Робітнича нарада в територіальному центрі

 Сьогодні, 26 травня, у Лисичанському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулася робітнича нарада із соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома. Основними питаннями порядку денного були: якість соціальних послуг, виконання посадових обов’язків соціальними робітниками, зміни у законодавстві щодо надання соціальних послуг у відділенні організації надання адресної натуральної допомоги, рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19, інші питання, які стосуються діяльності відділення.

Крім того, був проведений навчальний семінар з питань внесення змін до Положення про порядок призначення житлової субсидії за участю заступника начальника УСЗН Лисичанської міської ВЦА-начальника відділу з питань призначення соціальної допомоги.

В умовах карантинних обмежень Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує надавати послуги особам похилого віку та особам з інвалідністю, які за станом здоров’я потребують догляду вдома.

У відділенні соціальної допомоги вдома відповідно до Державних стандартів догляду вдома та паліативного догляду послуги надають 55 соціальних робітників, в тому числі 11 у сільській місцевості Лисичанської міської територіальної громади. З початку року відділенням соціальної допомоги вдома надано послуги 561 особі, в тому числі 11 паліативно хворим під наглядом сестри медичної та проведено 310 перевірок роботи соціальних робітників. Контроль за якістю наданих послуг та аналіз роботи – одне з головних завдань установи.

Лисичанський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)