Станіслав Мосейко зустрівся з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні

Сьогодні, 15 вересня, перший заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Станіслав Мосейко зустрівся з членами Представництва Європейського Союзу в Україні Мартіном Шредером та Станіславом Топольницьким.

Також у заході взяли участь керівники структурних підрозділів Лисичанської міської ВЦА, фахівець Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні Еміль Коренєв та голова ГО «Жіноча правозахисна група» Ірина Нікульнікова.

Вітаючи гостей, Станіслав Вадимович підкреслив, що Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація відкрита та готова до співпраці, а Мартін Шредер в свою чергу зауважив, що радий знов опинитися у Лисичанську.

Під час зустрічі гості цікавилися питанням функціонування об’єднаної територіальної громади. Перший заступник керівника Станіслав Мосейко запевнив, що процес реорганізації у Лисичанській територіальній громади завершено. На територіях, які увійшли до складу громади організовано віддалені робочі місця спеціалістів відділу з питань документообігу та діловодства, адміністраторів Центру надання адміністративних послуг, фахівців з питань призначення всіх видів державної соціальної допомоги, житлової субсидії та надання пільг на житлово-комунальні послуги та ведуться виїзні прийоми громадян заступниками керівника.

Також обговорили питання сталої роботи КП «Лисичанськводоканал». Станіслав Вадимович зазначив, що Лисичанською міської ВЦА виділяються кошти на фінансову підтримку підприємства, розроблено ряд проектно-кошторисної документації, яка очікує фінансування та виконання.

Гостями зустрічі також було порушено питання збереження історичної спадщини Бельгії на території Лисичанська. Перший заступник керівника наголосив, що наразі Верховною Радою України розглядається законопроект щодо розширення повноважень військово-цивільних адміністрацій, його прийняття дасть можливість передати у власність Лисичанської територіальної громади споруди Бельгійської спадщини, які наразі перебувають у власності Луганської обласної державної адміністрації.

Окрім того, учасники зустрічі розглянули питання ремонту доріг в рамках президентської програми «Велике будівництво», тролейбусного сполучення між Лисичанськом, Сєвєродонецьком та Рубіжним тощо.

«Ми готові до співпраці. Якщо Лисичанська міська ВЦА має ідеї і ми в силах їх реалізувати, ми раді її підтримати», — підсумував Мартін Шредер.