У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді

Вчора, 17 грудня, в Лисичанській міській раді відбулось засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді під головуванням заступника міського голови Ігоря Ганьшина.

В роботі Координаційної ради взяли участь начальники та спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники Лисичанського міського військового комісаріату, Управління патрульної поліції в Луганській області, Лисичанського міського краєзнавчого музею та громадської організації «Лисичанська міська організації ветеранів України».

Під час засідання начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Ніна Нецвєт доповіла про виконання міської Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2021 роки за 12 місяців 2018 року. Ніна Петрівна зазначила, що Лисичанська міська рада особливу увагу приділяла та приділяє формуванню громадської позиції та національно-патріотичному вихованню. Так, з метою формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, популяризації національної духовно-культурної спадщини, вшанування героїв боротьби за незалежність та територіальну цілісність України, підвищення рівня знань про видатних діячів українського державотворення у місті проводяться заходи національно-патріотичного спрямування, на які у 2018 році з міського бюджету було виділено майже 20 тис. грн. З кожним роком у заходах вагому більшість представляє активна молодь міста, у цьому році це понад 1,5 тисячі осіб.

Заступник директора із соціально-гуманітарної роботи Лисичанського педагогічного коледжу Олена Літовка повідомила про потенційні ресурси громадянського становлення особистості шляхом організації просвітницьких екскурсій, виїздів до музеїв, пам’ятних місць, осередків міста, області, країни" (детальніше у додатку 1).

Також були заслухані звіти головного спеціалісту відділу освіти Людмили Бондаренко (додаток 2), спеціаліста І-категорії відділу культури Кристини Веселової (додаток 3), завідуючої експозиційно-науковим відділом Лисичанського міського краєзнавчого музею Ольги Астрєніної, заступника військового комісара — начальника відділення комплектування Лисичанського міського військового комісаріату Миколи Лисенка щодо виконання міської Програми національно-патріотичного виховання молоді за 2018 рік.

Окрім того, були обговорені спільні дії щодо підготовки та проведення загальноміських заходів з національно-патріотичного спрямування на 2019 рік та розглянуті перспективи для реалізації поставлених задач на майбутнє.

 

 

 

 

 

Вложения:
Скачать этот файл (Dodatok_1_KRNPV.docx)Dodatok_1_KRNPV.docx[Про потенційні ресурси громадянського становлення особистості шляхом організації просвітницьких екскурсій, виїздів до музеїв, пам’ятних місць, осередків міста, області, країни ]
Скачать этот файл (Dodatok_2_KRNPV.docx)Dodatok_2_KRNPV.docx[Звіт відділу освіти щодо виконання міської Програми національно-патріотичного виховання молоді за 2018 рік]
Скачать этот файл (Dodatok_3_KRNPV.pdf)Dodatok_3_KRNPV.pdf[Звіт відділу культури щодо виконання міської Програми національно-патріотичного виховання молоді за 2018 рік]