Фильтр
 • За перший квартал Лисичани сплатили до місцевого бюджету 86,3 тис. грн. податку на нерухомість

  «З початку року платники податків, які перебувають на обліку ДПІ у м. Лисичанську, сплатили до місцевого бюджету 86,3 тис. грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з яких 25,5 тис. грн сплачено фізичними особами. Це на 42,8 тис. грн або на 98,4% більше, ніж за аналогічний період минулого року», — повідомила начальник управління податків і зборів з юридичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Олена Листопад.

 • Надходження військового збору склали понад 4 мільйона гривень

  военный зборЗа словами в.о. начальника управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м. Лисичанську Михайла Мельника, з початку 2017 року сума військового збору спрямована до державного бюджету платниками податків міст Лисичанська, Новодружеська та Привілля складає 4 млн 563,4 тис. грн.

 • В Лисичанске состоялась еще одна встреча руководства города с ветеранами

  Сегодня, 28 апреля, состоялась очередная встреча администрации города с ветеранами войны и труда, детьми войны. На этот раз мероприятие прошло в городском Дворце культуры.

  В мероприятии приняли участие народный депутат Украины Сергей Дунаев, городской голова Сергей Шилин, его заместители, председатель городской организации Украины Юрий Положенцев, депутаты городского совета от партии Оппозиционный блок, ветераны войны, труда и жители города.

 • В Лисичанске состоялась спартакиада допризывной молодежи 2017

  Сегодня, 27 апреля, в солнечный весенний день, на стадионе «Шахтер» прошла ежегодная спартакиада допризывной молодежи. Мероприятие проводится ежегодно с целью развития чувства патриотизма в молодежной и подростковой среде, воспитания любви к Родине и готовности к её защите, формирования всесторонне развитой личности, а также приобретения подростками и молодежью знаний, умений и навыков необходимых им в армейской и повседневной жизни.

  На спартакиаде присутствовали начальник отдела по делам семьи, молодежи и спорта Нина Нецвет и капитан, старший офицер отделения Лисичанского городского коммисариата Николай Ломакин.

 • Праздник весны и единства

  Вот и пришли долгожданные майские праздники.

  28 апреля в Лисичанском территориальном центре социального обслуживания состоялось мероприятие, символизирующее возрождение природы и приход весны.

 • Щодо підвищення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі)

  На виконання 4 Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус), затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013 р. № 940, з метою публічного обговорення, міська рада оприлюднює проект тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі), розрахований КП ЛМР «Електроавтотранс», в розмірі 2,50 грн. Підвищення тарифу на проїзд в міському електричному транспорті (тролейбусі) пов’язане зі змінами складових тарифу, а саме: підвищення мінімальної заробітної плати, збільшення вартості на енергоносії, матеріали та інше.

 • Обережно - кліщі!

  З настанням весни нас непереборно тягне на лоно природи, в ліс, на берег річки і на дачу або просто в парк, щоб насолодитись спілкуванням з природою. Однак не можна забувати, що в підстилці, в траві, на гілках кущів і дерев нас може чекати дуже небезпечний ворог-кліщ.

  Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт. Для нашої місцевості — це хвороба Лайма.

 • ДПІ відповідає на запитання

  ЗАПИТАННЯ: Які дії потрібні для реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій)?

  ВІДПОВІДЬ: Для реєстрації РРО (реєстраторів розрахункових операцій) необхідно.

  1. Придбати РРО в одному з центрів сервісного обслуговування РРО.

  2. Укласти с таким центром договір про технічне обслуговування РРО.

  3. Надати в податковий орган за місцем реєстрації платника податків:

 • 5 мая заканчивается срок подачи

  • — отчета об объемах производства и реализации спирта (ф. № 1-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах производства и реализации алкогольных напитков (ф. № 2-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах производства и реализации табачных изделий (ф. № 3-РС) за апрель 2017г.;
  • — отчета об объемах приобретения и реализации алкогольных напитков в оптовой сети (ф. № 1-ОА) за апрель 17г.;
  • — отчета об объемах приобретения и реализации табачных изделий в оптовой сети (ф. № 1-ОТ) за апрель 2017г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска

 • 3 мая заканчивается срок уплаты и подачи

  • — единого взноса за 2016г. лицами, осуществляющими независимую профессиональную деятельность;
  • — отчета о ЕСВ по ф. № Д5 за 2016г. лицами, осуществляющими независимую профессиональную деятельность;
  • — физическими лицами декларации об имущественном состоянии и доходах за 2016г.

  Государственная налоговая инспекция г. Лисичанска