Шановні мешканці та гості міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля! В найближчі дні можливе різке зниження температури повітря!

За прогнозом українського Гідрометцентру 6-7 січня у зв’язку з вторгненням арктичного повітря очікується різке зниження температури: вночі до 13-19° морозу, вдень до 11-17° морозу. У Луганській, Донецькій, Запорізькій Миколаївській, Херсонській та Одеській областях місцями сильні снігопади, хуртовини, посилення вітру до 22м/с. 8-9 січня утримається холодна погода, опади послабшають і припиняться. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із переохолодженням та обмороженням.

Відділ мобілізаційної, режимно-секретної роботи та цивільного захисту Лисичанської міської ради звертається до мешканців та гостей міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля з проханням:

— обмежити перебування на вулиці та пересування, особливо поза межами населених пунктів;

— за можливості відмовитись на період стійких морозів від виїздів на власному автомобілі, а при необхідності користуватись громадським транспортом;

— виходити з будинку (квартири) тільки тоді, коли це вкрай необхідно, використовуючи при цьому відповідне (тепле) взуття та одяг;

— відмовтесь на цей період від прогулянок, особливо в нічний час, риболовлі, туристичних походів;

— під час перебування на морозі інтенсивно рухайтесь і постійно стежте за станом свого здоров’я.

Нагадуємо, що в нашому місті при температурі −10 0С і нижче працюють стаціонарні пункти обігріву з 8.00 год. до 17.00 год. без перерви та вихідних, які розташовані за наступними адресами:

КП «ЛЖЕК № 1» (м.Лисичанськ, вул Сосюри, б.328);

КП «ЛЖЕК № 5» (м.Лисичанськ, кв.Східний, б.24 — колишня будівля ЖЕКу № 2);

КП «ЛЖЕК № 6» (м.Новодружеськ, вул.Куйбишева, б.16);

КП «ЛЖЕК № 6» (м.Привілля, вул. Дружби, б.6);

КЗ «Лисичанський міський палац культури» (м. Лисичанськ, вул. Красна, б.30);

КЗ «Палац культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанськ» (м. Лисичанськ, вул. Героїв Сталінграда, б.1).

Окрім того, пункт обігріву ДПРЧ-9 (м. Лисичанськ, вул. Сосюри, б.324) працюватиме цілодобово без перерви та вихідних.

При погіршенні погодних умов закликаємо водіїв та перевізників при можливості утриматись від поїздок, адже великогабаритні автомобілі часто стають причиною обмеження руху, під час заносу блокуючи проїжджу частину.

Нагадуємо, в зимовий період на дорогах м. Лисичанськ діють пункти відстою для великовантажного транспорту під час ожеледиці та снігових заметів, які розташовані:

перехрестя вулиць Трудової та Красної;

перехрестя вулиць Бахмутська та Генерала Потапенко;

перехрестя вулиць Мічуріна та Першотравнева.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Життя і здоров’я Ваше та Ваших близьких перш за все залежить від вибору правильної поведінки. Будьте обережні! Не нехтуйте правилами безпеки життєдіяльності!