Сергій Шилін взяв участь у засіданні "круглого столу" щодо упередження правопорушень та нещасних випадків

SONY DSCВчора, 24 січня, міський голова Сергій Шилін взяв участь у засіданні «круглого столу» щодо сумісної співпраці різних гілок державної влади, місцевого самоврядування, громадськості по захисту прав та інтересів громади міста Лисичанська, упередження правопорушень та нещасних випадків. Захід пройшов у Лисичанському міському відділі поліції за ініціативи голови регіональної правозахисної організації «Адвокати та юристи проти корупції і насильства над особистістю», голови комісії Головного управління національної поліції (ГУНП) в Луганській області «З питань запобігання і протидії корупційних діянь» Сергія Мєдвєдєва.

В засіданні також взяли участь керуючий справами Лисичанської міської ради Олександр Савченко, начальник Лисичанського міського відділу поліції ГУНП в Луганській області полковник Микола Черніков, голова Лисичанського міського суду Андрій Березін, заступник прокурора міста Євгенія Невечеря, заступник начальника Лисичанського міського управління Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ГУ ДСНС) України в Луганській області підполковник Денис Роднюк, спеціалісти структурних підрозділів Лисичанської міської ради, представники місцевих органів держаної влади, комунальних підприємств, територіального медичного об’єднання, поліцейські та рятувальники, представники громадськості.

DSC01563Сергій Шилін проінформував присутніх щодо роботи «Міської програми профілактики злочинності на 2016-2017 роки», реалізація якої сприяла забезпеченню певних, узгоджених з правоохоронними, контролюючими органами та господарюючими суб’єктами усіх форм власності, заходів і дій з профілактики правопорушень та усунення причин, які сприяють їх здійсненню. Проведена робота була націлена на захист конституційних прав і свобод громадян, створення умов для проведення ефективної правової та виховної роботи серед населення, посилення профілактичної роботи з запобігання злочинів та правопорушень, підвищення впливу громадськості на криміногенні чинники, ділової взаємодії органів міської ради з органами правопорядку. До виконання програми були задіяні правоохоронні органи, управління та відділи міської ради, комунальні підприємства, медичні установи.

На наступні три роки, зазначив Сергій Іванович, була затверджена нова програма «Міська програма профілактики злочинності на 2018-2020 роки», в якій враховані всі пропозиції, що подані від Лисичанського відділу поліції ГУНП в Луганській області, Управління патрульної поліції в Луганській області, управлінь та відділі міської ради. Метою цієї програми є забезпечення публічної безпеки і порядку, безпеки дорожнього руху, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, протидія злочинності, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

DSC01552Заступник прокурора міста Євгенія Невечеря звернулася до міського голови Сергія Шиліна з проханням врахувати в «Міській програмі профілактики злочинності на 2018-2020 роки» допомогу дітям з неблагополучних сімей у відвідуванні позашкільних спортивних секцій з метою зменшення злочинності серед малолітніх.

DSC01549Окрім того, міський голова розповів про відділи та служби міської ради, що працюють з важкими підлітками та сім’ями, що знаходяться в тяжких життєвих обставинах та як допомагають їм.

Також актуальним питанням «круглого столу» стало викрадення кабелю, особливо телефонного. Було вирішено спільними зусиллями виявляти та ліквідувати незаконні пункти прийому металу. Зокрема, керуючий справами Олександр Савченко запропонував відновити роботу комісії з профілактики злочинності в міській раді. Всі одноголосно підтримали його пропозицію.

Начальник Лисичанського міського відділу поліції ГУНП в Луганській області полковник Микола Черніков подякував Сергію Шиліну та Лисичанській міській раді за тісну співпрацю.