Фильтр
 • Що треба робити, щоб запобігти розповсюдження коронавірусу?

  Станом на 28 лютого 2020 року у світі зареєстровано 83389 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2858 — летальні. Одужало вже 36569 осіб (43,8 %). За межами Китаю зафіксовано 4430 випадків у 45 країнах світу. На території Європейського регіону ВООЗ у 20 країнах зареєстровано 774 випадки захворювання, у т.ч. в Італії — 650 (17 — летальних).

   

 • Щодо коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії, яка надається ФОП Муляр О.О.

  ФОП Муляр О.О. надає послугу з постачання теплової енергії Лисичанському професійному торгово-кулінарному ліцею, розташованому за адресою м. Лисичанськ, вул. Менделєєва, буд. 47 та у зв’язку зі зміною ціни на розподіл природного газу інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу з постачання теплової енергії для бюджетних установ.

 • Масляна у Лисичанському терцентрі

   Сьогодні, 28 лютого, в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування відзначили «Широку Масляну» - свято проводів зими та зустріч весни. Підопічні установи ознайомилися з традиціями святкування, згадали народні пісні та улюблені вірші.

  Побажанням здоров’я, радості та гарного настрою привітав святкувальників ансамбль «Водограй» та подарував святкову музичну програму. Веселі тематичні й обрядові пісні, танці та гумор забезпечили успіх свята.

  Гуляння продовжилось за святково накритим столом. Наші господині приготували традиційні страви та пригощали одне одного. У гарному настрої під час дружніх посиденьок запрошені смакували млинцями, варениками і пирогами та ділились власними секретами приготування масляних страв.

 • У міській раді відбулось засідання чергової 84-ї сесії

  Сьогодні, 27 лютого, відбулось засідання чергової 84-ї сесії Лисичанської міської ради сьомого скликання під головуванням міського голови Сергія Шиліна. У засіданні взяли участь депутати та їх помічники, керівники і співробітники структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, представники громадськості та засобів масової інформації.

  На початку засідання до присутніх звернулася голова громадської організації «Лапи в долонях» Юлія Виноградова щодо перегляду Програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території м. Лисичанськ. Депутати вирішили розглянути проєкт рішення стосовно безпритульних тварин на наступній сесії.

 • «Pearls of Talent»

   19 – 21 лютого учні Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 взяли участь у дистанційному Всеукраїнському фестиваль-конкурсі мистецтв «Pearls of Talent» у м. Одеса.

  Захід організований Всеукраїнською громадською організацією «Спілка музикантів України» та Громадською організацією «Українська хорова асоціація».

  За результатами конкурсу учні посіли наступні місця:

  - номінація «Інструментальний жанр» (скрипка):

  І місце - дует скрипалів у складі: Назара Колесникова та Кири Афоніної;

 • У Лисичанську спеціалісти УПСЗН здійснили перший виїзний прийом із застосуванням мобільного кейсу

   Управлінням праці та соціального захисту населення Лисичанської міської ради впроваджується в дію мобільний кейс, отриманий в рамках проєкту з технічної допомоги від управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

  В компактному металевому кейсі вміщується увесь мобільний офіс, який складається з ноутбука, портативних сканера та принтера, модему для мобільного інтернету, портативний зчитувач ID-карток.

  Сьогодні здійснений перший прийом за місцем проживання Момота Дмитра Івановича, особи з інвалідністю І групи, з питання забезпечення технічними засобами реабілітації.

 • У Лисичанську відбулося засідання міської опікунської ради

   26 лютого у Лисичанську відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду, під головуванням заступника міського голови Максима Головньова за участі членів опікунської ради — представників виконавчих органів міської ради, закладів охорони здоров’я, соціального захисту населення.

  За результатами розгляду наданих заяв та документів, опікунською радою з урахуванням норм діючого законодавства прийнято рішення щодо підготовки та винесення на розгляд виконавчого комітету проектів рішень про надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання 3-х осіб у зв’язку з влаштуванням їх до психоневрологічного інтернату, а також про реєстрацію помічника дієздатної фізичної особи, яка за станом здоров'я потребує постійної сторонньої допомоги та не здатна до самообслуговування, внаслідок чого не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки.

 • До уваги споживачів природного газу!

  Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз» повідомляє, що у зв’язку з встановленням НАК «Нафтогаз України» з 01.02.2020 ціни продажу/постачання природного газу для побутових споживачів, з 1 лютого 2020 року діють наступні тарифи на оплату природного газу.

  Ціна на природний газ для потреб побутових споживачів (населення) складає 5,00503 грн за 1 куб.м.

 • Лисичанська бібліотека отримала книжковий подарунок зі Львова

   Цього тижня бібліотека для дітей № 1 Лисичанської централізованої бібліотечної системи отримала чудовий книжковий подарунок від львівських дітлахів.

  У рамках акції «Книжки українською для бібліотек на Сході», яка проходить у Львові за підтримки інформаційно-освітнього проекту «Сонцелеви», заклади дошкільної освіти м. Львів № 180 та № 25 зібрали та надіслали близько 70 книжок для дітей Лисичанська. Це українські народні казки, книжки сучасних українських письменників, пізнавальна література видавництв «Пегас», «Белкар-книга», «Рідна школа», видавництво «Старого Лева» та інші.

 • У Лисичанську відбулись дебати «Пішохід та водій - рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху»

   Щороку лисичанські ЮІРівці загальноосвітніх шкіл міста змагаються у своїй обізнаності з правил дорожнього руху. Цього року, зустріч 25 лютого в ЦПРШМ мала дещо інший – сучасний формат. Команди дебатували. Обговорювали одну з найчутливіших та актуальних в світі останніх подій тему: «Пішохід та водій – рівноправні учасники дорожньо-транспортного руху».

  Ініціаторами проведення дебатного турніру стали: відділ освіти Лисичанської міської ради та ЦПРШМ.

  Мистецтвом дебатування хизувалися аж 16 шкільних команд ЮІР (8 пар опонентів).