У Лисичанську відбувся конкурсу "Вихователь року - 2019"

Протягом всієї осені у м. Лисичанськ відбувався конкурс професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року – 2019».

За почесне звання змагалися 15 вихователів - представників всіх закладів дошкільної освіти міста, переможців першого відбіркового туру, який проводився на базі кожного садочка у вересні поточного року в рамках проведення «Тижня дошкілля».

22 жовтня стартував перший етап ІІ туру міського конкурсу професійної майстерності вихователів закладів дошкільної освіти «Вихователь року - 2019».

 

На базі Лисичанського методичного центру найкращі фахівці дошкільної освіти виконували тестові завдання з педагогіки та методик дошкільного циклу. Вісім педагогів-вихователів закладів дошкільної освіти: Метасьова Наталія №4 «Росинка», Коса Олена №5 «Усмішка», Трохимчук Олена №6 «Чайка», Дегтярьова Юлія №7 «Іскорка», Труш Ірина №10 «Малятко», Баранова Інна №11 «Струмочок», Геращенко Оксана №13 «Ромашка», Януш Олена №14 «Теремок» отримали найбільшу кількість балів за виконання тестових завдань та пройшли до участі у другому етапі ІІ туру конкурсу.

15 листопада на базі дитячого садка «Іскорка» відбувся другий етап конкурсу. Педагоги-вихователя свої вміння та навички демонстрували у трьох номінаціях: «Візитівка», «Показ фрагменту роботи з дітьми», «Педагогічний Лайфхак» (представлення творчих робіт).

За результатами конкурсу звання «Вихователь року – 2019» здобула Трохимчук Олена; друге та третє місце посіли Дегтярьова Юлія та Труш Ірина відповідно.

Дипломантами конкурсу визначені: Метасьова Наталія, Коса Олена, Баранова Інна, Геращенко Оксана та Януш Олена.

Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Лисичанської міської ради та грошовими винагородами.

Окрім того, дипломи учасників отримали вихователі закладів дошкільної освіти, які взяли участь у першому етапі конкурсних випробувань: Міщенко Алла (д/с«Шпачок»), Коваленко Ольга (д/с «Бірюза»), Мельнікова Олена (д/с «Дюймовочка»), Григоренко Марина (д/с «Світлячок»), Висоцька Алла (д/с «Червона шапочка»), Кутепова Ганна (д/с «Катруся»), Дибтан Інна (д/с «Барвінок»).

Солодким спонсором заходу виступив кондитерський цех «Кураж», представник якого, Нора Арусханян, привітала конкурсантів та висловила подяку за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління. «Тільки педагоги-вихователі вміють перетворити дитячий садок на добру казку, повну цікавого і незвіданого та разом з дітлахами в повний голос заспівати гімн щасливому дитинству».

Слід зазначити, що проведений в місті конкурс – це вагома подія і справжнє свято для освітян. Захід ставить на меті узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду педагогів закладів дошкільної освіти міста, створення можливостей для самореалізації і розкриття творчого потенціалу та підтримує бажання вихователів самовдосконалюватися і досягати нових вершин у своїй професії.

Лисичанський методичний центр