На Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз'яснювальну кампанію щодо детінізації зайнятості

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості, на Луганщині проведуть масштабну інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

Інформаційна кампанія проводитиметься спільно з органами місцевого самоврядування, обласними управліннями ДПС, Пенсійного фонду, Служби зайнятості, Служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також державних адміністрацій.

Заходи проводитимуть для суб’єктів господарювання сфери торгівлі товарами та послугами.

В межах роз’яснювальної роботи заплановано проведення семінарів, нарад, лекцій, відвідування суб’єктів господарювання з метою інформування його та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства з питань оформлення трудових відносин тощо.

Відповідні заходи спрямовані на попередження випадків використання праці без належного оформлення. Суб’єктам господарювання надається інформація, що повністю задекларована праця це, коли роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну податкову службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, робота виконується повний робочий час, установлений на підприємстві.

Лисичанський місткий центр зайнятості