Модернізовано блокпости «Лисичанськ-Гірське» та «Новоахтирка»

20 вересня командувач об’єднаними силами генерал лейтенант Сергій Наєв, заступник командувача ООС полковник поліції Сергій Кондрашенко та начальник ГУНП в Луганській області полковник поліції Сергій Колесник проінспектували оновлені та модернізовані блокпости «Лисичанськ-Гірське» та «Новоахтирка».

Роботи з реконструкції та модернізації пунктів стоп-контролю проводились у рамках оптимізації роботи блокпостів, яка розпочалась з початком проведення Операції об’єднаних сил.

На блокпостах забезпечені належні умови для несення служби поліцейським, покращено побутові умови. Але, найголовніше створені умови, які дозволять швидше та комфортніше для цивільного населення проводити перевірки осіб та транспортних засобів, які перетинають блокпости.

На території блокпостів зусиллями дорожників Луганщини покладено новий асфальт, встановлено систему розділення автотранспортних потоків, що дозволило збільшити пропускну спроможність пунктів контролю, встановлені модулі з комп’ютерною технікою для перевірки за базами МВС та модулі для відпочинку поліцейських. Проведено зв'язок, інтернет, освітлення, опалення та відеоспостереження. Створено спеціальні Wi-Fi зони для громадян та спеціальні місця для очікування, обладнані вбиральні для громадян.

Правоохоронці, які відзначились у службі, отримали подяки від командувача та очільника поліції Луганщини.

Під час інспекції, Сергій Наєв поспілкувався з поліцейськими, які несуть службу на блокпостах, відзначив їх добру підготовку та скоординовану роботу територіальних підрозділів з пунктами стоп-контролю.

«На сьогодні зроблена велика робота з покращення умов несення служби та проходження громадянами перевірки на блокпостах Луганщини. Вже модернізовано шість стаціонарних блокпостів. Ми продовжуємо цю роботу, вже найближчого часу всі поліцейські пункти стоп-контролю на території Луганщини будуть реконструйовані та відповідатимуть вимогам, які поставлені командувачем ООС та керівництвом Національної поліції», - зазначив очільник поліції Луганщини Сергій Колесник.

Лисичанський відділ поліції ГУНП в Луганській області