У міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо створення порталу «Лисичанськ - SmartCity»

Сьогодні, 4 березня, у Лисичанській міській раді відбулось перше засідання робочої групи щодо реалізації проєкту зі створення єдиного міського інформаційно-пошукового порталу «Лисичанськ — SmartCity».

У заході взяли участь секретар міської ради Едуард Щеглаков, співробітники структурних підрозділів Лисичанської міської ради та представники постійного надійного партнеру міста — Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), менеджер з виконання проєктів Олександр Войтович і фахівець з інформаційно-комунікаційних технологій Віктор Курдюков.

Головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язку з громадськістю та ЗМІ Олена Тернова презентувала концепцію структури та інтерфейсу майбутнього інформаційно-пошукового порталу. Технічна пропозиція була розроблена відділом на основі аналізу сучасних міських сайтів.

Присутні обговорили можливості нового порталу та надали свої пропозиції.

За підсумками дискусії фахівці Проекту «Демократичне врядування в Східній Україні» (DG-East) схвалили технічну пропозицію, яку тепер має затвердити керівництво організації-донора.

Наступне засідання робочої групи має відбутися вже наприкінці березня.

Зазначимо, що минулого тижня відбулось перше обговорення створення єдиного міського веб-порталу «Лисичанськ — Smart City».