У міській раді пройшло позачергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 22 лютого, пройшло позачергове засідання виконавчого комітету Лисичанської міської ради під головуванням міського голови Сергія Шиліна.

Члени виконкому внесли зміни до рішення про встановлення тарифів на теплову енергію та послугу з централізованого опалення для населення від 14.12.2018 № 762, змінили адресу приміщення для голосування та адресу приміщення дільничної виборчої комісії № 440932 з кв. Дружби народів, 33Б на кв. Центральний, 26, повернули та виділили з місцевого матеріально резерву талони на дизельне паливо та бензин.

Окрім того, під час засідання члени виконкому погодили та винесли на розгляд чергового засідання сесії міської ради проекти Програм розвитку та підтримки Комунальних некомерційних підприємств Лисичанської міської ради Луганської області «Центр первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) № 1» та «ЦПМСД № 2» на 2019 рік.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися детальніше на офіційному сайті Лисичанської міської ради в розділі «Місцеве самоврядування»-«Рішення виконавчого комітету» в термін, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації».