Фильтр
 • Щодо обмеження водопостачання

  Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади.

  З 16.00 31 травня 2021 року обмежено водопостачання центральної та північної частини міста Лисичанськ та міст Новодружеськ і Привілля у зв’язку з пошкодженням Білогорівського магістрального водоводу Ду — 600мм в районі вул. Г. Потапенко, буд. 376.

  Після закінчення ремонтних робіт на водоводі водопостачання буде відновлено.

 • У Лисичанську завершено демонтаж залишків колишнього пам'ятника В.І. Леніну та постаменту

  Сьогодні, 31 травня, завершено роботи щодо демонтажу залишків колишнього пам’ятника В.І. Леніну та постаменту.

  Відтепер сили комунальних підприємств будуть направлені на благоустрій території площі Перемоги, адже незабаром загальноміські заходи до 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

  Зазначимо, що загальна вага пам’ятника та постаменту складала понад 100 тон.

 • Вітаємо команду педагогів Лисичанської територіальної громади зі сріблом

   Сьогодні, 31 травня, у м. Сєвєродонецьку відбулись фінальні змагання з футзалу серед працiвникiв закладiв системи освiти Луганської областi.

  За результатами змагань команда педагогів Лисичанської територіальної громади виборола ІІ місце.

  Управління освіти Лисичанської місткої ВЦА

 • Олександр Заїка привітав вихованців дитячих будинків сімейного типу та центру соціально-психологічної реабілітації дітей

   Сьогодні, 31 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, його заступник Олег Калінін та начальник служби у справах дітей Світлана Логвіненко відвідали дитячі будинки сімейного типу Ковриженків, Голдан, Гюрджян, Білецьких, Понедільченків та двох родин Закірових, а також вихованців Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

 • Чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року

  19 травня 2021 року постановою Кабінету Міністрів України № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» (далі — Постанова № 505) внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848.

  Так, рішенням Уряду встановлено, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

  • — надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • Лисичанський терцентр проводить пізнавальні заходи

   Літні люди та особи з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування мають змогу активно та цікаво проводити свій вільний час. Адже для них в терцентрі організовують різноманітні заходи: святкові, навчальні, пізнавальні, розважальні тощо.

   На черговому пізнавальному занятті підопічні відділення денного перебування знайомилися з біографією та творчістю українського художника-модерніста Василя Кричевського.

  • У Лисичанську відбулося ЗНО з математики

   Минулої п’ятниці, 28 травня, у Лисичанську відбулося зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з математики. Для проведення якого було створено п’ять пунктів тестування на базі Лисичанського багатопрофільного ліцею (для складання математики рівня стандарту), Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 8, Лисичанських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. № 12 та № 14 та НВК «Гарант» (для складання математики профільного рівня).

   На пунктах тестування очікували 1239 зареєстрованих учасників, з них 447 — випускники закладів загальної середньої освіти нашого міста.

  • Увага! 3 червня - тимчасове відключення газопостачання

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 3 червня 2021 року з 08.00 до 16.00, у зв’язку з проведенням робіт ШРП, яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Газовиків, тимчасово будуть відключені 252 абоненти, які мешкають за адресами:

   • — вул. ім. М. Грушевського, №№ 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142;
   • — вул. Костромська, №№ 35, 37;
   • — вул. Газовиків, №№ 5,7,9,11, 13, 15, 17, 19;
   • — вул. Рилєєва;
   • — вул. Смоленська;
   • — вул. Гаршина;
   • — вул. Рубежанська;
   • — вул. Чайковського;
   • — вул. Ударників;
   • — вул. Пирогова (від вул. Литовської до будинку № 89).

   Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

  • 30 травня – День хіміка

  • Анонс заходів до Дня захисту дітей

    31 травня о 10.00 в сквері біля ПК «Діамант» розпочнеться ігрова програма «Лабіринт, або примхи фортуни», а о 13.00 у парку біля міського ПК – концертно-розважальна програма «Хай дитинство буде щасливим».

   1 червня відбудеться наступні заходи:

   - о 10.00 - обласний дитячий фестиваль «Барви Land» в сквері біля Центру позашкільної роботи зі школярами та молоддю;

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 31 травня по 6 червня

    З 1 по 3 червня об 11.00 у загальноосвітній школі №13 проходитимуть змагання чемпіонату області з бадмінтону.

   2 червня о 16.00 в молодіжному хабі «GC HUB» міського ПК розпочнеться турнір з настільних ігор.

  • Лисичанська міська ВЦА стала учасницею громадської ініціативи «День майбутнього професіонала»

    Сьогодні, 28 травня, Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація стала учасницею цікавого проєкту. Зранку троє студентів Вищого професійного училища №94 в рамках проходження «Дня майбутнього професіонала» завітали до Лисичанської міської ВЦА та занурились у роботу посадовців.

   Студенти Олег Толмачов «приміряв» на себе посаду керівника Лисичанської міської ВЦА, Віолета Коваленко - начальника відділу культури, а Анастасія Ростова – начальника відділу з питань внутрішньої політики та організаційної роботи.

  • Відбувся конкурс виконавців «Поліський вернісаж»

    У травні учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2 дистанційно взяли участь у Х відкритому всеукраїнському конкурсі виконавців на народних інструментах «Поліській вернісаж» (м. Семенівка, Чернігівська область).

