В Новодружеській ДШМ пройшов святковий концерт до Дня Святого Миколая

Вчора, в День Святого Миколая, в Новодружеській дитячій школі мистецтв (ДШМ) відбувся святковий концерт «Ой хто, хто Миколая любить» на який завітали представники громадської спілки «Творче патріотичне об’єднання «Музичний батальйон».

«МузБат» — об’єднання українських професійних естрадних виконавців, що з 2014 року підтримує своїми піснями бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів у зоні АТО, а також займається популяризацією сучасної української пісні та української культури серед молоді.

На початку свята учні та викладачі Новодружеської ДШМ представили театралізовану міні-виставу, під час якої продемонстрували традиції свята. Далі, своїм виступом усіх присутніх здивували представники «МузБату» — український музичний гурт з міста Київ «ТаРута». Вони представили слухачам українську етнічну музику. Під час виступу гурту лунали колядки, пісні на слова Т.Г. Шевченка та народні пісні у сучасній обробці.

Наприкінці зустрічі усі діти отримали пам’ятні подарунки від представників «МузБату». Але, на цьому сюрпризи не закінчилися! У дарунок до шкільної бібліотеки були передані книги від українських видавців, письменників та публіцистів — братів Капранових.

Відділ культури Лисичанської міської ради