Про грантову програму

Данська рада у справах Біженців (DRC) розробляє нову грантову програму з метою можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, шляхом збільшення їх доходів, що може бути реалізовано через співінвестування в місцеву економіку у співпраці із партнерами з бізнес- сектора.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, а також комунальні підприємства місцевих органів влади. Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування як DRC так і бізнес-партнером.

Основні умови програми:

— кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій або Луганській областях, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо—збутові ланцюжки;

— ідея проєкту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проєкту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми;

— проєкт, повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;

— передбачувана сума грантової підтримки від 10000 до 100000 доларів США;

— інвестиція з боку бізнес-партнера в розмірі до 50% від загальної вартості проєкту, у фінансовій або нефінансовій формі.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні подати заявку за посиланням: https://forms.gle/pf1wjt3zTQNMFMxdA

Кінцевий термін подання заявок: 30 жовтня 2019 року.

Більш детальну інформацію можна отримати у контактних осіб за телефонами: + 38-093-073-53-73 (Ольга), + 38-093-076-03-07 (Анна).

Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках, запропонованих в отриманих заявках.

Відділ економіки Лисичанської міської ради