  • У Лисичанську розпочато реалізацію грантової діяльності «Добрі сусіди – одна країна»

   Сьогодні, 28 травня, між Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво в рамках реалізації грантової діяльності «Добрі сусіди — одна країна» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування в Україні».

  • Свято танцю «Весняний Ель Фаюм-2021»

    Минулого тижня солістки зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Палацу культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська Владислава Потьоміна та Софія Токарева (керівник Ірина Гончарова) взяли участь у всеукраїнському фестивалі по східним, індійським, циганським, танцям і танцям народів світу «Весняний Ель Фаюм-2021» (м.Київ).

  • Вітаємо лауреатів всеукраїнського конкурсу хореографічного мистецтва «Dance battle 2021»

    У травні хореографічний колектив «Арт-Денс» та любительське об’єднання «Смішарики» (керівник Дар’я Коваленко) Лисичанського міського палацу культури дистанційно взяли участь у всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Dance battle 2021» (м. Чернігів).

  • День Конституції України та День молоді лисичани зустрінуть на упорядкованій площі

   Сьогодні з самого ранку тривають роботи на площі Перемоги. Спецтехніка працює над демонтажем постаменту колишнього пам’ятника В.І.Леніну. Нагадаємо, що загальна вага конструкції, що демонтується, понад 100 тон.

  • 2020-2021 навчальний рік завершено

    27 травня в закладах загальної середньої освіти Лисичанської територіальної громади відбулись заходи, присвячені закінченню 2020-2021 навчального року для 9266 учнів. Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у шкільний процес, зокрема, й у святкування завершення навчання.

   У більшості закладів свято відбулось нетрадиційно: у формі квестів, змагань, толок, класних годин, локальних лінійок.

  • У Лисичанську відбулась Адміністративна комісія

    Сьогодні, 27 травня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

   Під час засідання було розглянуто 13 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.182 та ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів; порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • Вже сьогодні остаточно демонтуються залишки пам’ятника В.І. Леніну та постамент

    Вчора, 26 травня, у Лисичанській міській ВЦА відбулась робоча нарада щодо координації дій з подальшого остаточного демонтажу пам’ятника В.І. Леніну на площі Перемоги. А вже сьогодні з 8.00 на площі працює спеціальна техніка.

   Завдяки злагодженій роботі усіх служб сьогодні нарешті демонтуються залишки пам’ятника та постамент, загальною вагою понад 100 тон.

   Рішення щодо подальшої долі майданчика, що знаходиться під пам’ятником, буде прийняте згодом.

  • Вітаємо юних лауреатів фестивалю-конкурсу мистецтв «KYIV ART FEST»!

    У травні учні фортепіанного відділу Лисичанської ДМШ № 2 дистанційно взяли участь у міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «KYIV ART FEST», який відбувся у м. Київ.

  • У Лисичанську презентують старт проєкту «Добрі сусіди – одна країна»

    28 травня у Лисичанській міській ВЦА відбудеться презентація проєкту «Добрі сусіди - одна країна». Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Над ініціативою працюватиме Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» (ІМР) за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

   Лисичанськ - один із 15 цільових міст Донецької та Луганської областей, що будуть охоплені проєктом. Через тісну співпрацю з місцевою владою, надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам, впровадження проекту «Добрі сусіди - одна країна» сприятиме поширенню практики створення нових ОСББ у місті та обміну досвідом між ними, збільшенню кількості асоціацій ОСББ та неурядових організацій, модерування діалогу між владою та ОСББ.

  • Робітнича нарада в територіальному центрі

    Сьогодні, 26 травня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома.

  • ЗАТ «Житомирські ласощі» розпочинає всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Герой ласощів»

    З метою підтримки та розвитку творчих дитячих талантів, з 1-го червня по 31 липня ЗАТ «Житомирські ласощі» проведе всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Герой ласощів», який може «ожити» на упаковці нової цукерки.

  • Відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги

    Вчора, 25 травня, відбулося засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена НАЮКА.

   В ході засідання розглянуто 20 заяв щодо надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів бюджету Лисичанської міської територіальної громади

  • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків

   Вчора, 25 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка відбулося засідання Координаційної ради з питань відпочинку та оздоровлення дітей та підлітків.

   У засіданні взяли участь члени Координаційної ради та представники управління освіти Лисичанської міської ВЦА, Лисичанської міської ДЮСШ, ПрАТ «ЛИНІК», первинної профспілки шахти ім. Д.Ф. Мельникова.

  • В Лисичанському територіальному центрі відбулося заняття в клубі за інтересами

    В Лисичанському територіальному центрі для підопічних відділення денного перебування працює клуб за інтересами «Це цікаво знати». Його учасники – активні пенсіонери та особи з інвалідністю, які прагнуть зробити своє життя наповненим та цікавим.

  • 7 червня - особистий прийом громадян

   7 червня з 10.00 до 12.00 в громадській приймальні за адресою: вул. ім. М.Грушевського, 8, відбудеться особистий прийом громадян керівником Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександром Заїкою.

   Попередній запис на прийом здійснюється відділом по роботі з листами та зверненнями за адресою вул. ім. М.Грушевського, 8, кабінет № 34 або за телефоном (06451) 7-31-94.

