Зустріч героїв різних поколінь


23 лютого, у День захисника Вітчизни, у Лисичанському педагогічному коледжі відбулась зустріч героїв різних поколінь. У зустрічі приймали участь викладачі коледжу, студентська молодь і почесні гості, серед яких ветеран війни Кобяк В.М., учасники бойових дій в Афганістані - Корнієнко С.В. та Черьомін В.О., представники радянської армії - Олесеюк В.В. і Олійник О.В. та студент, який нещодавно повернувся з лав Збройних Сил України – Кесарєв Олексій. Протягом зустрічі гості розповідали про роки служби, про
зміну військових уподобань та пріоритетів, але всі, як один, наголошували на тому, що служити Батьківщині потрібно, також лунали спогади про героїв, які навіки молодими залишились у нашій пам’яті. На зустрічі був присутній Пісоцький М.Ф. - голова обласного осередку партії Народно-трудовий союз України, голова благодійного фонду «Співдружність», письменник та автор книг у стилі політичної публіцистики (на знімку), який щиро привітав гостей і студентів зі святом та подарував коледжу добірку авторських видань. Творча молодь коледжу вітала почесних гостей та майбутніх захисників Вітчизни піснями воєнних років та авторськими віршами під тематичний мультимедійний супровід, - повідомляє директор Лисичанського педагогічного коледжу Галина Мінєнко.
У другій частині заходу відбулась церемонія прийняття студентів коледжу до лав українського козацтва, яку відкрив Валентин Кравченко - Радник Гетьмана України, головний отаман козацького товариства «Лугакий» в Луганській області, член-кореспондент Української академії наук, генерал козацтва. Разом зі священиком та новобраним отаманом козацтва коледжу - Бекою О.В., новобраних козаків привітали та вручили посвідчення.