17 липня - Діалог із бізнесом
- До відома підприємців
- 14.07.2025
«Участь в бізнес-об’єднаннях: єднання заради власної справи» - наступна тема зустрічі у форматі «Діалог із бізнесом»
У межах проєкту «Діалог із бізнесом», ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським, 17 липня об 11:00 відбудеться онлайн-зустріч з підприємцями області на тему: «Участь в бізнес-об’єднаннях: єднання заради власної справи».
Суб’єкти підприємницької діяльності області можуть зареєструватися для участі у заході за посиланням https://surl.li/rncodn у термін до 12:00 15 липня.
В Лисичанському шелтері, що на Кіровоградщині започатковано спільні кіноперегляди для людей старшого віку
- Події
- 14.07.2025
На базі Лисичанського шелтеру, що на Кіровоградщині відбувся черговий перегляд фільму для людей старшого віку в рамках циклу заходів, які спрямовані на збереження позитивної атмосфери в місці тимчасового проживання та підтримку психоемоційного здоров’я людей.
«Кіноперегляди у нашому шелтері — це своєрідна кінотерапія. Фільми допомагають відволіктися від тривог та викликають позитивні емоції. До того ж такі зустрічі згуртовують, зменшують відчуття самотності та створюють теплу домашню атмосферу. В нашому шелтері тепер такі кіноперегляди будуть проходити кожного тижня, щоп'ятниці», — розповіла в.о. директора КЗ «Лисичанський Палац культури ім. В.М. Сосюри» Ірина ЮРКОВИЧ.
Як отримати статус особи з інвалідністю внаслідок війни - пояснюємо просто
- Захисникам і Захисницям
- 14.07.2025
Поранення отримані під час війни — це не просто виклик для здоров’я. Це ще й підстава для отримання державної підтримки. Один із таких видів підтримки — статус особи з інвалідністю внаслідок війни.
Хто має право на цей статус?
Отримати його можуть, зокрема:
- військовослужбовці та цивільні, які зазнали поранень, контузій або захворювань під час війни;
- учасники АТО, ООС, інших заходів із забезпечення безпеки й оборони;
На Кіровоградщині відбувся тренінг з особистої безпеки для жінок ВПО
- Події
- 14.07.2025
В Лисичанському шелтері, що на Кіровоградщині відбувся тренінг з особистої безпеки для жінок за методикою WenDo. Організували тренінг Благодійний фонд «Право на захист».
Під час тренінгу учасниці ознайомилися з поняттями гендерного насильства, навчалися встановлювати особисті межі, виконували вправи з фізичного самозахисту, обговорювали власний досвід і формували навички впевненого реагування в критичних ситуаціях.
Наприкінці всі учасниці отримали сертифікати та подарунки.
Як ветерану отримати житло від держави - покрокова інструкція
- Захисникам і Захисницям
- 14.07.2025
Щоб отримати житло або грошову компенсацію — необхідно стати на квартирний облік. Це перший крок. Далі — черга, рішення і надання житла або компенсації.
Хто може стати на облік?
Громадяни, які потребують поліпшення житлових умов і належать до однієї з категорій:
- Учасники бойових дій;
- Особи з інвалідністю внаслідок війни;
- Сім’ї загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України;
- ВПО (внутрішньо переміщені особи).
Долучайтеся до 8-го Всеукраїнського забігу "Шаную Воїнів, біжу за Героїв України"
- Спорт
- 14.07.2025
Цей забіг – не просто спортивна подія, а можливість вшанувати пам’ять Захисників й Захисниць, які загинули в російсько-українській війні, підтримати їхні родини та висловити подяку.
Реєструйтеся, обирайте дистанцію у 2 км, 5 км або 10 км, а вже 30 серпня приєднуйтеся до забігу із закріпленим на футболці іменем знайомого або незнайомого Захисника чи Захисниці, які віддали найдорожче за нашу з вами свободу. А також розкажіть про їхні історії у соцмережах із хештегами #БіжуЗаГероя_2025 і #забіг2025.
