Всеукраїнська акція розвитку молодіжного підприємництва

З 30 листопада по 1 грудня 2017 року в м. Запоріжжі відбудеться Всеукраїнська акція, спрямована на розвиток молодіжного підприємництва. Організаторами акції є Міністерство молоді та спорту України, спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізьким обласним центром молоді, Центром «Розвиток КСВ».

Мета заходу — посилення діалогу між компаніями та активною молоддю та сприяння створенню нових програм практики, стажування та першої роботи; мотивація молоді до підприємницької діяльності, розвиток та удосконалення знань, вмінь та навичок, необхідних для започаткування власної справи.

Акція збере молодь та місцевих роботодавців і включатиме презентації актуальних кар’єрних можливостей, практичні майстер-класи від HR компаній, дискусії щодо пріоритетів у виборі першої роботи та спільний пошук WOW- рішень у співпраці бізнесу і молоді.

У рамках акції відбудеться Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» в рамках ініціативи «УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ- 2020».

Для участі у Акції необхідно до 24 листопада 2017 року зареєструватись, заповнивши реєстраційну форму за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/19sUXladOhBjhHXUPLuvE2Wab2B2aVRDbIyXKyfBL-5g/viewform?c=0&w=l&edit_requested=true.

До участі у Акції буде відібрано найбільш активних представників молоді з кожної області, решта — із Запорізької області. Основні критерії відбору учасників: мотивація та інтерес до співпраці.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд, проживання та харчування.