талановиті лисичанки: Поліна Белікова у номінації «Художній твір» (15 років, учениця Лисичанської ЗОШ І-ІІІ ст. №12) та Катерина Перепелиця у номінації «Поетичний твір» (17 років, учениця Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №27). За результатами конкурсу дівчата будуть представляти Луганщину у фіналі.

 • Шановні мешканці міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля!

  Щиро вітаємо вас зі Світлим Воскресінням Христовим!

  Великдень — особливо шановане свято всіх християн, бо є символом перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією.

  Пасхальні дні спонукають кожного з нас замислитися над одвічними цінностями моралі, дають нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнюють кожного з нас духовно.

  У цей святковий день прийміть найкращі побажання здоров’я і добробуту, злагоди та Божого благословення. Нехай переможний дух надії супроводжує кожну родину, додає сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ! Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових звершень на вашому життєвому шляху!

  Христос воскрес!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Міський голова Сергій Шилін привітав вихованців ЦСПР та будинків сімейного типу із прийдешнім Великоднем

   Сьогодні, 18 квітня, напередодні Великодня, за традицією, міський голова Сергій Шилін та його заступник Ігор Ганьшин відвідали вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР) та будинків сімейного типу Закірових, Голдан, Ковриженко та Гюрджян.

  З побажаннями здоров’я та мирного неба, тепла, любові та веселих великодніх свят міський голова пригостив малечу кулічами, солодощами та фруктами.

  Вдячні вихованці підготували гостям чудові пісні, танцювальні номери та великодні саморобки.

 • Звернення ДСНС до мешканців напередодні свята Великодня!

   Шановні громадяни!

  Напередодні свята Великодня рятувальники нагадують про заборону відвідування церков та храмів, у тому числі парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових зон, спортивних та дитячих майданчиків.

  Зазначимо, якщо у вас з’явилась необхідність тимчасово перебувати у громадських місцях, одягайте маски чи респіратори та уникайте скупчення людей!

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

 • Рятувальники на сторожі здоров'я та життя містян

   Щоденно на всій території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля курсують спеціальні автомобілі Служби порятунку «101», які обладнані гучномовними пристроями. Співробітники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області закликають громадян неухильно дотримуватися дисципліни та виконувати усі карантинні заходи аби не допустити поширення вірусних інфекцій!

  Окрім інформування, рятувальники Луганщини продовжують дезінфекцію у всіх населених пунктах області.

  Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

 • Шановні працівники служби з надзвичайних ситуацій!

  Щиро вітаємо вас з професійним святом — Днем пожежної охорони!

  Професія пожежника об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей, які з честю забезпечують надійний захист національного багатства та життя містян від вогню та стихії.

  Висловлюємо велику вдячність усім працівникам служби з надзвичайних ситуацій за безмежну відданість своїй справі, попередження і приборкання вогняної стихії.

  У день професійного свята бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я та миру, добра і благополуччя, злагоди та добробуту.

  Сумлінно працюйте, вдосконалюйте свою майстерність, а вдячність за врятовані життя нехай стане невичерпним джерелом сил для підвищення професійних досягнень, служіння Батьківщині та її народу!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • Талановита юна лисичанка - переможниця XII Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Країна ART FEST»

   12 квітня учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Ажипа взяла участь у XII Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Країна ART FEST». Конкурс відбувся дистанційно за підтримки Міністерства культури України, Національної Спілки композиторів України та Департаменту культури КМДА.

  За результатами конкурсу Софія посіла І місце у номінації «Фортепіано», ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» та ІІІ місце у номінації «Скрипка та академічний вокал».

  Підготували талановиту юну учасницю викладачі Марина Шинкаренко та Олена Шаригіна.

  Відділ культури Лисичанської міської ради

   

 • Софія Ажипа - переможниця Всеукраїнського дистанційного конкурсу - фестивалю мистецтв «Вір у себе, мрій і дій»

   11 квітня учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 Софія Ажипа взяла участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі - фестивалі мистецтв «Вір у себе, мрій і дій».

  За результатами конкурсу Софія здобула Гран Прі у 3-х номінаціях «Фортепіано», «Естрадний вокал», «Академічний вокал» та І місце у номінації «Скрипка».

  Підготували Софію викладачі Марина Шинкаренко та Олена Шаригіна.

  Вітаємо Софію Ажипу та викладачів зі здобутими перемогами та бажаємо нових перемог!

  Відділ культури Лисичанської міської ради

 • Вітаємо переможців Дистанційного Міжнародного фестиваль-конкурсу «Талановиті Діти України»!

   5 квітня юні зірочки Лисичанської дитячої музичної школи № 2 ансамбль скрипалів «Камертон» та Софія Ажипа взяли участь у Дистанційному Міжнародному фестиваль-конкурсі «Талановиті Діти України». Захід відбувся з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України і світу.

  За результатами конкурсу ансамбль скрипалів «Камертон» посів І місце.

  Софія Ажипа посіла І місце у номінації «Фортепіано», ІІ місце - у номінаціях «Скрипка» та «Естрадний вокал», ІІІ місце - у номінації «Академічний вокал».

  Підготували учнів викладачі Марина Шинкаренко та Олена Шаригіна.

 • Карантин з користю: підвищення фахової майстерності

  Під час карантину фахівці Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру (далі — ІРЦ) підвищують свій кваліфікаційний рівень, беручи активну участь в онлайн-семінарах.

  Так, 2 та 3 квітня, усі фахівці центру взяли участь циклі занять обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з теми «Індивідуальна програма розвитку дитини — основний освітній документ для дітей з особливими освітніми потребами».