Посилання для реєстрації в Києві та за кордоном: https://timer.newrun.com.ua/event/171
Реєстрація триває до 10 серпня.
Україна чекає на вступников з тимчасово окупованих територій
- Освіта
- 14.07.2025
Вступити до українського закладу вищої освіти можливо, навіть якщо ти зараз перебуваєш на тимчасово окупованій території. Україна створила окрему спрощену процедуру вступу саме для молоді з ТОТ — незалежно від того, чи маєш ти українські документи, як-от паспорт або атестат.
Для вступу діє спеціальна квота, яка передбачає окрему кількість місць у закладах вищої освіти по всій Україні — без конкурсу з іншими абітурієнтами. Тобто ти зможеш подати документи, пройти співбесіду замість НМТ і вступити на бюджетну форму навчання.
Люди похилого віку та діти отримали продуктові набори від благодійників
- Події
- 14.07.2025
Днями Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» передав жителям Київського шелтеру-хабу, що базується в гуртожитку Європейського університету, 55 продуктових наборів та 50 дитячих пакунків з йогуртами й печивом. Допомогу отримали люди похилого віку та діти.
Вдячні Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» за співпрацю, стабільну підтримку та щиру турботу про ВПО з Лисичанської громади.
Поширені питання про програму Ветеранський спорт
- Захисникам і Захисницям
- 14.07.2025
З 1 до 20 числа першого місяця кожного кварталу: у січні, квітні, липні та жовтні. Ви подаєте заяву у цих числах та отримуєте кошти на картку через шість робочих днів після оформлення заявки на Дія.Картку.
Зверніть увагу! Якщо Ви отримували кошти у другому кварталі та використали їх на заняття спортом, то заявку у третьому кварталі подавати не потрібно.
Хто може взяти участь?
Ветерани та ветеранки зокрема і ті, які мають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни яким виповнилося 18 років, за умови, що їхні дані внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ).
Як внести дані до реєстру?
Безбар'єрність - це коли можешь
- Безбар'єрність
- 14.07.2025
Безбар’єрність – це про гідність і можливості, доступні кожному й кожній. Це коли всі відчувають, що їх чують і що вони є частиною суспільства.
«Безбар’єрність – це коли можеш» – усеукраїнська кампанія соціальних змін, яка є частиною Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору та реалізується спільно з ЮНІСЕФ у межах ініціативи першої леді України Олена Зеленська «Без бар’єрів».
Її мета – розповісти українцям про принципи безбар’єрності та залучити кожного й кожну до створення України без бар’єрів, у якій повага, підтримка та доступність – це норма, а не виняток.
Як вберегти здоров'я у спеку?
- Охорона здоров'я
- 14.07.2025
Спека повертається в Україну, тож важливо особливо уважно ставитися до здоров’я — свого і найуразливіших близьких: дітей, людей літнього віку та тих, хто має хронічні захворювання.
Сьогодні розповімо, як захиститися від впливу високих температур та що робити, якщо стався тепловий удар.
Що таке тепловий удар?
Тепловий удар – це небезпечний стан, який може розвиватися у людини, яка довго перебуває під впливом прямих сонячних променів або у теплому приміщенні. Він виникає внаслідок перегрівання тіла та порушення теплового балансу і вимагає невідкладної допомоги лікарів.
Коли варто запідозрити тепловий удар?
Еще статьи...
- Перевіряй майданчик, на якому купуєшь!
- Просять здати в оренду банківську картку або рахунок?
- В Київському шелтері-хабі Лисичанської МВА відбулося свято українських традицій
- Уряд запроваджує нову допомогу "Пакунок школяра": підтримку для сімей з дітьми, які вперше йдуть до школи
- Перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у липні 2025 року
- Щеплення проти ВПЛ за Календарем профілактичних щеплень у 2026 році:
- Пропонують пройти опитування та отримати 1000 гривень від банку?
- "Державотворець: Покоління стійкості"
- З 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України забезпечуватиме призначення і виплату окремих видів державних соціальних допомог
- Офіс Омбудсмана та Кіберполіція реалізують інформаційну кампанію з протидії шахрайству на темі військовополонених та зниклих безвісти