Фильтр
 • У Лисичанську відзначили 100-річчя Товариства Червоного Хреста України

  Вчора, 27 квітня, в Лисичанському міському краєзнавчому музеї пройшов урочистий захід, присвячений 100-річчю Товариству Червоного Хреста України.

  У заході взяли участь керівництво міста, працівники органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств міста, приватні підприємці, члени Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста, волонтери, представники ЗМІ, мешканці міста.

 • Очередная встреча поколений состоялась в школе № 27

  На очередную встречу поколений, вчера, 27 апреля, в Лисичанской специализированной школе №27 собрались ветераны и дети войны, ветераны труда и ветеранские активисты во главе с председателем городской ветеранской организации Украины, руководство города, депутаты городского совета, коллектив и участники художественной самодеятельности дворцов культуры города, школьники.

  Напомним, что череда встреч приурочена к празднованию 73-й годовщины Победы над нацизмом во Второй мировой войне и есть продолжением Всеукраинской эстафеты памяти, посвящённой 75-летию освобождения Украины.

 • Збільшено планові показники на оздоровчу кампанію 2018 року

  Сьогодні, 27 квітня, в Лисичанській міській раді відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

  В роботі комісії взяли участь начальники та співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради, Лисичанського відділу поліції та міського управління ГУ ДСНС України в Луганській області, територіального медичного об’єднання.

 • У Лисичанську пройшло чергове тренінгове заняття для дітей, засуджених до покарань без позбавлення волі

  Сьогодні, 27 квітня, центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Лисичанським міським відділом з питань пробації було проведено четверте за рік тренінгове заняття за програмою «Сходинка до здоров’я» для дітей, засуджених до покарань без позбавлення волі. Під час заняття підлітки отримали знання щодо взаємозалежності гігієни, догляду за собою та успіху в суспільному житті, обговорили основні проблеми догляду за собою, актуальні для підліткового та юнацького віку.

 • Вітаємо команду ЗОШ №4 з перемогою у проекті "Шкільні батли"!

  Вчора, 26 квітня, у Львові відбувся телевізійний проект «Шкільні батли», в якому школярі боролись за першість та право змагатись у фіналі проекту.

  «Шкільні батли» — спільний телевізійний проект телеканалу Перший Західний, управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та ГО «Відділення НОК України у Львівській області».

 • Траурно-торжественный митинг к 32-й годовщине аварии на Чернобыльской АЭС прошел в Лисичанске

  Сегодня, 26 апреля, у памятного знака «Землякам-чернобыльцам» состоялся траурно-торжественный митинг.

  Прошло 32 года с момента разрушения четвертого энергоблока на Чернобыльской АЭС. Святая обязанность общества сегодня чтить, помнить и поддерживать тех людей, благодаря которым чернобыльская катастрофа не приобрела настоящих фатальных последствий. Каждый год в этот день возле памятника ликвидаторам аварии собираются жители города, чтобы вспомнить о том трагичном апрельском дне.

  В мероприятии приняли участие руководство города, руководство и сотрудники органов государственной власти, представители общественной организации «Ветераны Чернобыля г. Лисичанска», учащаяся молодежь, жители города.

 • Про реалізацію державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт

  У 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у рамках реалізації державної політики в сфері захисту прав дітей-сиріт, осіб з їх числа здійснюємо закупівлю в м. Лисичанську 1-кімнатних квартир для осіб вищезазначеної категорії.

  Запрошуємо всіх бажаючих до співпраці.

  До заяви додаються:

  — письмова інформація щодо вартості, площі, та місцезнаходження квартири;

 • Вітаємо переможців турніру зі спортивних бальних танців «Кубок Святогір’я»

  22 квітня у м. Святогірськ відбувся турнір зі спортивних бальних танців «Кубок Святогір’я». Наше місто на змаганнях гідно представили зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» під керівництвом Олександра Посошко (міський ПК) та хореографічний колектив «Ever dance» під керівництвом Владислава Лисків (ПК «Діамант»).

  Цього року в змаганнях взяли участь понад 400 танцювальних пар із різних міст України, які змагалися у двох програмах: латиноамериканська та європейська. Члени журі побачили запальні танці ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль та джайв, а також романтичні композиції — повільний вальс, танго, віденській вальс, квікстеп та повільний фокстрот.

 • 26 апреля - 32-я годовщина аварии на ЧАЭС

  Ежегодно, 26 апреля, мы отмечаем годовщину аварии на Чернобыльской атомной электростанции (ЧАЭС) — самой страшной аварии в истории развития атомной энергетики.

  Напомним, что в то время Чернобыльская атомная станция являлась одной из крупнейших в мире, была построена в восточной части белорусско-украинского Полесья на севере Украины в 11 км от современной границы с Республикой Беларусь, на берегу реки Припять. Строительство первой очереди энергоблоков с реакторами началось в 1970 году, а для обслуживающего персонала рядом был возведен город Припять. 27 сентября 1977 года первый энергоблок станции с реактором мощностью в 1 тыс. МВт был подключен к государственной энергосистеме.

 • У Лисичанську відбувся тренінг «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього»

  24 та 25 квітня Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» було проведено дводенний тренінг для внутрішньо переміщених осіб, а також для багатодітних та малозабезпечених сімей, які опинились у складних життєвих обставинах за темою «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього».