Перший заступник начальника Лисичанської МВА Руслан Садовський взяв участь у розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Перший заступник начальника Лисичанської МВА Руслан Садовський взяв участь у розширеному засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Основна тема зустрічі – обговорення безпекових питань та ключових аспектів Плану Перемоги.

Під час розширеного засідання Президії Конгресу Президент України Володимир Зеленський представив учасникам деталі плану, який поставить переможну крапку в цій війні. Цей план – це результат роботи великої та потужної команди Президента та наших міжнародних партнерів. Над його розробкою працювали військові та дипломати.

Українські захисники демонструють всьому цивілізованому світу, що консолідованими діями, спільним фронтом – цей План приборкає керманича кремля.

«Вдячний Верховному головнокомандувачу Володимиру Зеленському за презентацію Плану. При підтримці наших міжнародних друзів ми зможемо пришвидшити нашу Перемогу. Реалізація цього плану – дозволить звільнити окуповані території. Зараз важливо аби План Перемоги, озвучений Президентом, почув й підтримав весь цивілізований та демократичний світ.

Найближчими днями представники нашої громади звернуться до громад та регіонів-партнерів із різних куточків світу з проханням про підтримку українського Плану Перемоги на усіх рівнях», - розповів перший заступник начальника Лисичанської МВА Руслан САДОВСЬКИЙ.

Нагадаємо, План Перемоги складається з п’яти пунктів: геополітичного, двох військових, економічного й безпекового та трьох таємних додатків. Президент України Володимир Зеленський представив зміст Плану Перемоги під час виступу у Верховній Раді

1) Перший пункт – запрошення України в НАТО. За словами Глави держави, факт запрошення України в НАТО може стати фундаментальним для миру й свідченням для російського диктатора, що його геополітичні розрахунки програшні.

2) Другий пункт – оборона. В ньому йдеться про незворотне зміцнення української оборони проти агресора. Володимир Зеленський зазначив, що є чіткий перелік зброї, яка здатна підтримувати необхідну силу українських воїнів. Реалізація цього пункту передбачає продовження операцій Сил оборони у визначених районах рф, а також посилення українських позицій і знищення наступального потенціалу росії на окупованій території.

Він також базується на допомозі партнерів, зокрема в комплектуванні бригад резерву для ЗСУ, посиленні ППО, спільному з партнерами збитті російських дронів і ракет, інвестиціях в українське оборонне виробництво, знятті обмежень на застосування далекобійної зброї, наданні відповідних далекобійних можливостей і супутникових даних та інформації від розвідок у реальному часі.

3) Третій пункт – стримування. Україна пропонує розмістити на своїй території комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку росії.

4) Четвертий пункт – стратегічний економічний потенціал. Україна пропонує стратегічним партнерам укласти спеціальну угоду щодо спільного захисту наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу.

Йдеться про природні ресурси та критично важливі метали ціною в трильйони доларів США. Це, зокрема, уран, титан, літій, графіт та інші стратегічно цінні ресурси, які є значною перевагою в глобальній конкуренції.

5) П’ятий пункт – безпековий. Він розрахований на післявоєнний час та передбачає у разі згоди партнерів заміщення окремих військових контингентів збройних сил США, дислокованих у Європі, українськими підрозділами, які здобули реальний досвід сучасної війни, застосування західної зброї та взаємодії з військовими НАТО.