Лисичанська багатопрофільна гімназія увійшла до науково-методичної збірки «Авторська школа в Україні»

Наприкінці 2017 року вийшла в світ науково-методична збірка «Авторська школа в Україні», авторами якої є провідні науковці освітянської галузі. Серед небагатьох шкіл країни (близько 40), що увійшли до книги, Луганська область представлена лише одним закладом освіти — Лисичанською багатопрофільною гімназією.

Стабільно високі показники роботи гімназії протягом її існування дали підстави для узагальнення та систематизації накопиченого досвіду.

Відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України Лисичанська багатопрофільна гімназія була включена до всеукраїнського експерименту «Теоретико-методологічні засади моделювання розвитку авторських шкіл». У жовтні 2017 року гімназія отримала свідоцтво про реєстрацію авторського права «Школа успіху» Світлани Бєлухи.

Лисичанська багатопрофільна гімназія як авторська школа забезпечує високу якість освіти, індивідуальну траєкторію розвитку учнів, формує активну громадянську позицію вихованців. Особистісна орієнтація навчання, виховання, соціалізації на основі загальнолюдських моральних цінностей реалізується колективом на основі авторських передових педагогічних ідей та інновацій, апробація і впровадження яких здійснюється понад тридцять років. Це дає повне право всю систему роботи гімназії визначити як авторську модель «Школи успіху» Світлани Бєлухи.

Відділ освіти Лисичанської міської ради