Коли обрав надійний застосунок для багатофакторної автентифікації та спокійний за свої акаунти!
- Безпека в Інтернені
- 16.09.2024
Друзі, привіт. З вами #Кіберпес.
Пам’ятаєте я розповідав про двофакторну автентифікацію, що це за функція та як вона захищає ваші облікові записи від шахраїв? Я дослідив всі способи її налаштування та порадився з кіберфахівцями. Виявляється, є більш надійні та менш надійні способи використання такої функції. Тож ділюся з вами.
- Спосіб перший (менш надійний) – отримання коду підтвердження через SMS або повідомлення в месенджерах. Він є менш безпечний через можливість перехоплення зловмисниками таких повідомлень.
- Другий спосіб гарантує вам більш високий рівень безпеки. Це – використання спеціальних застосунків, таких як: "Authy", "Google Authenticator", "Microsoft Authenticator". Вони генерують одноразові коди, які змінюються кожні 30 секунд, унеможливлюючи їх перехоплення. Зазначені застосунки дають змогу додавати кілька облікових записів з різних сервісів, таких як: "Google", "Facebook", "Dropbox" та інші, які підтримують багатофакторну автентифікацію.
Також важливо налаштувати сповіщення про здійснення підозрілого входу у ваш обліковий запис. Багато платформ пропонують цю функцію, сповіщаючи вас, коли хтось намагається увійти до вашого облікового запису з незнайомого пристрою чи місця.
Не ризикуйте безпекою вашого облікового запису. Використовуйте двофакторну автентифікацію, бережіть себе та свої гроші!
Більше інформації про налаштування багатофакторної автентифікації читайте на сайті НБУ та Держспецзв’язку #КібербезпекаФінансів.