   Відділ по роботі з листами та зверненнями Лисичанської міської ВЦА

  • Відбувся брейн-ринг «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу»

    25 травня школярі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 міста Лисичанськ взяли участь в освітньо-пізнавальному заході – онлайн-вікторині «Олімпійська Україна – єдина від Сходу до Заходу» та посіли друге місце.

  • Вихованці міської ДЮСШ – призери турніру з бадмінтону «Київський каштан»

    20-23 травня в місті Київ пройшов відкритий міській турнір з бадмінтону «Київський каштан» серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н., 2009 р.н. та молодше.

  • У Лисичанську відбулось засідання Координаційної ради

    Вчора, 24 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка відбулося засідання Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми (далі - Координаційна рада).

   Під час засідання членами Координаційної ради був затверджений план роботи на 2021 рік.

  • Про продовження строку виплати щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг в період карантину

    Управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - управління) інформує.

   Відповідно до п. 5 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 505 (далі – Порядок), у разі коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи до управління.

  • В Лисичанську пройшов чемпіонат серед юнаків з боротьби греко-римської

   Борьба греко-римск22 травня пройшов чемпіонат КЗ «ЛМДЮСШ» серед юнаків з боротьби греко-римської. В змаганнях взяли участь понад 90 спортсменів. Призові місця розподілилися наступним чином:

  • Щодо отримання послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб у 2021 році

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі –УСЗН) в 2021 році до переліку суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, які відповідають Вимогам до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації, затвердженим наказом Міністерства у справах ветеранів України від 28.12.2020 № 245 «Про затвердження Вимог до суб'єктів надання послуг із психологічної реабілітації» включено:

   Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» за місцем знаходження: вул. Гагаріна 1а, смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область, 67780.

  • Вітаємо Дарину Степаненко – срібну призерку командного чемпіонату України з легкої атлетики

    23 травня в місті Львів пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 700 спортсменів з усієї країни.

  • У Лисичанську пройшов марафон та велопробіг

    22 травня в місті Лисичанськ пройшов марафон та велопробіг в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України» та до Дня Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу.

  • У Лисичанську з’явиться ще одне місце для відпочинку

    Сьогодні, 24 травня, за ініціативи керівництва Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації розпочато роботи з благоустрою території біля Лисичанського багатопрофільного ліцею на перетині вулиць ім. Володимира Сосюри та Григорія Сковороди.

   Раніше ця територія була розчищена від стихійного сміттєзвалища, а сьогодні зусиллями працівників комунальних підприємств міста за допомогою спецтехніки розпочато демонтаж недобудованої будівлі.

  • Вітаємо Олесю Сидоренко з перемогою у чемпіонаті України з гірського бігу

    22 травня у Львівській області пройшов чемпіонат України з гірського бігу (легка атлетика). Лисичанська спортсменка Олеся Сидоренко на дистанції 4 км виборола І місце та нагороджена медаллю.

  • У Лисичанську відбулось засідання експертної комісії архівного відділу

     Сьогодні, 24 травня, в архівному відділі Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання експертної комісії архівного відділу.

   Під час засідання експертною комісією були розглянуті описи справ постійного зберігання, з кадрових питань (особового складу) Новодружеської та Привільської міських рад Луганської області та їх виконавчих комітетів, Мирнодолинської селищної ради Попаснянського району Луганської області, ВАТ «Лисичанське АТП № 10919».

  • У Лисичанську демонтують залишки пам’ятника В.І. Леніну

    Сьогодні, 24 травня, у Лисичанську на площі Перемоги розпочалися роботи з остаточного демонтажу пам’ятника В.І. Леніну.

   Демонтаж відбувається за допомогою спеціальної техніки комунальних підприємств Лисичанська в порядку надання шефської допомоги та з метою благоустрою території міста відповідно до розпорядження керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександра Заїки від 12.05.2021 №355.

    Нагадаємо, що основну частину пам’ятника демонтували ще у лютому 2016 року відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

  • Вікі любить Землю 2021. Фотографів і аматорів запрошують до участі у фотоконкурсі пам’яток природи

    На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання.

   З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. 2021 року змагання організовується у 30 країнах.

   В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії.

  • Переможці Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка відвідали м. Канів

    21-23 травня п’ятеро учнениц-переможниць Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, у складі делегації з 55 дітей з усієї Луганщини, відвідали Канівський державний музей-заповідник «Могила Т.Г. Шевченка».

  • В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч з поетесою Валентиною Коміною

    Для підопічних відділення денного перебування Лисичанського територіального центру було організовано зустріч з поетесою міста Лисичанськ Валентиною Коміною.

   Валентина Василівна - лауреат поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора».

  • В Лисичанську відсвяткували День вишиванки

   Щороку у третій четвер травня ми святкуємо День вишиванки. У невичерпній скарбниці духовної культури нашого народу значне місце належить вишиванці. Вишиванка – це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепла материнських рук, зв’язку між поколіннями, це частина України.
  • Анонс культурних та спортивних заходів з 24 по 30 травня

    24 травня о 12.00 в ПК «Діамант» пройде пізнавальний дайджест «Буква. Мова. Культура» до Дня слов’янської писемності та культури.

   25 травня о 15.00 запрошуємо до молодіжного хабу міського Палацу культури «GC-HUB» на мовознавчу гру «Люби та вивчай» до Дня слов’янської писемності та культури.

