У Лисичанську грали у КВК

Вчора, 11 грудня, у Лисичанському міському Палаці культури відбувся фестиваль КВК. Харизматичні, яскраві, з добрим почуттям гумору хлопці та дівчата розважали глядачів та намагалися сподобатися журі.

Цього року у змаганнях клубу веселих та кмітливих взяли участь команди з двох навчальних закладів міста: команда «Досить тестові та харизматичні (ДТХ)» Привільського професійного ліцею та команда «Інь-янь» Лисичанського торгово-кулінарного ліцею.

Гравці показали свої виступи в наступних конкурсах: привітання, короткий гумористичний конкурс біатлон та музичне домашнє завдання. Команди з артистизмом жартували, співали гумористичні пісні та танцювали.

Спостерігали за цим цікавим дійством та ставили оцінки журі у складі Марини Шинкаренко — викладач вищої категорії Лисичанської дитячої музичної школи № 2, голова журі, Кристини Веселової —  спеціаліста І категорії відділу культури Лисичанської міської ради, Нори Арусханян — представника кондитерського цеху «Кураж», Олександра Доценка — помічника депутата Лисичанської міської ради, Артема Любимого — ведучого, МС, шоумена, керівника івентагентства «LisHoliday».

Глядачі з увагою спостерігали за неординарною Катериною Осадчою та подіями програми «Світське життя», що були представлені командою ДТХ у конкурсі музичне завдання, за молодими дівчатами з команди «Інь-янь», яким не дає заснути віртуальне життя та соцмережі, за цікавими гумористичними подіями під час здачі ЗНО, які розкрили гравці команди ДТХ та ще за безліччю цікавих моментів гри.

А поки команди відпочивали, а журі рахувало бали, зал розважали танцювальні колективи та солісти міського ПК.

Підсумувавши результати, гравці команд отримали дипломи та призи від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лисичанської міської ради за номінаціями:

— найактивніша молодь міста — команди «Інь-янь» та ДТХ;

— найкращий музичний номер — команда ДТХ;

— найкращий жарт — команда «Інь-янь»;

— найкраща актриса — Олена Достоєвська, команда «Інь-янь»;

— найкращий актор — Рудольф Хачатрян, команда ДТХ.

Вітаємо переможців та запрошуємо долучитися до цікавої гри КВК наступного року іншу навчальні заклади міста.

Фото у фотогалереї (36 шт.)