Президент України відкрив оновлену будівлю обласного театру у Сєвєродонецьку

Наступним пунктом робочої поїздки Петра Порошенка став Сєвєродонецьк, де він разом із головою Луганської обласної державної адміністрації — керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом узяв участь у відкритті оновленої будівлі Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Разом з Міністром культури України Євгеном Нищуком, Повноважним послом Японії в Україні Сумі Шігекі та директором театру Сергієм Дорофєєвим вони розрізали символічну синю стрічку.

Розташована на бульварі Дружби народів, 21, будівля міського театру драми близько 15 років знаходилася в аварійному стані. У 2015-му її передали у користування обласного театру, який у зв’язку з військовим конфліктом у 2014 році було переміщено з тимчасово окупованого Луганська до Сєвєродонецька.

За два роки театром було створено 22 повноформатні вистави, які демонструвалися глядачам Луганщини та інших міст України. За цей період театр став лауреатом п’яти Міжнародних та двох Всеукраїнських фестивалів театрального мистецтва. Протягом зазначеного часу постановки театру відбувалися на сценах Сєвєродонецького міського Палацу культури і обласного музичного училища ім. Сергія Прокоф’єва.

Тож, сьогодні Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр отримав свою сцену.

Луганська обласна державна адміністрація