У Лисичанську відбулось перше засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) ЦО та ГВП

Минулого четверга, 2 квітня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) (ЦО) та постачання гарячої води (ГВП) (далі — Комісія) під головуванням заступника міського голови Андрія Якимчука, утвореної відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26.07.2019 № 169 «Про затвердження Порядку відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води».

Зазначимо, що Комісія діє відповідно до Положення, ухваленого рішенням виконавчого комітету Лисичанської міської ради від 03.03.2020 № 110 «Про створення постійно діючої комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води».

Після обговорення питань порядку денного Комісія прийняла наступні рішення:

1. Надати дозвіл на влаштування індивідуального опалення у квартирах, які були відключені від мереж централізованого теплопостачання у попередніх роках за наступними адресами: вул. Гетьманська,52/***, вул. Мира,11/***, вул. ім. В.Сосюри,422/***.

2. На виконання вимог Наказу Мінрегіону України від 26.07.2019 № 169, а саме п.2 р. ІІІ, щодо розміщення інформації на офіційних сайтах про перелік багатоквартирних будинків, у яких не менше ніж половина квартир та нежитлових приміщень відокремлено(відключено) від мереж ЦО та ГВП зобов’язати КП «Лисичанськтепломережа» надати зазначену інформацію до управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі житлово-комунального господарства та розмістити її на веб-сайті підприємства. Термін виконання до 12.04.2020.

За матеріалами управління з виконання політики Лисичанської міської ради в галузі ЖКГ