У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

17 травня під головуванням заступника міського голови Максима Головньова у Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків. В засіданні Ради прийняли участь керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники правоохоронних органів та ГСЧС, головний державний санітарний лікар міста Лисичанська і Попаснянського району, заступник головного лікаря дитячої міської лікарні з поліклінічної роботи, заступник начальника управління ветеринарної медицини, директор виконавчої дирекції Луганського обласного відділення ФСС з ТВП.

В ході засідання члени Координаційної ради розглянули питання щодо організації роботи літніх мовних пришкільних таборів з денним перебуванням, табору з денним перебуванням «Рекорд» при Лисичанській міській ДЮСШ, обговорили та затвердили план проведення культурно-масових заходів для цих таборів.

Зазначимо, що в цьому році 10 таборів з денним перебуванням розпочнуть свою роботу 02 червня і будуть працювати 14 днів. З них — 9 літніх мовних пришкільних таборів (ЗОШ № 2, 4, 5, 14, 25, 26, 27, НВК «Гарант», 29) та 1 табір з денним перебуванням «Рекорд» при Лисичанській міській ДЮСШ, в яких 383 дитини пільгових категорій будуть охоплені відпочинком.