Зразковий ансамбль бального танцю "Юнліс" взяв участь у Чемпіонатах IDU та СГОСТУ

23 та 24 січня у місті Одеса відбувався Чемпіонат IDU (International Dance Union — Міжнародний Танцювальний Союз) і чемпіонат СГОСТУ (Спілка Громадських Організацій спортивного танцю України).

У Чемпіонаті взяли участь понад 500 пар із 20 областей, 39 міст та 75 клубів, серед яких і зразковий ансамбль бального танцю «Юнліс» Лисичанського міського Палацу культури (кер. Олександр Посошко). Нагадаємо, що раніше на відбіркових змаганнях 26 грудня 2015р. у місті Сєвєродонецьк 4 пари зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» вибороли право бути представниками від Луганської області на Чемпіонаті України, і були включені до складу збірної команди Луганської області на Чемпіонаті IDU (Максим Мосолов та Олена Кубкіна, Євген Дубовик та Катерина Молодих, Микита Молодих та Анастасія Гончарова, Василь Складачів та Олександра Істоміна).

Чемпіонат оцінювала міжнародна суддівська колегія, до складу якої входили провідні фахівці спортивного та бального танцю з Америки, Великобританії, Німеччини, Італії, Кіпру, Литви, Росії та України. Вперше до складу такого титулованого суддівського колективу був включений і представник міста Лисичанська — керівник зразкового ансамблю бального танцю «Юнліс» — Олександр Посошко.

Призерами Турніру Стали:

Чемпіонат IDU

Категорія ЮВЕНАЛИ 2:

  • — Максим Мосолов та Олена Кубкіна за програмою 10 танців — 11 місце, за Європейською програмою 12 місце та Латиноамериканською 14 місце.

Категорія ЮНІОРИ 2:

  • — Євген Дубовик та Катерина Молодих по Латиноамериканській програмі 15 місце;
  • — Василь Наборщіков і Олександра Істоміна за Європейською програмою 14 місце;
  • — Микита Молодих та Анастасія Гончарова по Європейській програмі 10 місце.

За результатами Чемпіонату України СГОСТУ:

Категорія ЮНІОРИ 2 "D" клас:

  • — Європейська програма — Василь Складачів і Олександра Істоміна 2 місце;
  • — Латиноамериканська програма — Владислав Федін і Даніелла Мартинюк 3 місце.

Категорія ЮНІОРИ 2 "C" клас:

  • — Латиноамериканська програма — Євген Дубовик та Катерина Молодих 2 місце .

Відділ культури Лисичанської міської ради