Юрій Гарбуз: Зі святом незалежності всіх, у кого в серці прапор України

Обласні заходи з нагоди двадцять шостої річниці незалежності України на Луганщині сьогодні тривають у місті Сватове.

Зранку разом із громадськістю голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз поклав квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Відкриваючи свято на майдані Злагоди, очільник Луганщини зауважив: «Сьогодні ми відзначаємо День Незалежності не тільки з чисельними жителями Луганщини, а також разом з усією Україною. Бо на Сватівщину з’їхалися гості з багатьох областей нашої держави. Вітаю всіх тих, хто зараз знаходиться в окопах, відстоюючи нашу незалежність. Зі словами поздоровлення звертаюсь також до тимчасово окупованих територій області. До всіх, у кого в серці прапор України!

Наразі земля, на якій зростає золота пшениця, — в ранах від мін та осколків. Проте, я вірю, що перемога близька, і невдовзі День Незалежності України ми відзначимо всі разом. Зі святом вас!»

Приєднуючись до привітань, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин підкреслив, що легко відновлена у 1991 році незалежність не достатньо міцно з’єднала людей, які не однаково сприймали Україну на Сході і на Заході.

«Але три роки тому, коли країну охопило лихо, з’явилося безліч свідомих, небайдужих громадян, які забажали допомогти військовим, дітям Луганщини та разом продовжують відбудовувати Україну. Тож, перемога обов’язково буде за нами. Ми, львів’яни, не просто хочемо підіймати синьо-жовтий стяг у Сєвєродонецьку чи Сватовому — нам приємно буде це зробити саме у Луганську!» —наголосив він.

Протягом дня бажаючі змогли приєднатися до урочистої ходи у синьо-жовтих кольорах, стали свідками богослужбової відправи за участю духовенства та священнослужителів релігійних об’єднань Луганщини всіх конфесій та завітали на очікуваний усіма Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної творчості «Слобожанський спас».

Зі святом незалежності, Україно!