  • Лисичанською міською ВЦА ініційовано процедуру прийняття у комунальну власність пам'яток місцевого значення

   Місто Лисичанськ має багату на події 310-річну історію. Недаремно наше місто віднесено до Списку історичних населених місць України. На території Лисичанська чи не найбільше різноманітних пам’яток місцевого значення – це і пам’ятки історії, і монументального мистецтва, і архітектури, і археології.

   Питання збереження та охорони культурної спадщини міста завжди були у пріоритеті керівництва міста, всі пам’ятки мають шефські підприємства та організації, які здійснюють заходи з благоустрою, ремонту та упорядкуванню як самих пам’яток так і території навколо них. Та з плином часу об’єкти культурної спадщини стали вимагати капітального ремонту, а деякі навіть реконструкції, адже встановлювались вони з 1946 та в подальші роки і з моменту зведення жодного капітального ремонту на них не відбувалось. А утримувати пам'ятку в належному стані, своєчасно провадити ремонт, захищати від пошкодження, руйнування або знищення, відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини», зобов'язані власник (балансоутримувач).

  • У Лисичанську відбулась робоча нарада з питань розробки Генерального плану міста

    Вчора, 20 травня, під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Максима Черевка відбулась робоча нарада з питань розробки Генерального плану міста Лисичанськ Луганської області.

   У роботі наради взяли учать проектувальники ДП «ДІПРОМІСТО» та представники Лисичанської міської ВЦА, організацій і підприємств міста.

  • Лисичанська багатопрофільна лікарня запрошує на роботу лікарів та молодших спеціалістів

    Комунальне некомерційне підприємство «Лисичанська багатопрофільна лікарня» запрошує випускників вищих навчальних медичних закладів на вакантні посади лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою (медсестри, акушерки).

   Керівництво Лисичанської багатопрофільної лікарні сприятиме наданню житла спеціалістам, які будуть працевлаштовуватися.

   В Лисичанській багатопрофільній лікарні укомплектованість лікарями усіх спеціальностей складає – 68,6%, а молодшими спеціалістами з медичною освітою (медсестри, акушерки) – 92,3%.

  • Відбулося засідання громадської комісії з житлових питань

    Сьогодні, 20 травня, відбулося засідання громадської комісії з житлових питань при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області Максима ЧЕРЕВКА.

  • Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з цікавими місцями Лисичанська

    Прийнято вважати, що через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної та духовної культури, вони ведуть велику науково-освітню роботу.

   З нагоди Міжнародного дня музеїв Лисичанський територіальний центр організував для підопічних відділення денного перебування захід за участю головного зберігача фондів Лисичанського краєзнавчого музею Ольги Бушиної.

  • 20 травня - День вишиванки

  • Повідомлення про виявлення безхазяйного майна

   Лисичанська міська військово-цивільна адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області повідомляє, що на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля виявлено безхазяйним наступне майно:

  • Про роботу комісії по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

    Сьогодні, 19 травня, під головуванням заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олега Калініна відбулось виїзне засідання комісії по забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

   Під час виїзного засідання обстежено два житла, які планується придбати для відповідної категорії осіб.

  • Андрій Чижов – переможець конкурсу есе Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля

    18 травня 2021 року в м. Сєвєродонецьк на базі Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля відбулося нагородження переможців конкурсу есе для учнів 10-11 класів, який пройшов у березні-квітні цього року.

   Учень 10 класу Лисичанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 Андрій Чижов став переможцем конкурсу і отримав диплом І степеня та коштовний подарунок.

  • Команда школярів з Лисичанска перемогла у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі «Козацький Гарт»

    19 травня 2021 року у м. Кремінна відбувся обласний тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

   Місто Лисичанськ представила команда Лисичанської загальноосвітньої школи № 4 під керівництвом вчителя фізичного виховання Валерія Волошина. За підсумками змагань команда посіла І місце.

  • Свято танцю «Танцюймо разом»

   15 травня у Палаці культури ім. В.М. Сосюри м. Лисичанська відбулося

   свято танцю «Танцюймо разом» під час якого проходили всеукраїнські рейтингові змагання по східним, циганським, естрадним, народним танцям, сучасній хореографії та хіп-хопу «Viva Dance-2021».

  • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Луганської області з боротьби самбо!

    16 травня 2021 року в спортивній залі КЗ «ЛМДЮСШ» пройшов відкритий чемпіонат Луганської області з боротьби самбо. В змаганнях взяли участь 80 спортсменів з Сєвєродонецька, Лисичанська, Рубіжного.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати:

   І місце – Ганна Зубкова (27кг), Євгенія Гармаш (32кг), Катерина Труш (40кг), Альона Базік (47кг), Софія Білоіваненко (51кг), Заріна Гусакова (59кг), Едем Мельасанов (50кг), Єгор Нікітенко (59кг), Олександр Худолій (71кг), Матвій Савченко (+71кг), Дмитро Алєксєєв (28кг), Микита Уровець (34кг), Назар Ігнатович (60кг), Варвара Тростянська (43кг);

  • Наші учні – переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН

   З 13 по 16 травня проходив ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів учнів-членів Малої академії наук України (МАН), у якому взяли участь 13 молодих науковців нашого міста.

