Фильтр
 • Збірна команда Лисичанська посіла І місце на обласном чемпіонаті з боксу

  27 та 28 вересня у м. Сєвєродонецьк відбувся чемпіонат області з боксу серед юніорів і юнаків.

  У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з Луганської області.

 • У центральній бібліотеці відбулася зустріч з талановитими київськими поетами

  28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у центральній бібліотеці Лисичанської ЦБС відбулася зустріч з молодими, талановитими київськими поетами Юлією Бережко—Камінською та Олександром Козинець.

  Під час зустрічі користувачі бібліотеки дізналися цікаві факти з життя гостей. Юлія — переможець Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Г. Тютюнника, має сім книг.

 • Шановні бібліотекарі!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

  У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар — хранителем і двигуном людської культури.

  Сучасні бібліотеки — справжні центри інтелектуального та духовного життя, одні з самих затребуваних установ культури. Здійснюючи свою просвітницьку місію, вони здатні зіграти найважливішу роль в розвитку освіти, науки і культури, завжди залишаючись гарантом цивілізованості суспільства.

  Сьогодні бібліотеки міста Лисичанська знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами, беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, а бібліотекарі — стають незамінними помічниками в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

  Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов’язку. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого міста. Нехай ваша праця — праця хранителів людської мудрості — завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях! Міцного вам здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, нових творчих здобутків та вдячних читачів!

  Міський голова Сергій Шилін,

  Лисичанська міська рада та її виконавчий комітет

 • 30 вересня - День усиновлення

  Враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї, з метою підтримки та розвитку національного усиновлення Указом Президента України затверджено відзначати щорічно 30 вересня День усиновлення. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

  Саме в цей день, Православною Церквою шануються мучениці Віра, Надія, Любов та їх мати Софія. Віра, Надія і Любов — основні християнські чесноти, вони є символом милосердя і добра по відношенню до людей і вважається, що саме вони є найкращими покровителями цього свята.

  Усиновлення — це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями — і дитини, і дорослого.

  Станом на 30 серпня 2019 року на обліку в службі у справах дітей Лисичанськ міської ради перебувало 299 дітей, з них 81 — сироти, 218 — діти, позбавлені батьківського піклування. В дитячих державних закладах на повному державному забезпеченні перебувають 43 дитини. Двоє навчаються в професійних ліцеях, ще двоє — у вищих навчальних закладах. Сімейними формами виховання охоплено 85,6% дітей, які перебувають на обліку. У місті є вісім прийомних сімей, в яких виховуються 9 дітей. В чотирьох дитячих будинках сімейного типу підростає 35 дітей. Усиновлено протягом 2019 року шість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

  В День усиновлення хочеться подякувати всім усиновителям, співробітникам дитячих будинків, прийомним батькам, опікунам, піклувальникам, співробітникам служб у справах дітей — усім, хто причетний до цього свята. Доброта і любов — головне, що ми повинні дарувати дітям. Адже діти — це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, а особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них — наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави.

 • Керівництво міста вітали працівників дошкільних установ

  Сьогодні, 27 вересня, керівництво міста завітало до дитячого закладу дошкільної освіти № 5 «Усмішка» на урочистий захід до Дня дошкілля.

  Міський голова Сергій Шилін привітав присутніх з професійним святом та побажав здоров’я, любові, тепла та сімейного затишку.

 • Щодо надання субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива

  Субсидія на придбання твердого палива і скрапленого газу (далі — субсидія на тверде паливо) призначається у разі, коли домогосподарство не отримує комунальну послугу з постачання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) та не використовує природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення.

  Безповоротна державна грошова допомога на придбання твердого палива призначається виходячи з норми — 2 тонни на одне домогосподарство на рік та з урахуванням доходів сім’ї за попередній календарний рік.

 • У Лисичанську пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

  Співробітниками Лисичанського міського управління та аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області, другого воєнізованого гірничорятувального загону та майстрами виробничого навчання Лисичанських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області було проведено свято в рамках Всеукраїнської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Дійство проводилось біля Центру позашкільної роботи з молоддю та школярами.

 • Вчитися ніколи не пізно

  Вчора, 26 вересня, знову урочисто відкрив свої двері Університет третього віку у відділенні денного перебування Лисичанського територіального центру соціального обслуговування.

  Університет третього віку — це профілактика самотності людей, сприяння подовженню активної участі старшого покоління в житті суспільства і встановлення діалогу між поколіннями, сприяння умов для підвищення якості життя людей похилого віку, можливостей організації їх дозвілля. Наш Університет, де викладачі молодші за студентів, а навчальна програма підібрана під учня — це гарна можливість відійти від буденщини, знайти нових друзів, розкрити свій потенціал та отримати задоволення від життя у поважному віці.

 • УВАГА! Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної відповідальності

  З 1 по 31 жовтня 2019 року на Луганщині проводиться місячник здачі зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Громадяни, які добровільно здадуть поліції будь-яку зброю, що зберігається незаконно, згідно ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України, звільняються від кримінальної відповідальності.

  Лисичанський відділ поліції звертається до громадян та нагадує, що незареєстрована зброя — це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків. Тож скористайтесь можливістю, здайте до поліції незареєстровану зброю, що знаходиться у незаконному обігу.

 • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих внаслідок трагедії біля Бабиного Яру

  Сьогодні, 28 вересня, до 78-х роковин трагедії біля Бабиного Яру, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники структурних підрозділів виконкому та представники Лисичанського відділу поліції, вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голокосту.

  Нагадаємо, що під час німецької окупації міста Києва у 1941 — 1943 роках Бабин Яр став місцем масових розстрілів, перший з яких відбувся 27 вересня 1941 року. Цього дня було розстріляно 752 пацієнта психіатричної лікарні ім. Івана Павлова, яка знаходилася безпосередньо біля Бабиного Яру.