Рейди з метою контролю за дотриманням протиепідемічних вимог та обмежувальних заходів на період дії карантину

14 січня 2021 року проведено моніторингове обстеження об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та об’єктів з надання побутових послуг з метою контролю за дотриманням протиепідемічних вимог та обмежувальних заходів на період карантину відповідно до постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 (зі змінами).

В рейді взяли участь спеціалісти відділу споживчого ринку військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ, Лисичанського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області та співробітники Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області.

В ході рейду обстежено 29 об’єктів. З суб’єктами господарювання, яким дозволено здійснювати торговельну діяльність у період посиленого карантину, проведена консультаційно-інформаційна робота щодо дотримання вимог постанови КМУ від 09.12.2020 №1236 (зі змінами).

Під час моніторингового обстеження не виявлено порушень правил карантину, санітарного законодавства та порушень в організації протиепідемічних заходів.

Звертаємось до суб’єктів господарювання та громадян з проханням дотримуватись встановлених протиепідемічних вимог та заходів з метою збереження свого життя і здоров’я та убезпечення оточення.

Рейди будуть продовжуватись і надалі.

Відділ споживчого ринку ВЦА м. Лисичанська