   Сьогодні, 18 травня, стали відомі результати. Серед переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН Синявський Станіслав, учень 10 класу багатопрофільної гімназії (ІІІ місце, наукове відділення екології та аграрних наук) та Лесной Дмитро, учень 10 класу багатопрофільного ліцею (ІІІ місце, наукове відділення технічних наук).

   Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

   Управління освіти Лисичанської міської ВЦА

  • Юні футболісти з Лисичанська вийшли у фінал чемпіонату Луганської області

    15 травня у місті Рубіжне вихованці міської ДЮСШ зустрічалися з однолітками з Рубіжного у турі чемпіонату Луганської області з футболу 2021 р. серед юнаків 2008-2009 року народження.

   Лисичанські футболісти здобули перемогу з рахунком 2-0 і вийшли у фінальну частину змагань.

   Підготував спортсменів Денис Боговий.

   Відділ молоді та спорту Лисичанської міської ВЦА

  • Лисичанські спортсмени – призери чемпіонату України з айкідо!

    15-16 травня 2021 року в місті Київ пройшов чемпіонат України з айкідо серед різних вікових груп. В змаганнях взяли участь 195 спортсменів Київської, Житомирської, Харківської, Донецької, Луганської областей та м. Києва. Було проведено понад 700 поєдинків в номінаціях зі зброєю - сінай (меч), сінай нітто рю (2 меча), ярі (палка), танто (ніж), змаганнях в спритності – понітеру та хайшитцу, показових виступах в номінаціях Опен ката, Кокарі гейку, Ніні дорі.

   Найкращі результати показали наступні спортсмени міста в номінаціях:

   Кирило Шеховцов – 1 місце сінай, 1 місце сінай нітто рю, 2 місце тайсабакі, 3 місце опен ката.

  • Увага! У зв’язку з аварійною ситуацією припинено водопостачання

   У зв’язку з аварійною ситуацією на лінії ПЛ-6 кВ ЛЕП I — II підйом «Лісова Дача», 18 травня з 15.15 знеструмлена ВНС 1 та 2 підйому «Лісова Дача» та припинено водопостачання південної частини міста (район заводу ГТВ), центральної частини міста (від вул. Машинобудівельників до стадіону «Шахтар») та району Гори Попова.

   Після ліквідації аварійної ситуації на лінії ПЛ-6кВ водопостачання буде відновлено.

   Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА

  • Вітаємо призерів відкритого чемпіонату міста з легкої атлетики серед юнаків 2006-07 р.н. і молодше!

    15 травня 2021 року в місті Сєвєродонецьк пройшов відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед юнаків 2006-07р.н. і молодше. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з Лисичанська, Сєвєродонецька, Кремінної, Рубіжного.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

  • Вітаємо призерів Всеукраїнських змагань з акробатичного рок-н-ролу!

    14-17 травня 2021 року в місті Павлоград пройшли Всеукраїнські змагання з акробатичного рок-н-ролу. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Харківської, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської областей.

   Вихованці міської ДЮСШ показали наступні результати:

   Категорія Юніори Акробатика

   І місце – Олександр Косолапов – Софія Бондаренко

  • У м. Лисичанську відбулося відкриття кімнати психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

    18 травня на базі Лисичанського центру соціальних служб за участі партнерів по соціальній роботі центру було відкрито кімнату психологічної допомоги для сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

  • Відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

    Сьогодні, 18 травня, відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — ТЕБ та НС) під головуванням заступника керівника ВЦА з питань безпеки та громадського порядку – першого заступника голови місцевої комісії ТЕБ та НС Станіслава Мосейка.

  • 20 травня – робоча нарада з питання розробки містобудівної документації

    Управління будівництва та архітектури нагадує, що на замовлення Лисичанської міської ВЦА в місті триває розробка містобудівної документації – Генерального плану міста Лисичанськ з планом зонування території та схемою санітарного очищення міста.

  • Відбулося засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг

    Сьогодні, 18 травня, в Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося чергове засідання міської комісії з питань звільнення осіб від плати за надання соціальних послуг під головуванням заступника керівника Лисичанської міської ВЦА Євгена Наюка.

  • Щодо фінансування щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам

    Управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (далі - Управління) забезпечується призначення та виплата щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг (далі – грошова допомога),

  • Підопічні Лисичанського територіального центру познайомились з творчістю Карла Брюллова

    В Лисичанському територіальному центрі відбулася зустріч підопічних відділення денного перебування з викладачем Привільської дитячої школи мистецтв Тетяною Кравцовою. Захід був присвячений знайомству з біографією та творчістю відомого художника Карла Брюллова.

  • Вітаємо команду «Сокіл» з перемогою у Чемпіонаті Луганської області з велосипедного туризму

    16 травня збірна команда учнів м. Лисичанська «Сокіл» взяла участь у Чемпіонаті Луганської області з велосипедного туризму та посіла ІІІ місце за підсумками змагань. Чемпіонат відбувся у м. Сєвєродонецьку.

  • В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки

    В Україні запроваджено Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру Київської міської державної адміністрації з протидії COVID-19.

   В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації з емоційної підтримки та психологічної допомоги від професійного психолога та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва.

  • Вітаємо Олександру Ісаєву з п’ятьма перемогами!