 • Більше мільйона гривень виділили з резервного фонду міського бюджету Лисичанська на запобігання виникненню та поширенню епідемії COVID-19

  Сьогодні, 9 квітня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Під час засідання члени виконкому виділили з резервного фонду міського бюджету м. Лисичанськ на здійснення невідкладних заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню епідемії коронавірусної хвороби (COVID-19) грошові кошти у сумі 1 362 219 грн. для забезпечення Лисичанської багатопрофільної лікарні.

 • У Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

  Сьогодні, 9 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

  Головне питання порядку денного — забезпечення заходів з обмеження поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

 • У Лисичанську стартує щорічний міський дитячо-юнацький літературний конкурс «Проба пера»

  Традиційно в нашому місті на початку квітня відбувається визначна літературна подія – щорічний міський дитячо-юнацький літературний конкурс «Проба пера». Цього року засновники присвятили його найбільш значущим для містян подіям: 75-й річниці Перемоги у Другій світовій війні та 310-й річниці з дня утворення міста Лисичанська.

  Слід зазначити, що цього року конкурс проходитиме у незвичному для нього форматі – дистанційно.

  До участі у конкурсі запрошуються діти та молодь віком від 6 до 18 років, що пишуть вірші та прозові твори у різних жанрах.

 • Вихованці колективу «Зоряночка» призери Всеукраїнського дистанційного конкурсу «Лавина талантів»

  На початку квітня учасники хореографічного колективу «Зоряночка» (Привільська ДШМ, викладач Ганна Зилікова) взяли участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі «Лавина талантів», який відбувся у місті Київ.

  За результатами конкурсу учасники хореографічного колективу посіли наступні місця:

  І місце — старша група з танцем «Зозуля» (вікова категорія — ювенали, дисципліна — естрадна хореографія);

 • Про діяльність Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру під час карантину

  Шановні жителі міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля!

  Повідомляємо, що під час карантину фахівці Лисичанського інклюзивно-ресурсного центру надають консультації батькам дітей з особливими освітніми потребами у телефонному режимі або за допомогою онлайн-ресурсів (мобільних додатків, електронної пошти) з питань:

  • — навчання та виховання дітей з ООП;
  • — порядку надання документів на комплексну оцінку дитини;
  • — нетипових змін поведінки особливої дитини.
  • У міській раді відбулось чергове засідання виконкому

   Сьогодні, 7 квітня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

   Під час засідання було розглянуто та затверджено рішення про будівництво та архітектуру, про облік та розподіл житлової площі, про опіку та піклування.

   Інформацію про виконання Комплексної міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017-2019 роки члени виконкому взяли до відома та винесли на розгляд міської ради.

  • Лисичанські школярі у період карантину навчаються дистанційно

   У зв’язку з тривалим періодом призупинення навчальних занять в закладах загальної середньої освіти нашого міста, відповідно до рекомендацій МОН України, процес навчання здійснюється дистанційно.

   Групи у Viber, Telegram, соціальній мережі Facebook, телефонні дзвінки — вчителі використовують різні методи, щоб навчання під час карантину тривало.

   Активно використовуються можливості шкільних сайтів. У більшості закладів освіти створено сторінки «Дистанційне навчання», де вчителі не тільки розміщують завдання, але й навчальні матеріали (відео уроки, тести, презентації, дидактичні матеріали тощо), посилання на блоги та сайти вчителів.

  • Бібліотеки міста запрошують мешканців та гостей міста до спілкування в онлайн-режимі

   Крокуючи в ногу з часом та виконуючи Програму діяльності Кабінету Міністрів України бібліотекарі комунального закладу «Лисичанська централізована бібліотечна система» через інтернет-ресурси, власний веб-сайт та профілі у соціальних мережах, забезпечують важливу інформаційно-пізнавальну діяльність, створюють належні умови для надання можливості різним верствами населення долучитись до якісних освітніх, розважальних, інформаційних джерел інформації, створюють власні цікаві публікації, акції, різноманітні фото та літературні челенджі та ще багато чого яскравого і корисного.

   Тож, що пропонують бібліотекарі:

   — «10 найкращих онлайн-бібліотек з електронними книжками українською мовою» https://www.facebook.com/1652779384971738/posts/2481894578726877/

  • Об'єкти підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області повідомляє керівникам об’єктів підвищеної небезпеки міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, що на підставі ст.53 Кодексу цивільного захисту України, регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації протоколом № 38 від 19.12.2018 затверджено перелік об’єктів підвищеної небезпеки Луганської області, що підлягають обладнанню автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

   На території міста Лисичанська розташовано 16 об’єктів підвищеної небезпеки, жоден з яких не обладнаний системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

  • Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду!

   Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

   Виховуйте в дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть кілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

   Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області

  • На період карантину заклади культури міста працюють онлайн

   У зв’язку з карантином заклади культури міста призупинили роботу з відвідувачами. Але це не привід засмучуватися, технології XXI століття дозволяють стежити за найцікавішими подіями в онлайн режимі.

   Так, в Палаці культури ім. В.М. Сосюри відкрита Інстаграм-сторінка @pksosyury та YouTube — канал ПК Сосюри TV за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCcc3J5-y7Q4bSmM-5Hg5uqQ

   Кожен зможе переглянути:

  • Про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівальних приладів

   Лисичанське міське управління ГУ ДСНС України у Луганській області ще раз нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки під час експлуатації електрообігрівальних приладів, а саме:

   — перед увімкненням обігрівального пристрою переконайтесь, що він не має механічних ушкоджень;

   — не вмикайте одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження;