Фильтр
 • Елеонора Денищенко – срібний призер Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина»

  Учениця Лисичанської дитячої школи мистецтв №2 Елеонора Денищенко - учасниця дистанційного Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Зоряні мости до Дня Святого Валентина» посіла ІІ місце у молодшій віковій категорії.

  Елеонора нагороджена кубком, медаллю та сертифікатом для безкоштовної участі у конкурсі в Болгарії.

  Підготували учасницю викладач Олена Сергєєва та концертмейстер Ольга Семидоцька, які мають подяки від журі конкурсу за підготовку конкурсанта та за професійне акомпанування.

 • У Лисичанську відбулось засідання опікунської ради

   Вчора, 25 лютого, під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду (далі – опікунська рада).

  Опікунська рада – консультативно-дорадчий орган, одним з основних завдань якого є захист особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов'язки.

 • У Лисичанську підсумували роботу системи цивільного захисту за минулий рік

   Сьогодні, 26 лютого, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська пройшли збори керівників підприємств, установ, організацій та відповідальних осіб з питань цивільного захисту для підведення підсумків роботи місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту у 2020 році і визначення основних завдань на 2021 рік.

  Очолила засідання перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Ольга Венгер.

  У заході взяли участь керівники підприємств, установ, організацій та відповідальні особи з питань цивільного захисту.

  Відкриваючи захід, Ольга Венгер наголосила, що під час зборів керівного складу територіальної підсистеми єдиної держаної системи цивільного захисту, які відбулись 11 лютого в Луганській обладміністрації, було проаналізовано роботу місцевих органів влади у 2020 році в забезпеченні цивільного захисту населення і територій. Суттєвих зауважень до міста Лисичанськ не було.

 • Скажемо сирітству –ні! У Лисичанську створено ще одну прийомну сім’ю

  Розпорядженням керівника військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ створена прийомна сім’я, до якої влаштовано на виховання та спільне проживання 2 дитини-сироти та дитину, позбавлену батьківського піклування. Попередньо проєкт розпорядження було розглянуто на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини.

  Відтак, прийомна сім’я Алєшко взяла на виховання двох хлопчиків та дівчинку, які залишились без піклування батьків.

  Начальник служби у справах дітей ВЦА міста Лисичанськ Світлана Логвіненко зазначила, що прийомну сім’ю вважають однією з пріоритетних (після усиновлення) сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 • У Лисичанську відбулась комісія з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

  Вчора, 25 лютого, у військово-цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника ВЦА м. Лисичанська Євгена Наюка відбулося засідання міської комісії з розгляду заяв деяких категорій осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення (далі-Комісія).

  Під час засідання члени комісії розглянули документи щодо призначення грошової компенсації внутрішньо переміщеній особі, яка визнана учасником бойових дій з числа учасників АТО/ООС. У зв’язку з нововиявленими обставинами, які потребують документального підтвердження, відповідно до умов п. 5 Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 280, членами комісії прийнято рішення про перенесення розгляду подання управління праці та соціального захисту населення про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення на одне із наступних засідань.

 • 26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

  26 лютого в Україні відзначається День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

  Цю дату встановлено з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території — в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України та з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей.

 • В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua

  Тепер Україна має свій офіційний вебсайт Ukraine.ua. Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

  Вебсайт створений, щоб світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

 • «Гід з державних послуг»: портал з інформацією про державні послуги

  Міністерство цифрової трансформації України запустило інформаційний онлайн-портал «Гід з державних послуг» https://guide.diia.gov.ua/ про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Сьогодні на згаданому онлайн-порталі доступна інформація про 1 170 послуг — місце та строки їх надання, вартість, необхідні для отримання документи та спосіб оскарження результатів.

  Послуги розподілено за 17 категоріями (залежно від сфери діяльності) та 36 життєвими подіям. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти.

 • «Родина, родина – від батька до сина»

  За такою темою, сьогодні, 25 лютого фахівцями Лисичанського міського центру соціальних служб організовано та проведено тренінг для батьків із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  Тренінг проходив на базі мультимедійної кімнати управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська з метою сприяння формуванню батьківської компетентності шляхом усвідомлення та осмислення батьками механізмів спілкування, формування у них вміння та навичок конструктивної взаємодії зі своїми дітьми.

 • Про роботу Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації

  Сьогодні, 25 лютого відбулось засідання Адміністративної комісії при військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Луганської області під головуванням голови комісії Максима Головньова.

  На засіданні комісії було розглянуто 4 протоколи про адміністративні правопорушення, складені Попаснянським ВП ГУНП в Луганській області, відділом споживчого ринку ВЦА міста Лисичанськ за скоєння правопорушення, передбаченого Кодексом України про адміністративні правопорушення статті 152 — порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів; статті 159 — порушення правил торгівлі на ринках.