Фильтр
 • У Лисичанську відзначили 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

  Вчора, 27 квітня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшов урочистий захід, присвячений 100-річчю Товариству Червоного Хреста України.

  У заході взяли участь керівництво міста, працівники органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств міста, приватні підприємці, члени Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста, волонтери, представники ЗМІ, мешканці міста.

 • Очередная встреча поколений состоялась в школе № 27

  На очередную встречу поколений, вчера, 27 апреля, в Лисичанской специализированной школе №27 собрались ветераны и дети войны, ветераны труда и ветеранские активисты во главе с председателем городской ветеранской организации Украины, руководство города, депутаты городского совета, коллектив и участники художественной самодеятельности дворцов культуры города, школьники.

  Напомним, что череда встреч приурочена к празднованию 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне и есть продолжением Всеукраинской эстафеты памяти, посвящённой 75-летию освобождения Украины.

 • Збільшено планові показники на оздоровчу кампанію 2018 року

  Сьогодні, 27 квітня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  В роботі комісії взяли участь начальники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, Лисичанського відділу поліції та міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, територіального медичного об’єднання.

 • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей, засуджених до покарань без позбавлення волі

  Сьогодні, 27 квітня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом з питань пробації було проведено четверте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей, засуджених до покарань без позбавлення волі. Під час заняття підлітки отримали знання щодо взаємозалежності гігієни, догляду за собою та успіху в суспільному житті, обговорили основні проблеми догляду за собою, актуальні для підліткового та юнацького віку.

 • Вітаємо команду ЗОШ №4 з перемогою у проекті "Шкільні батли"!

  Вчора, 26 квітня, у Львові відбувся телевізійний проект «Шкільні батли», в якому школярі боролись за першість та право змагатись у фіналі проекту.

  «Шкільні батли» — спільний телевізійний проект телеканалу Перший Західний, управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та ГО «Відділення НОК України у Львівській області».

 • Звертаємо увагу! В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

  Державна фіскальна служба запровадила новий сервіс в Електронному кабінеті — окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена. Реєстр розміщено у відкритій частині Електронного кабінету.

  Пошук інформації в Реєстрі здійснюється за такими фільтрами: «Індивідуальний податковий номер», «Номер ПН/РК», «Дата складання ПН/РК».

 • Корисна інформація: звітність, яку можна подавати через «Електронний кабінет платника»

  ДПІ у м. Лисичанску нагадує: через електронний сервіс ДФС України «Електронний кабінет платника» платники податків мають можливість подати наступні звіти (декларації):

  1) Податкова декларація з податку на прибуток підприємств (ця декларація подається після подання фінансової звітності і отримання квитанцій щодо її прийняття);

  2) Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи);

  3) Податкова декларація зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну і теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками;

  4) Податкова декларація з податку на додану вартість;

 • Порядок подання звітності засобами «Електронний кабінет платника»

  Для подання звітності засобами Електронного кабінету користувачу необхідно в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим «Введення звітності», який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів.

  У режимі «Введення звітності» в панелі навігації необхідно обрати відповідний фільтр, а саме: Рік, Період та Тип форми.

 • Закінчується кампанія по декларуванню доходів громадян, отриманих протягом 2017 року!

  Шановні громадяни міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля!

  До 1 травня задекларуйте свої доходи!

  Декларації приймаються за адресою: м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347, I поверх, Центр обслуговування платників, з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю з 9.00 до 16.45.

  ДПІ у м. Лисичанську закликає громадян сумлінно виконати свій конституційний обов’язок та подати декларації у зазначений термін.

  Державна податкова інспекція у м. Лисичанську

   

   

   

   

 • Право на отримання податкової знижки

  ДПІ у м. Лисичанську нагадує: громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки за умови наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України.

  Податкова знижка надається, якщо у фізичної особи протягом звітного року були витрати на навчання в вищих та професійно-технічних закладах, на отримання доступного житла за державними програмами, на оплату допоміжних репродуктивних технологій, а також пов’язані зі сплатою відсотків за іпотечним кредитом, внесків на благодійність, страхових платежів (внесків, премій) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення тощо.