    На початку травня солістка зразкової студії східного танцю «Атлантіс» Олександра Ісаєва взяла участь у Кубку Світу по Bellydance «Вогні Візантії-2021» (Туреччина, місто Кіріш) та посіла 5 перших місць!

   35 представниць від танцювальних клубів змагались за Кубок Світу, організатором якого була Українська асоціація виконавців східного танцю (УАВСТ).

  • 22 травня – рок-фестиваль «ЗІ СХОДУ ДО ЗАХОДУ»

    22 травня у місті Старобільськ Луганської області відбудеться обласний відкритий рок-фестиваль «ЗІ СХОДУ ДО ЗАХОДУ».

   Під час фестивалю плануються літературна, музична сцени та інші активності. Хедлайнери заходу: ТНМК, Жадан і Собаки, Олег Сенцов, Катерина Калитко, Артем Полежака.

   Лайн-ап «Зі Сходу до Заходу»:

   14:00 – літературний майданчик «Дике поле» в Міському парку культури (Старобільськ, вул. Миру, 12).

  • 16 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

   День пам'яті жертв політичних репресій

  • 15 травня – День Європи

    День Європи – свято, що відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня, починаючи з 2003 року.

   Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

   Стратегічний курс України на євроінтеграцію затверджений Указом Президента України «Про День Європи». Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

  • 20 травня – “Вишиванка FEST”

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 17 по 23 травня (оновлено)

    18 травня о 13.00 в молодіжному хабі «GC-HUB» міського Палацу культури розпочнеться «Жива бібліотека» за участю голови ради первинної організації ветеранів війни та праці Лисичанського содового заводу Михайла Царинника, а о 14.00 в міському ПК – квест-гра «Добрий день, музей».

   19 травня пропонуємо відвідати:

   - о 13.30 інформаційний дайджест «Музейні реліквії» в міському ПК;

  • Анонс заходів до Дня вишиванки

   З 16 по 19 травня в молодіжному хабі «GC-HUB» міського ПК проходитиме тиждень вишивки «Готуємось до Дня вишиванки» з майстринею Марією Кондратюк.

   20 травня відбудуться наступні заходи:

   - о 13.00 пізнавально-розважальний дайджест «А сорочка мамина» в ПК «Діамант»;

  • Вітаємо Ксенію Козлову з нагородою Гран-прі!

    Підведені підсумки міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Хвиля талантів», який відбувся дистанційно наприкінці квітня у м. Дніпро.

   У молодшій віковій категорії Ксенія Козлова, учениця Лисичанської дитячої музичної школи № 2 по класу скрипки, у номінації «Інструментальний жанр» отримала диплом Гран-прі (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Ольга Семидоцька).

  • Щодо надання допомоги учасникам надзвичайної події

    В закладі загальної середньої освіти міста 12 травня 2021 року стався конфлікт за участю дітей.

   Для встановлення обставин та надання допомоги учасникам надзвичайної події залучені працівники комунального закладу «Лисичанський інклюзивно-ресурсний центр».

  • Олімпійське лелеченя – 2021

    Сьогодні, 13 травня, у м. Кремінна відбувся обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя – 2021», ініціатором і засновником якого є Національний олімпійський комітет України.

   За підсумками змагань команда Лисичанської загальноосвітньої школи № 4, під керівництвом вчителя фізичного виховання Валерія Волошина, посіла друге місце.

  • Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2021 року

    Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» проводиться Мінрегіоном з метою залучення регіональних ЗМІ до всебічного висвітлення процесів децентралізації.

   До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:

   онлайн-публікація,

   стаття в друкованому ЗМІ,

  • Відбулося засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги

    Сьогодні, 12 травня, в приміщенні управління соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області відбулося засідання комісії з призначення всіх видів державної соціальної допомоги.

   Засідання пройшло під головуванням заступника голови комісії, заступника начальника управління соціального захисту населення Вікторії Яковлєвої.

   Під час засідання комісії було розглянуто 96 заяв, в тому числі щодо:

  • Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів та хорових колективів мистецьких шкіл!

    Підведені підсумки обласного огляду-конкурсу вокальних ансамблів та хорових колективів мистецьких шкіл (м. Сєвєродонецьк), в якому взяли участь вокальні ансамблі Лисичанської дитячої школи мистецтв №1 та дитячої музичної школи №2.

   За результатами конкурсу лисичани посіли наступні місця:

   ІІ місце – вокальні ансамблі «Карусель» (Лисичанська ДШМ № 1), «Краплинки» та «Акварель» (Лисичанська ДМШ № 2);

  • Лисичанські спортсмени - призери відкритого турніру з боксу

   7 та 8 травня в місті Рубіжне проходили змагання відкритого турніру з боксу, присвяченому Дню перемоги. В яких взяли участь 92 спортсмени з Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, Щастя та Мілового.

   Лисичанські спортсмени показали наступні результати у своїх вагових категоріях:

   І місце — Єгор Момот (67 кг), Андрій Нечитайло (50 кг), Ігор Заболотний (60 кг), Владислав Авілов (66 кг), Анастасія Прилипко (48 кг);

  • Дарина Степаненко – срібний та бронзовий призер Міжнародного турніру з легкої атлетики

   8 травня в місті Русе (Болгарія) пройшов Міжнародний турнір з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004 р.н. та молодше. В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з п’яти країн Європи.

