Про роботу відділу адміністративних послуг Лисичанської міської ради за І півріччя 2016 року

На відділ адміністративних послуг Лисичанської міської ради покладено організація роботи по створенню та функціонуванню Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську (далі - Центр), здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення діяльності Центру, керівництво й відповідальність за організацію його діяльності.

Відділ адміністративних послуг є суб’єктом державної реєстрації у сферах державної реєстрації речових прав та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також органом реєстрації у сфері реєстрації місця проживання/перебування, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

Штат відділу складається з 16 одиниць:

 • · начальник відділу – адміністратор;
 • · заступник начальника відділу – адміністратор;
 • · адміністратор – 8 одиниць.
 • · державний реєстратор – 4 одиниці;
 • · спеціаліст 1 категорії – 1 одиниця;
 • · оператор комп’ютерного набору – 1 одиниця.

Центр надання адміністративних послуг у м. Лисичанську створений на підставі рішення міської ради від 27.06.2013 № 49/863 «Про створення Центру надання адміністративних послуг у м. Лисичанську» на виконання Закону України «Про адміністративні послуги» від 06.09.2012 № 5203-VI з метою забезпечення надання адміністративних послуг і є постійно діючим робочим органом міської ради.

Основними завданнями Центру є:

 • - організація надання адміністративних послуг в найкоротші строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
 • - спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
 • - надання консультацій та роз’яснень суб’єктам звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через Центр, надання вичерпної інформації щодо необхідного переліку документів для отримання адміністративних послуг;
 • - прийняття документів, їх реєстрація та направлення у встановленому порядку до органу, уповноваженого приймати рішення щодо надання адміністративної послуги;
 • - забезпечення контролю за термінами надання адміністративної послуги;
 • - організація співпраці із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Центр функціонує з 31.12.2013. Адміністративні послуги в Центрі надаються через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

Через Центр надається 86 послуг, з них 81 адміністративні послуги, в тому числі з видачі документів дозвільного характеру, 1 послуга з видачі зареєстрованих декларацій, 4 послуги, які прирівнюються до адміністративних.

Суб'єктами надання адміністративних послуг, в тому числі з видачі документів дозвільного характеру, а також з видачі зареєстрованих декларацій є 10 виконавчих органів міської ради та 4 органа виконавчої влади.

Надання адміністративних послуг здійснюється на підставі інформаційних та технологічних карток, затверджених суб'єктами надання адміністративних послуг.

Станом на 01.10.2016 до Центру звернулося за отриманням адміністративних послуг, в тому числі з видачі документів дозвільного характеру 40123 суб'єктів звернень, з них 36391 суб'єктів – для отримання адміністративних послуг, 3732 суб'єктів – для отримання послуг, прирівняних до адміністративних.

Порушень термінів надання адміністративних послуг немає. Відділом постійно проводиться моніторинг якості надання адміністративних послуг.

Адміністратори та державні реєстратори постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації шляхом проходження короткотривалих навчальних курсів, відвідування семінарів, беручі участь у навчально-ознайомчих поїздках тощо.

ЦНАП завжди радо ділиться власним досвідом із колегами не тільки в межах області, а і країни в цілому.

Начальник відділу – адміністратор О. О. Литвинюк