У Лисичанську відбулось засідання міської ради опіки та піклування

Сьогодні, 21 січня, у військово-цивільній адміністрації м. Лисичанська відбулося засідання міської ради опіки та піклування у справах повнолітніх недієздатних або обмежено дієздатних осіб та осіб, які потребують постійного стороннього догляду. Засідання пройшло під головуванням заступника голови опікунської ради — начальника відділу юридичної та кадрової роботи ВЦА м. Лисичанська Світлани Шенькарук.

Під час засідання опікунською радою було розглянуто 5 звернень. З метою захисту особистих і майнових прав та інтересів осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, з урахуванням норм діючого законодавства члени ради прийняли рішення про підготовку та подання до суду клопотань щодо визнання осіб недієздатними, встановлення та припинення опіки.

Зауважимо, що безпосереднє ведення справ щодо опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена, здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська.

З питань, пов’язаних з встановленням, здійсненням, припиненням опіки, громадяни можуть звертатися за адресою: м. Лисичанськ, вул. Малиновського, 22а, каб. № 23, 24, або за телефонами (06451) 7 28 57, 7 35 53 з понеділка по четвер з 08.00 до 17.00, п’ятниця з 08.00 до 16.00, перерва з 12.00 до 12.48.

За матеріалами управління праці та соціального захисту населення ВЦА м. Лисичанська