   Лисичанська спортсменка Дарина Степаненко виборола срібну нагороду в дисципліні біг на дистанцію 100 м та бронзову нагороду на дистанції 400 м.

   Підготував спортсменку Віталій Ляшенко.

  • Вітаємо переможців відкритого чемпіонату Донецької області з кікбоксингу ISKA

   Минулої суботи, 8 травня, на відкритому чемпіонаті Донецької області з кікбоксингу ISKA лисичанські спортсмени Олег Бурачок виборов золоту нагороду та Владислава Зенькова – дві срібні нагороди.

   Підготував спортсменів Андрій Сербін.

  • Наближуємо послуги державної реєстрації актів цивільного стану через ЦНАП

   Вчора, 11 травня, відбулася робоча нарада представників відділу державної реєстрації актів цивільного стану по містах Лисичанськ та Ровеньки Східного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Харків) (далі - ДРАЦС) в особі керівника органу державної реєстрації актів цивільного стану Світлани Юсєвої, в.о. заступника керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Максима Черевка та представників Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську щодо перспективи розширення переліку послуг ДРАЦС через ЦНАП у м. Лисичанську.

  • З 1 травня 2021 року змінено порядок призначення житлових субсидій

   Постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 № 420 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 № 848 (далі — Положення).

   Так, Урядом встановлено, що:

   у травні 2021 року призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) здійснюється лише після подання нових заяви про призначення та надання житлової субсидії (далі — заява) та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі — декларація), затверджених Мінсоцполітики;

  • Про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін і доповнень до них у квітні 2021 року

   Відповідно до Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768), управлінням соціального захисту населення у квітні 2021 року здійснена повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до них наступних підприємств, установ, організацій.

  • Вітаємо лауреатів фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021»!

    У травні підведені підсумки канадсько-українського фестивалю дитячої та юнацької творчості «ТОРОНТО 2021», в якому у березні дистанційно взяли участь учні Лисичанської дитячої музичної школи № 2.

   За результатами конкурсу юні музиканти посіли наступні місця:

    Диплом лауреата І ступеня - Влада Гаркун (викладач Олена Шаригіна, концертмейстер Катерина Козлова);

  • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   Шановні захисники та ветерани Другої світової війни!

   Щиро вітаю вас із 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

   Минуло вже 76 років з тієї переможної весни, коли завдяки героїчному подвигу мільйонів наших співвітчизників, було здобуто найвеличнішу перемогу в світовій історії — перемогу над нацизмом.

   Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих.

   Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю.

   Висловлюю безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

   День перемоги назавжди залишиться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину — приклад патріотизму для нащадків.

   Бажаю вам, шановні ветерани й сьогоднішні захисники, Божого благословення, міцного здоров’я і довголіття, бадьорості духу, добра, радості, незламного гарту, родинного затишку, злагоди й шани людської. А усім нам — мирного неба, світлих надій, впевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!

   Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

  • У Лисичанську відбулись заходи з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

   Сьогодні, 9 травня, з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник керівника Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олег Калінін та заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утенкова вшанували подвиг ветеранів, мужність та героїзм всіх, хто наближав свято Великої Перемоги.

  • У Лисичанську вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни (фото)

   Сьогодні, 8 травня, в День пам’яті та примирення, керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка, заступник керівника Олег Калінін та заступник голови громадської організації «Лисичанська міська організація ветеранів України» Любов Утенкова поклали квіти до братської могили «Вічний вогонь» на знак вшанування пам’яті тих, хто загинув на полях битв і у таборах смерті, в окупованих фашистами містах та селах, у важкій боротьбі проти нацизму за свободу і гідність людини, за мирне небо над головою.

  • 8 травня – День пам’яті та примирення

    Цього дня ми долучаємося до європейської традиції не святкувати. В цей день ми вшановуємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми низько схиляємо голови та висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, тим самим увічнюючи пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ті роки.

  • До уваги споживачів природного газу!

   Лисичанське МРУЕГГ повідомляє, що 12 та 13 травня 2021 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт ГРП № 34 (заміни обладнання), яке розташоване за адресою: м. Лисичанськ, вул. Коцюбинського, тимчасово буде відключено 79 абонентів, які мешкають за адресами:

   • — м. Лисичанськ, вул. Зарічна,
   • — м. Лисичанськ, вул. Герцена,
   • — м. Лисичанськ, вул. Коцюбинського.

   Лисичанське МРУЕГГ філія АТ «Луганськгаз»

  • 9 травня – День матері

    Відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99 щорічно у другу неділю травня в Україні офіційно відзначається День матері.

   Жінка споконвіку асоціювалась з берегинею сім’ї. Саме матір відіграє величезну роль у вихованні та розвитку дитини та прищеплює любов до рідної землі.

  • Заходи до Дня Європи

   12 травня відбудуться наступні заходи:

   - об 11.00 в бібліотеці-філії для дітей №7 – літературний круїз «Казкова мандрівка по країнах Європи»;

   - о 13.00 в центральній бібліотеці – інформина «Європа нашими очима»;

   - о 15.00 в бібліотеці-філії сімейного читання №2 – вікторина «Подорожуємо Європою з героями казок».

