Відбулося засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

1528968637_soczahist

Вчора, 16 вересня, в управлінні праці та соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ відбулося чергове засідання міської комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

Засідання пройшло під головуванням голови комісії, заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області Максима Головньова.

Під час засідання були розглянуті питання призначення соціальної допомоги та житлової субсидії в окремих випадках, визначених Порядом призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям (постанова КМУ від 24.02.2003 № 250), Положенням про порядок призначення житлових субсидій (постанова КМУ від 21.10.1995 № 848), та питання щодо взяття на облік до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (постанова КМУ від 29.01.2003 № 117).

 

Зокрема, членами комісії було розглянуто 36 заяв, в тому числі щодо:

- призначення житлової субсидії – 19;

- призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям - 2;

- внесення пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за місцем їх фактичного проживання - 4.

По кожній заяві рішення приймалось з урахуванням акту обстеження матеріально-побутових умов сім’ї та наданих до заяви документів.

За підсумками розгляду заяв комісією прийнято рішення щодо призначення житлової субсидії:

- на понаднормову площу житла - 10 заявникам;

- на фактично проживаючих осіб - 6 заявникам.

Також, 2 заявникам житлова субсидія буде призначена у відповідності до вимог діючого законодавства, у зв’язку з отриманням доходів у розмірі меншому ніж мінімальна заробітна плата і при цьому єдиний внесок на загальнообов’язкове державне страхування сплачено у розмірі не меншому, ніж мінімальний.

Окрім того, під час засідання комісією прийнято рішення щодо припинення раніше призначеної житлової субсидії 11 домогосподарствам, особи зі складу яких не повідомили про зміни обставин, які вплинули на отримання житлової субсидії.

Щодо інших заяв з питання призначення житлової субсидії комісією прийнято відповідні рішення.

За рішенням комісії державна соціальна допомога 2 малозабезпеченим сім’ям призначена без зниження розміру допомоги.

З питання внесення пільговика до Єдиного державного реєстру осіб, які мають право на пільги за місцем його фактичного проживання, комісією прийнято відповідні рішення по 4 заявам.

Всього з початку 2020 року проведено 14 засідань комісії, на яких розглянуто 429 заяв.

Управління праці та соціального захисту населення