«Школа на старті»
- Події
- 29.08.2018
Таким було гасло щорічної педагогічної конференції у форматі (не)конференції EdCamp, що пройшла сьогодні, 29 серпня, на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею. Вже традиційним символом заходу стали «Білі ворони». Це означає, що ця (не)конференція для професійного зростання педагогів проводиться за дискусійним принципом, не схожим на інші. «Білим воронам» цього року присвятили виставку у холі школи, де були представлені яскраві, креативні ворони, зроблені руками дітлахів.
Захід зібрав педагогічну спільноту міста: представників педагогічних колективів навчальних та позашкільних закладів міста, працівників відділу освіти та методичного центру. Почесними гостями конференції стали народний депутат України Сергій Дунаєв, начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Наталія Сагіна, керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, депутати Лисичанської міської ради, заступник директора Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Касьянова, голова міського комітету профкому працівників освіти та науки Микола Соснін.
Відкрили щорічну серпневу конференцію, звісно, школярі, що вже добре відпочили за час довгих літніх канікул та рішуче готові опановувати нові знання. Дзвоник до нового навчального руку на цьому заході дав «вчений кіт».
З вітальним словом виступили заступник начальника відділу освіти Лисичанської міської ради Світлана Нестерова, народний депутат України Сергій Дунаєв та міський голова Сергій Шилін.
«Хто, як не ви, даєте нашим дітям гідну освіту, а разом з тим ви вкладаєте в кожну дитину частку свого тепла та душевну турботу, даєте найнеобхідніші ази поведінки в соціумі та поступовими сходинками підводите дітлахів до майбутнього дорослого життя», — звернувся до педагогів Сергій Іванович. Також міський голова зазначив, що зараз нелегкий час для здобуття освіти, сповнений великих змін та реформ, який треба гідно зустріти та побажав педагогам міцного здоров’я, миру та добробуту терпіння, отримувати від роботи задоволення та бажаний результат.
Після урочистостей, усі запрошені педагоги розділитися на локації за найбільш цікавим напрямом. Кожна локація разом з експертом працювала в окремому кабінеті самостійно, за своєю програмою.
На останок всі педагоги зібралися в актовій залі для підсумкової панельної дискусії (не)конференції та спільного обговорення нових ідей в роботі.
Окрім того, в рамках (не)конференції пройшла благодійна акція «Педагоги — дітям», під час якої були зібрані канцелярські товари для школярів, що найбільше цього потребують.