  • Анонс культурних та спортивних заходів з 10 по 16 травня (оновлено)

    11 травня о 16.00 в ПК ім. В.М. Сосюри пройде Quizizz гра «Чи знаєш ти правила дорожнього руху» з використанням цифрових гаджетів.

   13 травня відбудуться наступні заходи:

   - о 12.00 в міському краєзнавчому музеї - інформаційний захід «Твій друг-безпечний рух» та майстер-клас з нашивки світловідбиваючої стрічки;

   - о 14.00 в молодіжному хабі міського Палацу культури «GC-HUB» - інтерактивна лекція «Моя безпека на дорозі»;

  • Лисичанський терцентр привітав ветеранів з Днем Перемоги

    В цьому році відзначається 76-та річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми з глибокою повагою згадуємо тих, хто захищав Батьківщину, хто на своїх плечах піднімав країну з руїн у повоєнні роки. Ми віддаємо Вам нашу шану і любов, дорогі фронтовики. Прийдешні покоління мають пам’ятати ратний подвиг учасників тієї страшної війни, які ціною власного життя здобули для нас право жити під мирним небом.

   В Лисичанському територіальному центрі на обслуговуванні перебувають особи з інвалідністю Другої світової війни, учасники бойових дій та діти війни. Саме цій категорії постійно приділяється найбільше уваги та піклування.

  • Спільно діяти з метою подолання безробіття в громаді - домовилися у Лисичанську

    В Україні активно відбувається децентралізація влади. Налагодження й розширення співпраці з об’єднаними територіальними громадами є пріоритетним завданням служби зайнятості.

   Вчора, 6 травня, відбулося підписання Угоди про співпрацю між Лисичанським міським центром зайнятості та Лисичанською міською військово-цивільною адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області. Угоду підписали директор центру зайнятості Тетяна Соколко і керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка.

  • Виплата щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни у 2021 році

    Щороку до 5 травня управлінням соціального захисту населення Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації (далі - Управління) здійснюється виплата щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».

   Розмір разової грошової допомоги залежить від категорії ветерана війни або жертви нацистських переслідувань і у 2021 році, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2021 №325, становить:

   - особам з інвалідністю внаслідок війни: I групи - 4421 грн., II групи - 3906 грн., III групи - 3391 грн.;

  • У Лисичанську відбулось засідання Адміністративної комісії

    Сьогодні, 6 травня, відбулось засідання Адміністративної комісії при Лисичанській міській військово-цивільній адміністрації (далі – Лисичанська міська ВЦА) Сєвєродонецького району Луганської області під головуванням заступника голови комісії Світлани Шенькарук.

   Під час засідання було розглянуто 13 протоколів про адміністративні правопорушення, складені відділом поліції №3 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області за скоєння правопорушень, передбачених ст.152, ч.1 ст.154, ч.1 ст.182, ст.183 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, порушення правил тримання собак і котів, порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

  • «Війна. Перемога. Пам’ять.»

    Архівний відділ Лисичанської міської ВЦА підготував онлайн-виставку, присвячену Дню пам’яті та примирення та 76-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   У виставці використані матеріали газетного фонду:

   Фото 1: Стаття «1941-945». Газета «Голос Донбасса». 08.05.2003, № 18. Газетний фонд, спр.9;

  • Вітаємо учасників фестивалю мистецтв «Хвиля талантів»!

    Наприкінці квітня хореографічні колективи  Новодружеської дитячої школи мистецтв «Восторг» та «Сюрприз» дистанційно взяли участь у ІІІ міжнародному багатожанровому фестивалі мистецтв «Хвиля талантів» (м. Дніпро).

   За підсумками журі, колектив «Восторг» з хореографічною композицією «Танцювальний настрій» та колектив «Сюрприз» з хореографічною композицією «Потанцюй зі мною», у номінації «Сучасний танець» нагороджені Дипломами Гран-Прі.

  • Скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Міська стоматологічна поліклініка»

    Відповідно до наказу відділу охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 05.05.2021 № 26 «Про скасування проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора КНП «Міська стоматологічна поліклініка» (додається) скасовано процедуру проведення конкурсу на зайняття посади генерального директора Комунального некомерційного підприємства Лисичанської міської ради Луганської області «Міська стоматологічна поліклініка».

   Відділ охорони здоров’я Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

  • Шановні мешканці Лисичанської територіальної громади!

   Щиро вітаю вас з великим днем Світлого Воскресіння Христового!

   Для українського народу Великдень має особливе значення. У цей день ми наповнюємо свої серця милосердям, добрими помислами, любов’ю до ближнього і непохитною вірою в духовне відродження кожної людини.

   Свято Воскресіння Христового дарує кожному з нас надію та віру, з якими ми дивимось у майбутнє. Пасхальна радість спонукає нас до єдності задля спільного блага. Єдності, що заснована на віковічних християнських моральних цінностях, яка згуртовує всіх нас на нашому спільному шляху.

   Шановні мешканці громади, нехай Всевишній за любов і добро до ближніх, натхненну працю на благо Батьківщини щедро обдаровує вас, ваших рідних і близьких здоров’ям, щастям, благополуччям і достатком! А нашу рідну землю — благословляє миром, злагодою та процвітанням!

   Божої вам благодаті та душевної величі!

   Христос воскрес!

   Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка