У Лисичанську вибрали "Маленьку панночку"

27 листопада у ПК ім. В.М. Сосюри відбувся міський конкурс краси і таланту «Маленька панночка-2019». Дванадцять найвродливіших красунь, віком від 6 до 9 років, змагалися між собою за почесний титул «Маленька панночка – 2019». На заході були присутні заступник міського голови Ігор Ганьшин та начальник відділу культури Людмила Ткаченко.

Визначення переможців конкурсу проводилось шляхом голосування членів журі за 5-ти бальною системою. Учасницям конкурсу необхідно було показати себе у наступних номінаціях: «Дефіле», «Візитна картка», «Талант» та «Я super-star!».

За результатами голосування журі титул «Маленька панночка-2019» отримала Ганна Тур (7 років); титул «І віце – міс Маленька панночка – 2019» - Катерина Правова (7 років), титул «ІІ віце – міс Маленька панночка – 2019» - Катерина Сосюра (7 років). Інші красуні отримали титули в номінаціях: «Міс Талант», «Міс Грація», «Міс Стиль», «Міс Ніжність», «Міс Оригінальність», «Міс Усмішка», «Міс Елегантність», «Міс Артистичність» та «Міс Чарівність».

«Маленькі панночки» нагороджені тіарами, титульними стрічками, дипломами та пам’ятними подарунками. Але це ще не всі призи… Від члена журі Олени Кардакової всі красуні в подарунок отримали солодощі. Також, приємною несподіванкою став спеціальний приз від ПК ім. В.М. Сосюри - сертифікат на фотосесію з професійним макіяжем та зачіскою, який отримала переможниця конкурсу краси Ганна Тур.

Відділ культури Лисичанської міської ради