Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

Вчора, 11 листопада, у приміщенні управління праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням голови комісії, заступника керівника ВЦА міста Лисичанськ Максима Головньова.

Порядком денним засідання були питання призначення житлової субсидії в окремих випадках, визначених Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848) та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

Під час засідання членами комісії було розглянуто 79 заяв, зокрема в щодо призначення житлової субсидії — 73, внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання — 6.

Рішення по кожній заяві приймалось з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За підсумками розгляду заяв комісією прийнято рішення щодо призначення житлової субсидії:

— на понаднормову площу житла — 23 заявникам;

— на фактично проживаючих осіб — 16 заявникам.

Також, 11 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний, 3 заявникам як внутрішньо переміщеній особі.

Окрім того, під час засідання комісією прийнято рішення щодо припинення раніше призначеної житлової субсидії 16 домогосподарствам, особи зі складу яких не повідомили про зміни обставин, що вплинули на отримання житлової субсидії.

Щодо інших заяв з питання призначення житлової субсидії комісією прийнято відповідні рішення.

З питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято відповідні рішення по 6 заявам.

Всього з початку 2020 року проведено 16 засідань комісії, на яких розглянуто 550 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення ВЦА міста Лисичанськ