Знаємо права людини

 

 У 2019-2020 навчальному році Лисичанська загальноосвітня школа №29 стала учасницею проєкту «Глобальна освіта – знаємо права людини».

В рамках цього проєкту школа приймала тренерів з Освітнього дому прав людини м. Чернігова: директора Освітнього дому прав людини Сергія Бурова, координаторів та тренерів освітнього напрямку Освітнього дому прав людини та Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» Олександру Козорог і Андрія Кінаша.

Учасники тренінгів обговорювали теми «Що таке права людини», «Права людини в школі», «Як захищаються права людини в школі», «Ефективна взаємодія», «Моя школа – територія прав людини».

 

 Проєкт «Глобальна освіта - знаємо права людини» реалізується благодійним фондом «Восток - SOS» в рамках проєкту «Підтримка українських організацій громадянського суспільства щодо адвокаційної діяльності по відношенню до ВПО та освітній діяльності в сфері прав людини у Східній Україні», що фінансується Міністерством закордонних справ Естонії у співпраці з естонською організацією «MTU Mondo» та є заходом Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Також у рамках проєкту відбулася зустріч учнів та педагогічних працівників ЗЗСО №29 з естонською художницею Яриною Іло, яка провела терапевтичні заняття з художнього мистецтва.

Захід підтримується спонсорською допомогою Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium у співпраці з естонською організацією «Mondo».

Відділ освіти Лисичанської міської ради